Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
19 січень 2022
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


 Новини
30.07.2019 | Уряд забезпечить нормальну життєдіяльність країни у перехідний період, – Володимир Гройсман

Діючий Кабінет Міністрів України забезпечить нормальну життєдіяльність країни у перехідний період формування парламентської більшості та нового складу Уряду, а також підготує спеціальні transition books для наступного складу Кабміну. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду.

Він зазначив, що це засідання – перше після проведення дострокових виборів до Верховної Ради, під час яких Україна знову довела, що є демократичною країною, де кожен виборець має право проголосувати так, як вважає за потрібне.

«Наш Уряд заклав добротний фундамент змін. Ми почали розбудову міст, сіл, почали модернізувати інфраструктуру, формувати енергонезалежність, започаткували зміни в пенсійній системі, в оновленні освіти й медицини. Все це потрібно продовжувати. Потрібно і далі вести децентралізацію, реформу держслужби, підтримувати культуру, - сказав Володимир Гройсман. - Ми відповідально ставимося до виконання завдань Уряду у перехідний період. Ми забезпечимо нормальну життєдіяльність країни, підготуємося до опалювального сезону. Також сформуємо масив матеріалів – для наступних урядовців – про стан справ по кожному напрямку роботи Уряду. Це буде нова традиція».

5.04.2019 | Бійці, як і раніше, чекають на нашу допомогу…

 Шановні мешканці Болехівщини!

 

На Сході країни триває війна, яка нікого не жаліє. У цей складний час для країни просто неможливо залишатись осторонь, адже хлопці на передовій дуже потребують постійної допомоги і підтримки. Вони кожен день ціною власних життів відстоюють нашу незалежність. Щоб здолати ворога українці, як ніколи раніше, повинні допомагати один одному, не залишатися байдужими до чужого горя. Якщо нація єдина, то її не здолати нікому!

Лише об’єднавши зусилля, ми зможемо забезпечити наших захисників всім необхідним і зберегти їх життя! Допомога може бути різною: допомогти можна як добрим словом, так і незначними коштами. Кожна гривня може врятувати чиєсь життя. Хлопцям і наділі необхідні продукти харчування (крупи, консерви, домашні закрутки, варення, випічка, овочі і т.п.), одяг, медикаменти та засоби гігієни.

Не забуваймо, що наближається свято світлого Христового Воскресіння. Допоможімо нашим бійцям хоч трішечки відчути свято на передовій.

Приватні підприємці краю, які й надалі продовжують збір допомоги, зазначають, що 22 квітня 2019 року вони планують повезти на передову ...

29.12.2018 | Вітання

30.11.2018 | Серія інформаційно-навчальних роликів «Знай своє право на землю»
31.10.2018 | Консультація міністра Павла Петренка

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!


      Павле Дмитровичу, доброго вам дня! Ми з дружиною прожили разом 12 років, маємо спільну дитину. Однак, так сталося, що вирішили далі жити окремо. В принципі претензій одне до одного у нас немає, і ми готові розійтися без скандалів. Скажіть будь ласка, чи можемо ми самі розділити майно без звернення до суду? І чи впливає на розділ те, з ким живуть діти? Дякую вам за відповідь.
Микола Троць
Чи може колишнє подружжя самостійно розділити майно?
Звичайно, може. Для цього слід укласти відповідний договір, який треба нотаріально посвідчити. Більше того, практика свідчить: досягнення домовленості між дружиною і чоловіком щодо користування майном є найкращим варіантом, який економить час та зберігає нерви колишніх членів подружжя. 
Що робити, якщо члени подружжя не знайшли спільної мови?
Якщо дружина та чоловік не домовилися про порядок поділу майна, в такому разі спір може бути вирішений судом. 
За загальним правилом, частки майна дружини та чоловіка у разі поділу є рівними. Однак, це правило не є аксіомою. При вирішенні спору про поділ майна суд може відступити від засади рівності часток подружжя за обставин, які мають істотне значення. 
Наприклад, якщо один з подружжя не дбав про матеріальне забезпечення сім'ї, ухилявся від участі в утриманні дітей, приховував заробітки й статки, знищив чи пошкодив спільне майно, суд може збільшити розмір частки на користь другого члена подружжя.
Чи впливає на поділ майна те, з ким житимуть діти?
Судова практика свідчить про те, що частка майна дружини або чоловіка може бути збільшена, якщо з ними проживають діти до досягнення повноліття й навіть дорослі, якщо вони є непрацездатними.
Однак, у цьому випадку розмір аліментів, які одержує той з батьків, з ким проживають діти, має бути визнаним недостатнім для забезпечення фізичного чи духовного розвитку дитини, або її лікування.
Також варто враховувати новації законодавства, внесені в рамках ініціативи 
#ЧужихДітейНеБуває, відповідно до яких діти мають право на майно, що є у спільній сумісній власності батьків і дітей.
Якщо виділ на користь дітей майна неможливий, вони мають право на одержання від інших співвласників грошової або іншої матеріальної компенсації вартості його частки. 
Де можна отримати більш детальну інформацію?
Щоб отримати більше детальну інформацію, консультацію щодо вашого конкретного випадку чи пораду щодо оформлення необхідних документів звертайтеся до нашої системи безоплатної правової допомоги.
Дізнатись, де розташований найближчий до вас центр або бюро надання безоплатної правової допомоги, можна за телефоном контакт-центру системи БПД 0 (800) 213-103 цілодобово та безкоштовно в межах України.

