Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
26 жовтень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


Новини
 На головну
4 Червень 2019 | «Ми - надія твоя, Україно!»

news-image

Під таким гаслом сьогодні, 3 червня, у Івано-Франківській обласній філармонії імені Іри Маланюк відбулося обласне свято-зустріч з обдарованою учнівською молоддю.

Метою його проведення є стимулювання, підтримка й заохочення талановитої молоді та їх наставників до розвитку творчості та пізнання науки.

Привітати обдарованих дітей цього дня завітали заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, заступник голови обласної ради Сергій Басараб, керівники профільних структурних підрозділів ОДА,  представники вищих навчальних закладів області, батьківських комітетів та учнівського самоврядування.

Як зазначив у своєму вітальному слові Ігор Пасічняк,  щорічне свято «Ми – надія твоя, Україно!» є значущим для дітей, оскільки дає можливість реалізувати себе та проявити власні здібності.

«У цьому залі зібралися ті, хто уже через кілька років вирішуватиме майбутнє нашого краю, а, можливо, і  цілої держави, - зауважив Ігор Пасічняк. -  Адже ваші знання та вміння – це справжній скарб для нашого народу. Сьогодні ви - наша надія, гордість та майбутнє. Ваш талант, бажання й наполегливість - це запорука сучасних і майбутніх досягнень та перемог України».

Для гостей свята організували концертну програму за участю обдарованих дітей. Переможців всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України,  всеукраїнських та міжнародних мовно-літературних конкурсів, екологічних програм і проектів, конкурсів юних техніків, професійної майстерності, всеукраїнських конкурсів-фестивалів художньої самодіяльності, туристсько-краєзнавчих та історико-географічних експедицій учнівської та студентської молоді, чемпіонатів України з різних видів спорту нагородили грамотами, дипломами та преміями.

Нагородження проходило у шести номінаціях. Загалом вшанували 286 учасників: 155 учнів-переможців та 131 педагогів.


Архів новин

Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

чергова 45 сесія

міської ради відбудеться

в серпні 2019 року

Початок роботи о 10:00 год.

в кабінеті міського голови

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна - НАТО

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області