Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
27 жовтень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


Новини
 На головну
27 Травень 2019 | Відбулося чергове засідання виконкому

Відповідно до розпорядження міського голови від 14 травня 2019 року №120р, 24 травня 2019 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету. На засідання прибуло 8членів виконкому. Участь у його роботі взяли керівники управлінь, відділів міськвиконкому.

Члени виконкому схвалили низку важливих для громади рішень соціально-економічного та господарського характеру.

На засіданні було заслухано звіт щодо виконання міського бюджету за І квартал 2019 року. Як повідомила начальник фінансового управління міськвиконкому Н.Дуб, доходи загального та спеціального фондів бюджетів міста Болехова за І квартал 2019 року становлять 50504827 гривень (місто – 47667030 гривень), що на 5578856 гривень менше ніж за відповідний період 2018 року (56083683 гривень), або на 11,0 відс. Рівень виконання видаткової частини загального фонду бюджету міста за звітний період 2019 року становить 25,7 відсотка до уточненого плану на рік. Кредиторська заборгованість по загальному фонду станом на 01.04.2019 року склала в сумі 942486 грн.

Відтак члени виконкому заслухали інформацію про підсумки виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Болехова за І квартал 2019 року. 

У ході засідання також було розглянуто питання про підготовку установ, організацій бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 року. Серед заходів, які мають вжити керівники підприємств, установ та організацій, голови виконавчих комітетів сіль­ських рад для підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 року є: визначення  та погодження лімітів на використання енергоресурсів; призначення відповідальних за перевірку готовності до роботи в осінньо-зимовий період, оформлення паспортів готовності об’єктів; вжиття заходів щодо облаштування комерційних вузлів обліку засобами дистанційної передачі даних на котельнях, які працюють на природному газі; постійний контроль використання енергоресурсів, своєчасна оплата за спожиті енергоносії; вжиття заходів щодо економного використання енергоресурсів та інше.

Члени виконкому також розглянули питання про присвоєння поштової адреси, про надання згоди на укладання договору оренди та договору купівлі-продажу земельної ділянки неповнолітній дитині, про надання згоди неповнолітній дитині на відмову від приватизації земельної ділянки від імені дочки, про захист інтересів неповнолітніх дітей.

Також члени виконкому запропонували на розгляд червневого засідання виконавчого комітету проект рішення «Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами», яке було розглянуто у квітні і направлено на довивчення.

 

 


Архів новин

Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

чергова 45 сесія

міської ради відбудеться

в серпні 2019 року

Початок роботи о 10:00 год.

в кабінеті міського голови

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна - НАТО

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області