Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
26 жовтень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


Новини
 На головну
21 Червень 2019 | Стан виконавської дисципліни у роботі з документами та зверненнями обговорили на нараді в ОДА

news-imageСьогодні під головуванням керівника апарату обласної державної адміністрації Романа Маланія відбулася нарада з керівниками апаратів райдержадміністрацій та керуючими справами виконавчих комітетів рад міст обласного значення. Темами для обговорення стали стан виконавської дисципліни у роботі з документами та зверненнями громадян, внутрішній контроль та аудит у системі управління, дотримання вимог щодо підготовки та оформлення службових документів, а також робота служб управління персоналом.

Зазначалося, що упродовж першого півріччя поточного року до обласної державної адміністрації надійшло 1104 звернення від жителів Прикарпаття. На особистому прийомі свої звернення керівництву ОДА адресували 54 особи. 264 надіслали заяви поштою, у тому числі, 69 – на електронну адресу. Особисто подали звернення 409 прикарпатців.

Слід додати, що найбільше заяв та клопотань адресували мешканці міста Івано-Франківська, Надвірнянського, Тисменицького та Городенківського районів. Найменше звернень було від жителів міст Яремче та Болехова.

За словами начальника відділу роботи зі зверненнями громадян апарату ОДА Людмили Балкової, в основному заявників хвилювали питання соціального захисту населення (543 звернення), екології довкілля, транспорту, стану дорожнього покриття та земельні відносини.

Окрім того, жителі Івано-Франківщини зверталися із проблемами, скаргами та пропозиціями на Урядову «гарячу лінію». Зокрема, до органів виконавчої влади вищого рівня упродовж першого півріччя надійшло 4786 заяв.

Також під час наради було обговорено Антикорупційну програму облдержадміністрації та проаналізовано основні заходи із підготовки до проведення позачергових виборів народних депутатів України.


Архів новин

Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

чергова 45 сесія

міської ради відбудеться

в серпні 2019 року

Початок роботи о 10:00 год.

в кабінеті міського голови

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна - НАТО

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області