Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
26 жовтень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


Новини
 На головну
21 Червень 2019 | В облдержадміністрації відбувся семінар «Механізм стимулювання населення та ОСББ до впровадження енергоощадних та енергоефективних заходів»

news-imageСьогодні за участю заступника голови обласної державної адміністрації Ігоря Пасічняка відбувся семінар на тему «Механізм стимулювання населення та ОСББ до впровадження енергоощадних та енергоефективних заходів», учасниками якого були представники районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад, міст обласного значення, структурних підрозділів ОДА, голови ОСББ та науковці.

Приводом для зустрічі стало обговорення важливих та актуальних питань в сфері енергоефективності.

Зокрема, обговорювалися питання збереження природного середовища, існування людини та запобігання кліматичним змінам на планеті.

Зазначалося, що на державному рівні приймаються законодавчі акти, які покликані зосередити увагу бізнесу та населення на необхідності бережливого ставлення до енергоресурсів, зменшення споживання викопних видів палива, важливості приватних інвестицій у енергозбереження та поширення прогресивних технологій як в масштабах великих промислових підприємств, так і у побуті.

Під час обговорення  Ігор Пасічняк наголосив на тому, що для нас усіх є важливим впровадження ефективних інструментів, які вплинуть на відсотки зменшення енергоспоживання, і одним з таких інструментів, має стати фонд енергоефективності.

«Головною умовою ефективної роботи фонду попри фінансування, є кваліфіковані кадри – енергоаудитори, проектні організації, енергосервісні компанії і головне – попит від муніципалітетів, які прагнуть зробити свої соціальні заклади енергоефективними і допомогти населенню впровадити енергоефективні заходи в житловому секторі», - сказав Ігор Пасічняк.

Також він додав, що починаючи з 2014 року і надалі успішно реалізується ініціатива Уряду зі стимулювання населення до впровадження енергоефективних заходів в рамках уже досить популярної програми «теплих» кредитів. За цей період населенню та ОСББ у нашій області надано понад 17 тис. «теплих» кредитів на суму більше 320 млн гривень.

Додамо, що учасники семінару поділилися досвідом щодо можливостей механізмів стимулювання для впровадження енергоефективних заходів та отримали чимало корисної та цікавої інформації.


Архів новин

Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

чергова 45 сесія

міської ради відбудеться

в серпні 2019 року

Початок роботи о 10:00 год.

в кабінеті міського голови

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна - НАТО

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області