5.10.2018 | Долинський РВ У ДСНС

Тільки-но температура навколишнього середовища знижується за межі комфорту для людини, вона починає «грітися», хоча опалювальний сезон і нерозпочався. Зараз і в період сезону загрозу для людей становить такий фактор, як отруєння чадним газом, також основнимипричинами від яких виникають пожежі являється перенавантаження електромережі та порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. Минулого року за період опалювального сезону на території Долинського району та Болехівської міської ради загинуло три людини, дві травмовані. Ці невтішні дані є результатом того, що у повсякденних турботах, рятуючись від холоду, багато людей проявляють недбалість, не звертають увагу на дотримання протипожежного режиму. Майже всі пожежі з трагічними наслідками виникають у житловому секторі, переважно сільської місцевості. В основному лихо приходить в будинки самотніх пенсіонерів, інвалідів та безробітних людей. Адже вони не мають коштів на виконання протипожежних заходів і мешкають здебільшого у старих дерев‘яних хатах, де прилади пічного опалення та електрообладнання вже давно застаріло, належним чином не обслуговується та не ремонтується. Як наслідок, найбільша кількість пожеж та загиблих на них людей реєструється в осінньо-зимові місяці року, тобто коли люди починають інтенсивно використовувати прилади опалення та електрообігрівачі. Ще однією з найпоширеніших причин пожеж та загибелі людей на них є куріння у ліжку, найчастіше у нетверезому стані. Ці та інші фактори з року в рік негативно впливають на стан пожежної безпеки та стають причиною десятків трагічних випадків під час осінньо-зимового періоду. 

Служба порятунку  вкотре застерігає: щоб лихо не прийшло до вашої оселі, зробіть своєчасні висновки і будьте уважними та обережними. Не паліть у ліжку, слідкуйте за станом приладів опалення, електрообігрівачів та дотримайтесь протипожежних вимог під час їх експлуатації.

3.10.2018 | Депутати утворили заклад первинної медичної допомоги Болехівської міської ради

Депутати утворили заклад первинної медичної допомоги Болехівськоїміської ради

 

Сьогодні, 3 жовтня 2018 року, відповідно до розпорядження міського голови відбулося засідання позачергової XХXV сесії Болехівської міської ради. Її проведення було обумовлене невідкладністю прийняття рішень щодо утворення закладу первинної медичної допомоги.

Участь у роботі позачергового пленарного засідання взяли 15 депутатів із 26 обраних, депутат Івано-Франківської обласної ради Андрій Романюк, а також посадові особи міськвиконкому.

  У порядок денний сесії було включено два питання, які стосувалися створення комунального некомерційного  підприємства  «Центр первинної медичної допомоги». Його депутати схвалили без доповнень та обговорень.

