Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
27 жовтень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


Новини
 На головну
24 Травень 2019 | У Франківську обговорюють реформу охорони здоров’я та її проблеми

Сьогодні, 23 травня, в Івано-Франківську відбувається засідання Секції Асоціації міст України з питань охорони здоров’я. Участь у засіданні взяв міський голова м.Болехова Богдан Мельник.

Під час обговорень виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України Юрій Стефанчук пояснив: найголовніше, що вони сьогодні обговорять – старт нового етапу реформи охорони здоров’я. За його словами, наразі реформа пройшла успішно, проте найбільше питання, з яким вони стикаються – інфраструктура.

Аналітик з питань охорони здоров’я АМУ Світлана Осташко додала, що на сьогоднішньому заході вони обговорять із представниками міст-членів АМУ основні проблеми у сфері охорони здоров’я. Також можна буде похвалитися своїми досягненнями у цій сфері.

“Але ключова мета – напрацювання пропозицій для органів влади щодо вирішення проблем медицини”, – наголосила жінка.

Вона пояснила, що зараз важливі питання це, наприклад, відшкодування коштів за ліки, брак кадрів, обмеженість коштів.

Директор Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Микола Стовбан зазначив, що сьогодні в Івано-Франківську, як і на Прикарпатті, вся первинна ланка вже перетворилася і пройшла реформу, проте наступний етап – реформа вторинки і третинки.

“У нас проблем є багато, одна з них – заробітна плата. Але ми над цим працюємо кожного дня, щоб вирішити проблему. Ще одне питання – комп’ютеризація, тому ми намагаємося виділити гроші, щоб наші заклади щорічно могли купляти один-два комп’ютери”, – сказав Стовбан.

Крім того, директор Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківська Марія Бойко наголосила, на сьогоднішньому заході вони хочуть почути, як власне далі запроваджувати реформу і які механізми для цього пропонують.

Міський голова Руслан Марцінків додав, що у місті дуже хочуть нарешті завершити реформування, проте є певні переживання, адже реформа первинки хоча в місті й пройшла, але не без своїх питань. “Реформа реформою, але у нас часто змінюються правила гри і можуть повісити далі її на нас. Тобто скажуть нам це фінансувати зі свого бюджету”, – наголосив мер.


Архів новин

Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

чергова 45 сесія

міської ради відбудеться

в серпні 2019 року

Початок роботи о 10:00 год.

в кабінеті міського голови

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна - НАТО

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області