Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
26 жовтень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


Новини
 На головну
21 Травень 2019 | Прийом громадян у міського голови Богдана Мельника.

Особистий прийом громадян - одна з форм спілкування керівництва виконавчого комітету міської ради з мешканцями міста і проводиться  для реалізації громадянами свого права  на звернення  та оперативного вирішення актуальних питань на основі якісного і своєчасного розгляду заяв, пропозицій і скарг.

Сьогодні,  20 травня   2019  року, відбувся особистий прийом громадян у  міського голови Богдана Мельника. На прийомі побувало 5 болехівчан. Основні питання з якими зверталися мешканці міста: підсипання дороги на вулиці Мандрика, ремонт пам’ятника на кладовищі Руський Болехів, освітлення вулиці Зеленої, ремонт дороги через місто Болехів, завершення будівництва об’їзної дороги в об’їзд м. Болехова, надання техніки для розчищення канави на вул. Д. Галицького.  

 Для оперативного вирішення порушених питань та надання більш точної відповіді  на прийом було запрошено керуючого справами міськвиконкому І. Ганчара,  головного спеціаліста відділу правового забезпечення та питань майна комунальної власності міськвиконкому В.Романишина, головного спеціаліста з питань землеустрою відділу містобудування та архітектури і землеустрою міськвиконкому О. Петрів, начальника відділу житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту, екології та благоустрою міськвиконкому Б.Чеха. 

За результатами прийому громадян заявникам надано компетентні роз’яснення щодо шляхів вирішення порушених питань. Керівникам відділів міськвиконкому міський голова дав завдання належно вивчити та вжити заходів для їхнього вирішення.


Архів новин

Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

чергова 45 сесія

міської ради відбудеться

в серпні 2019 року

Початок роботи о 10:00 год.

в кабінеті міського голови

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна - НАТО

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області