Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
27 жовтень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


Новини
 На головну
27 Травень 2019 | У Болехові на вуличному освітленні зменшили витрати електроенергії та зекономили кошти

У місті продовжують модернізувати вуличне освітлення. Замість ламп розжарювання встановлюють LED лампи. Світлодіодне освітлення дало суттєву економію енергоресурсів, завдяки чому вдалося зекономити бюджетні кошти.

 

Починаючи з 2016 року працівники Болехівського комбінату комунальних підприємств провели заміну більш ніж 150 ламп вуличного освітлення на енергоефективні світлодіодні LED лампи,  які у 8-12 разів перевищують лампи розжарювання за енергоефективністю і служать значно довше.

За своїми характеристиками світлодіодні лампи для вуличного освітлення призначені для щоденного використання. Термін використання світильників світлодіодних ламп становить гарантовано 50 000 год. Підключення пристроїв тільки в нічний період збільшує тривалість їх використання. Мережі вуличного освітлення можуть працювати в діапазоні температур -40 ...+50°С. Корпус не схильний до впливу згубних природних факторів, використовується в складних умовах. У порівнянні з традиційними світловими джерелами зовнішні LED світильники дозволяють економити до 82% електроенергії.

Такі заходи дали можливість значно зменшити витрати електроенергії на освітлення та зекономити бюджетні кошти.

Так, у 2018 році використання електроенергії на вуличне освітлення склало 36637 кВт·год на суму 87211 грн.

Порівняно із 2017 роком витрати у грошовому виразі на споживання електроенергії на вуличне освітлення зменшилися на 25,8%, або на 30288 грн., за рахунок зменшення споживання на 16687 кВт·год і це при врахуванні збільшення ціни на електроенергію.

Споживання електроенергії лише за січень-квітень 2019 року порівняно із таким же періодом у 2018 році зменшилося на  15%, або на 2477 кВт·год.

Щороку з міського бюджету виділяються кошти на встановлення нових додаткових світильників. До прикладу, у 2019 році вже встановлено 31 новий світильник. У 2018 році встановлено 17 нових світильників вуличного освітлення.

На думку міського голови Богдана Мельника, заміна ламп та реконструкція  системи вуличного освітлення поступово покращує якість освітлення міста, його естетичний стан, має економічний та екологічний ефект. Виконання цих робіт, попри постійне збільшення кількості вуличних світильників,   дозволяє місту не тільки скоротити споживання енергії системою вуличного освітлення, а також суттєво зменшити витрати з міського бюджету.

       За словами керівництва міста, робота щодо реконструкції існуючої  системи вуличного освітлення та встановлення нових вуличних світильників продовжуватиметься й надалі.


Архів новин

Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

чергова 45 сесія

міської ради відбудеться

в серпні 2019 року

Початок роботи о 10:00 год.

в кабінеті міського голови

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна - НАТО

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області