Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
26 жовтень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


Новини
 На головну
21 Червень 2019 | В області обговорено новий етап реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

news-imageВ Україні триває реформа місцевого самоврядування та децентралізація влади. Новий етап реформи передбачає закріплення вже набутих успіхів і завершення формування спроможних громад, зміну територіального устрою, чітке розмежування повноважень та функцій контролю різних рівнів управління, а також розвиток форм місцевої демократії, коли жителі можуть висловити свою думку з різних питань.

З метою обговорення реалізації реформи в області від сьогоднішнього стану до перспектив та завдань на 2019-2020 роки облдержадміністрацією спільно з Центром розвитку місцевого самоврядування проведено інформаційний семінар «Новий етап реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні» за участю експертів Програми «U-LEAD з Європою» Юрія Ганущака та Івана Лукері.

У ньому взяли участь члени міжвідомчої регіональної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів області, представники сільських, селищних, міських рад, ОТГ, асоціацій органів місцевого самоврядування, районних державних адміністрацій.

Заступник голови облдержадміністрації Богдан Кобилянський привітав присутніх та наголосив на викликах реформування і поточній ситуації із впровадженням реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади на Прикарпатті.

Директор Івано-Франківського ЦРМС Руслан Панасюк акцентував увагу на необхідності реалізації наступного рівня реформування та його особливості в нашій області.

Експерти Програми «U-LEAD з Європою» Юрій Ганущак та Іван Лукеря розповіли про пріоритетні дії на національному та місцевому рівнях для впровадження нового етапу реформи децентралізації, а також презентували методику формування субрегіонального рівня в рамках реформи адміністративно-територіального устрою.


Архів новин

Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

чергова 45 сесія

міської ради відбудеться

в серпні 2019 року

Початок роботи о 10:00 год.

в кабінеті міського голови

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна - НАТО

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 



Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області