Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Курсы валют на PROext

Новини
 На головну
25 Червень 2019 | ВІДБУВСЯ МАТЧ КАРПАТИ (БОЛЕХІВ) - НАЦІОНАЛЬНА ЗБІРНА УКРАЇНИ СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ

Глядачі, представники місцевої влади на чолі з міським головою Богданом Мельником, стали свідками яскравого матчу Карпат (Болехів) та Національної збірни України серед ветеранів - легенд футболу, який відбувся22 червня, у  суботу в м.Болехові на стадіоні«Карпати».

Перед початком матчу зустрічали легенд футболу на ігровому полі хлібом - сіллю. Відтак міський голова Богдан Мельникурочисто привітав футболістів, побажав обом командам цікавої незабутньої гри, фізичної витримки та хороших результатів. А команді Національної збірни України серед ветеранів подарував ікону, яка придбана за сприянням Василя Чудика члена виконавчого комітету, приватного підприємця.

Розпочалося змагання з традиційного гімну та привітання між командами.

На футбольному полі зустрілися дві команди, які пройшли через шалений вир випробувань. Гостра боротьба точилася у першому таймі впродовж 45 хвилин ігрового часу та закінчилася з рахунком 2:2. Після перерви гравці розпочали другий тайм, який був не менш запеклий та закінчився з рахунком 2:5 на користь Національної збірни ветеранів.

Під час яскравого матчу з трибун лунали різні скандування на підтримку команд, атмосферу, яка панувала на міському стадіоні неможливо передати словами. По завершенню гри футбольні команди подякували одні одним потисканням рук та зійшли з поля. А вболівальники мали можливість сфотографуватися та поспілкуватися з легендами футболу.

zakon.rada.gov.ua

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області