Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
29 листопад 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


Новини
 На головну
29 Травень 2019 | Відбулося чергове пленарне засідання Болехівської міської ради

Сьогодні, 28 травня 2019 року, відбулося чергове засідання 42 сесії Болехівської міської ради. Головував на сесії міський голова Богдан Мельник, для роботи у пленарному засіданні зареєструвалося 19 депутатів міської ради. Участь у роботі сесії взяли також депутат Івано-Франківської обласної ради  Юрій Черневий, керівники управлінь, відділів міськвиконкому, громадськість краю.

Після затвердження порядку денного, міські обранці розглянули та ухвалили рішення щодо затвердження звіту міського бюджету за І квартал 2019 року та внесення змін до міського бюджету на 2019 рік, з якими присутніх детально ознайомила начальник фінансового управління міськвиконкому Наталія Дуб.

Відтак директор комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги» Болехівської міської ради Івано-Франківської області Ольга Соболь під час пленарного засідання доповіла про проект рішення щодо внесення змін до фінансового плану КНП «Центр первинної медичної допомоги» Болехівської міської ради Івано-Франківської області  на 2019 рік. Депутати міської ради одноголосно підтримали внесення змін та викладення фінансового плану у новій редакції.

Одноголосно міські обранці проголосували і за затвердження ліквідаційного балансу юридичної особи «Редакція газети міської ради «Ратуша». Міський голова Богдан Мельник ще раз нагадав присутнім, що відповідно до вимог Закону України «Про реформування державних та комунальних друкованих засобів масової інформації», Болехівська міська рада  ухвалила рішення про припинення випуску газети «Ратуша» та припинення юридичної особи «Редакція газети міської ради «Ратуша». Передували цьому рішенню три роки процесу реформування, впродовж яких Болехівська міська рада та редакція неодноразово зверталися до громадськості з пропозиціями взятися за цю справу та продовжити випуск газети «Ратуша» на території Болехівської міської ради. Оскільки бажаючих не знайшлося, на виконання норми закону, свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації з 01.01.2019 року було визнано недійсним. Надалі Болехівська міська рада не мала законних підстав мати свій засіб масової інформації. Після проходження відповідних процедур, передбачених чинним законодавством України, сьогодні ми затверджуємо ліквідаційний баланс юридичної особи «Редакція газети міської ради «Ратуша».

Ствердними рішеннями депутати Болехівської міської ради проголосували за низку проектів, які стосувалися надання матеріальної допомоги.

Підтримав депутатський корпус і ряд проектів рішень, які стосувалися впорядкування земельних відносин. А це затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок у власність, затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі земельних ділянок у власність, поновлення строків дії договорів оренди земельних ділянок, надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки тощо.

 

 

 


Архів новин

Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

чергова 45 сесія

міської ради відбудеться

в серпні 2019 року

Початок роботи о 10:00 год.

в кабінеті міського голови

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна - НАТО

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області