Відтак з кожного питання депутати заслухали доповідь заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Тетяни Лугової. Вона ознайомила із нормативно-правовими актами, на підставі яких розроблені проекти рішень, а також коротко доповіла про механізм передачі майна з балансу Болехівської центральної міської лікарні на баланс комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги». Депутати цікавилися порядком призначення головного лікаря центру, в якому приміщенні буде новостворене комунальне підприємство, як складатимуться акти прийому-передачі майна,  як здійснюватиметься оплата праці, хто буде розпорядником коштів тощо.

Після обговорень представники депутатського корпусу одностайно ухвалили запропоновані проекти рішень із певними поправками. Рішеннями сесії створено комунальне некомерційне  підприємство  «Центр первинної медичної допомоги» Болехівської міської ради Івано-Франківської області, затверджено його Статут та структуру, а також склад комісії з передачі майна з балансу Болехівської центральної міської лікарні на баланс комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги», яка має підготувати акт передачі до 5 жовтня 2018 року.

 

 

26.09.2018 | Постійна комісія міської ради з питань бюджету провела чергове засідання

Відповідно до Регламенту Болехівської міської ради VIIдемократичного скликання,  25  вересня  2018 року відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету, регуляторної політики, місцевих податків і зборів.

На засідання прибули депутати міської ради Стельмах М.Я., Юрочко В.І., Павлик А.Я., Петрюк Р.Ф. Серед  запрошених були секретар ради Герецький І.Г., начальник фінансового управління міськвиконкому Дуб Н.М., головний спеціаліст відділу правового забезпечення та питань майна комунальної власності міськвиконкому Романишин В.М., перший заступник міського голови Жарський В.О.

На порядку денному засідання були питання, що стосувалися затвердження звіту міського бюджету за І півріччя 2018 року,внесення змін до міського бюджету на 2018 рік та покладення повноважень замовника природоохоронного...

4.09.2018 | На Прикарпатті розпочалася операція «Зброя та вибухівка»

news-imageЗ метою стабілізації оперативної обстановки щодо незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки на території Прикарпаття з 1 вересня по 1 жовтня 2018 року проводиться практичний етап оперативно-профілактичної операції «Зброя та вибухівка».

Її завдання – виявлення та вилучення з незаконного обігу вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин, вибухових пристроїв, розкриття злочинів, скоєних з використанням зброї, припинення діяльності організованих груп та злочинних організацій.

Відповідно до статті 263 Кримінального кодексу України (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами) особам, які незаконно зберігають зброю і вибухівку, загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Звертаємо увагу, що під час цієї операції  громадяни, які незаконно зберігають зброю та боєприпаси з метою уникнення відповідальності можуть  добровільно здати  її до підрозділів  поліції за місцем проживання.

10.08.2018 | АНГЛОМОВНИЙ ЛІТНІЙ ТАБІР GOCAMP «STEPUP» НА БОЛЕХІВЩИНІ

GoCamp  це інноваційний формат табору з поглибленим вивченням іноземних мов. Протягом трьох тижнів діти можуть брати участь у реалізації проектів та завдань у межах чотирьох напрямків: STEAM (наука, технологія, інженерія, мистецтво та математика), громадянська освіта, профорієнтація, спорт та здоров’я.

Участь у таборах GoCamp – це не мета, а спосіб вивчення мови, завдяки якому діти перебуватимуть у багатокультурному середовищі, навчатимуться працювати в команді, критично мислити та бути толерантними до інших.

Мета GoCamp – виховати нове покоління всебічно розвиненої та освіченої молоді, яка готова до життя в ХХІ столітті, вільно володіє іноземними мовами та відкрита до пізнання інших культур і дос­віду.

Табори Go Camp ініціювали GoGlobal спільно з Міністерством освіти і науки в Україні. Підтримали проект Адміністрація Президента Укра­їни, Посольство Сполучених Штатів Америки, Волонтери ООН та низка інших партнерів.

За сприяння управління освіти виконавчого комітету Болехівської міської ради на базі чотирьох закладів загальної середньої освіти було організовано пришкільні табори з поглибленим вивченням іноземних мов. Так, 13.06.2018 завершили свою...


Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

чергова 45 сесія

міської ради відбудеться

в серпні 2019 року

Початок роботи о 10:00 год.

в кабінеті міського голови

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна - НАТО

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області