Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
29 листопад 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


Новини
 На головну
31 Травень 2019 | Про роль сімейного лікаря у профілактиці та лікуванні захворювань говорили медики Прикарпаття

news-imageУ рамках безперервного навчання лікарів в обласному центрі Прикарпаття, 28 травня, відбулися переривисті курси для лікарів загальної практики сімейної медицини. Цього разу темою курсу стала тема про неінфекційні захворювання, зокрема, йшлося про роль сімейного лікаря у профілактиці та лікуванні цих хвороб.

Як повідомила у своєму виступі головний спеціаліст з організації первинної медико-санітарної допомоги департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Юлія Монюк, Всесвітня організація охорони здоров’я у співпраці з Міністерством охорони здоров’я України, за підтримки Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва впроваджують проект – «Неінфекційні захворювання: профілактика та зміцнення здоров’я України». Метою цього проекту є зниження рівня НІЗ, запобігання смертності та збільшення тривалості життя населення України. Серед основних неінфекційних захворювань щодо смертності фахівець виокремлює серцево-судинні захворювання, діабет, рак, хронічні обструктивні захворювання легень тощо. У сукупності вони складають 83-86% усіх випадків смерті в Україні. Майже 30% чоловіків, які померли у 2017 році від НІЗ, були у працездатному віці 30-65 років.

 «Завдяки цьому проекту в Івано-Франківській області у формі тренінгу була передбачена підготовка працівників первинної медико-санітарної допомоги стосовно основних впроваджень, які допоможуть здійснювати профілактику, діагностування і лікування неінфекційних захворювань щодо інтегрованого ведення випадків гіпертензії та діабету. З позитивом хочу відзначити, що великий відсоток медиків використовує в роботі всі інструменти – таблицю SCORE, IMT, AUDIT та нікотинової залежності, а також обстежують пацієнтів відповідно стандартів та призначають антитромботичну терапію статики», - додала обласний спеціаліст.

Під час засідання присутні також заслухали доповідь лікаря-невролога, члена Ради Української академії цілісного світогляду Віталія Прокопіва про аромотерапію як метод профілактики та лікування. Питання організації співпраці первинної медичної допомоги та психіатричної служби у своєму виступі презентувала заступник головного лікаря з організації методичної роботи обласної психоневрологічної лікарні №3 Наталія Шаповалова. У свою чергу лікар-стоматолог, щелепно-лицьовий хірург Ірина Яриновська та лідер компанії з виробництва нутріцептиків з насіння «Rain Internatoinal» Едуард Бурдаков розповіли про сучасні технології на основі насіння для профілактики, лікування та реабілітації.


Архів новин

Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

чергова 45 сесія

міської ради відбудеться

в серпні 2019 року

Початок роботи о 10:00 год.

в кабінеті міського голови

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна - НАТО

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області