Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
27 жовтень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


Новини
 На головну
26 Вересень 2018 | Постійна комісія міської ради з питань бюджету провела чергове засідання

Відповідно до Регламенту Болехівської міської ради VIIдемократичного скликання,  25  вересня  2018 року відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету, регуляторної політики, місцевих податків і зборів.

На засідання прибули депутати міської ради Стельмах М.Я., Юрочко В.І., Павлик А.Я., Петрюк Р.Ф. Серед  запрошених були секретар ради Герецький І.Г., начальник фінансового управління міськвиконкому Дуб Н.М., головний спеціаліст відділу правового забезпечення та питань майна комунальної власності міськвиконкому Романишин В.М., перший заступник міського голови Жарський В.О.

На порядку денному засідання були питання, що стосувалися затвердження звіту міського бюджету за І півріччя 2018 року,внесення змін до міського бюджету на 2018 рік та покладення повноважень замовника природоохоронного заходу.

Заслухавши доповідачів, члени комісії погодили звіт міського бюджету за І півріччя 2018 року та зміни міського бюджету. Зокрема, депутати погодили:

- врахування в міському бюджеті субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, серед яких 750,0 тис. грн. – на капітальний ремонт ДНЗ «Зірочка» в м. Болехові, 227,0 тис. грн. – на капітальний ремонт будівлі ДНЗ «Веселка» в м. Болехові; 50,0 тис. грн. – на придбання музичної апаратури для с. Козаківка, 50,0 тис. грн. – на придбання музичної апаратури для с. Сукіль;

- врахування у міському бюджеті дотації з обласного бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я в сумі 500,0 тис. грн..;

- врахування в міському бюджеті субвенції з обласного бюджету на здійснення природоохоронних заходів  на суму 469,125 тис. грн.: 219,125 тис. грн. (будівництво підводного каналізаційного колектора до КНС №2 у місті Болехові. Нове будівництво (в т. ч. виготовлення проектно-кошторисної документації); 250,0 тис. грн. (придбання спеціального транспортного засобу (КО-456-10) для транспортування та складування твердих побутових відходів у місті Болехові); 250,0 тис. грн. (для відновлення дорожнього покриття після паводків 28-29 червня, 24-25 липня на вул. Довжанській в місті Болехові).

Крім цього, комісія погодила спрямуваня коштів з резервного фонду міського бюджету на ліквідацію наслідків у зв’язку із паводками 28-29 червня та 24-25 липня 2018 року в сумі 30,267 тис. грн. (на виготовлення кошторисної документації по відновленню дорожнього покриття по вулиці Старобанській, вулиці Л.Українки, вулиці Довжанській в місті Болехові та по відновленню берегоукріплення на річці Сукіль  на вулиці Довжанській, Кобринської, Дучемінської, на річці Млинівка на вулиці Котляревського в місті Болехів та на річці Сукіль в селі Тисові Болехівської міської ради).

Погодження комісії отримав і проект рішення «Про покладення повноважень замовника природоохоронного заходу».

 


Архів новин

Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

чергова 45 сесія

міської ради відбудеться

в серпні 2019 року

Початок роботи о 10:00 год.

в кабінеті міського голови

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна - НАТО

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області