Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
26 жовтень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


Новини
 На головну
22 Травень 2019 | Відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

20 травня орієнтовно з 16:00 на території Івано-Франківської області розпочалися інтенсивні опади у вигляді грозових, зливових дощів та граду.

Впродовж 20-21 травня спостерігається ускладнення погодних умов в шести районах області, зокрема: Богородчанському, Надвірнянському, Тисменицькому, Рогатинському, Калуському, Долинському та на території Івано-Франківської міської ради.

Негода спричинила значні підтоплення й на території Болехівської міської ради.

З метою забезпечення оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації, пов’язані з погіршенням погодних умов на території Болехівської міської ради та запобігання виникнення надзвичайних ситуацій в умовах сильних дощів вчора, 20 травня 2019 року, під керівництвом міського голови Богдана Мельника було проведено позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Участь у засіданні комісії взяли керівники структурних підрозділів та спеціалізованих служб, депутати Болехівської міської ради. На засіданні міської комісії було обговорено та визначено ряд першочергових заходів щодо запобігання та недопущення виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з можливим погіршенням погодних умов.

Крім цього, рекомендовано сільським головам розглянути на засіданнях комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій питання щодо погіршення погодних умов (сильних зливних дощів 20 травня 2019 року)на підпорядкованих їм територіях і вжити заходів щодо запобігання виникнення надзвичайних ситуацій.

 

 

 

 

 


Архів новин

Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

чергова 45 сесія

міської ради відбудеться

в серпні 2019 року

Початок роботи о 10:00 год.

в кабінеті міського голови

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна - НАТО

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області