Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
26 жовтень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


Новини
 На головну
15 Травень 2019 | Обговорено зміни при призначенні субсидій та пільг

news-imageВідбулася селекторна нарада під головуванням міністра соціальної політики Андрія Реви щодо призначення житлових субсидій на наступний період у травні поточного року відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 17.04.2019 року № 373, а також запровадження у 2019 році надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі.

У нараді взяли участь заступник голови облдержадміністрації Віталій Федорів з представниками департаментів соціальної політики, будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури ОДА, головного управління Пенсійного фонду України в області, АТ «Ощадбанк».

На нараді підбито проміжні підсумки впровадження надання субсидії у грошовій формі, обговорено питання щодо змін у законодавстві стосовно житлових субсидій та пільг. Усім діючим субсидіантам, які не матимуть заборгованості за комуналку у травні автоматично перепризначують субсидію на новий період.

Повторно з документами – заявою та декларацією про доходи – у травні до управління соціального захисту населення необхідно буде звернутися:

- орендарям житла та внутрішньо переміщеним особам;

- тим сім’ям, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих, а фактично проживаючих в помешканні осіб;

- тим сім’ям, де є непрацюючі люди працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати;

- тим сім’ям, в який відбулися зміни у складі сім’ї протягом останнього року.

Було зазначено, що при призначенні субсидій не враховується заборгованість споживача, яка виникла внаслідок дій надавачів послуг:

- не укладення договору з Ощадбанком;

- нарахування додаткової заборгованості за послугу з постачання та розподілу природного газу, що нарахована виконавцем комунальної послуги з посиланням на рішення суду щодо норм споживання природного газу побутовими споживачами у разі відсутності лічильників газу та у зв’язку з приведенням об’ємів використаного природного газу побутовими споживачами до стандартних умов.

Розширено можливості призначення субсидії особам з інвалідністю з ураженнями опорно-рухового апарату, які пересуваються на візках і які отримали жилі приміщення за рахунок державного чи місцевого бюджету.

Якщо сума призначеної субсидії перевищує 5 тисяч гривень на місяць, її виплата здійснюється у грошовій безготівковій формі.

Урегульовано питання виплат субсидій у готівковій формі через Ощадбанк на підставі довіреності представника одержувача.

Субсидіант може обрати готівкову чи безготівкову грошову форму отримання субсидії.

Також зазначалося що з 1 жовтня розпочнеться монетизація пільг зі сплати житлово-комунальних послуг.

Передбачено дві форми надання пільг у грошовій формі: готівкою і безготівково. Пільги без заяв у безготівковій формі надаватимуть всім пільговикам через Ощадбанк. Водночас за заявою громадян пільгу можуть надавати у готівковій формі, тобто «живими грошима». Для цього потрібно відкрити рахунок у відповідному банку. Реквізити потрібно вказати у заяві. Автоматично пільги виплачуватимуть безготівково.

Міністр також наголосив на необхідності у найкоротший термін провести автоматизований перерахунок субсидії на наступний період тим домогосподарствам, яким вона має бути перепризначена без звернення, дотримуватися термінів призначення і перепризначення субсидій, адже нині виплата субсидій іде як соціальна адресна допомога.


Архів новин

Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

чергова 45 сесія

міської ради відбудеться

в серпні 2019 року

Початок роботи о 10:00 год.

в кабінеті міського голови

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна - НАТО

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області