Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
27 жовтень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


Новини
 На головну
10 Серпень 2018 | АНГЛОМОВНИЙ ЛІТНІЙ ТАБІР GOCAMP «STEPUP» НА БОЛЕХІВЩИНІ

GoCamp  це інноваційний формат табору з поглибленим вивченням іноземних мов. Протягом трьох тижнів діти можуть брати участь у реалізації проектів та завдань у межах чотирьох напрямків: STEAM (наука, технологія, інженерія, мистецтво та математика), громадянська освіта, профорієнтація, спорт та здоров’я.

Участь у таборах GoCamp – це не мета, а спосіб вивчення мови, завдяки якому діти перебуватимуть у багатокультурному середовищі, навчатимуться працювати в команді, критично мислити та бути толерантними до інших.

Мета GoCamp – виховати нове покоління всебічно розвиненої та освіченої молоді, яка готова до життя в ХХІ столітті, вільно володіє іноземними мовами та відкрита до пізнання інших культур і дос­віду.

Табори Go Camp ініціювали GoGlobal спільно з Міністерством освіти і науки в Україні. Підтримали проект Адміністрація Президента Укра­їни, Посольство Сполучених Штатів Америки, Волонтери ООН та низка інших партнерів.

За сприяння управління освіти виконавчого комітету Болехівської міської ради на базі чотирьох закладів загальної середньої освіти було організовано пришкільні табори з поглибленим вивченням іноземних мов. Так, 13.06.2018 завершили свою роботу літні мовні табори при Болехівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 та Тисівській ЗОШ І-ІІІ ст. У таборах побувало 80 дітей.

З 2 серпня 2018 року при Міжрічанській ЗОШ І-ІІІ ступенів стартував літній мовний табір GoCamp «StepUp». Завдяки волонтеру Тарасу з Великої Британії, дні в таборі пролітають непомітно для учнів та вихователів табору «StepUp!» Емоції, які наповнювали дітей не можливо передати словами. Тарас підготував презентацію про свою країну, яку діти прослухали затамувавши подих. В свою чергу учні презентували інформацію про Україну: традиції, звичаї та визначні місця. Волонтер заохочував дітей ви­словлювати свої думки англій­ською, не боятися бути незрозумілим, подолати мовний бар’єр. Під­тримка з боку Тараса надихала дітей.  

Завершальний етап роботи англомовних літніх таборів у 2018 році пройде на базі Болехівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1. За­плановано  провести спільний майстер-клас та квест-гру між учасниками команд пришкільних таборів.

Реалізація програми GoCamp «StepUp» дасть можливість відкрити дітям для себе цілий світ без мовних та культурних бар’єрів, навчить працювати в команді, критично мислити та бути толерантними до інших.

Управління освіти міськвиконкому

 

 

 

 

 


Архів новин

Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

чергова 45 сесія

міської ради відбудеться

в серпні 2019 року

Початок роботи о 10:00 год.

в кабінеті міського голови

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна - НАТО

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області