Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
26 жовтень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


Новини
 На головну
27 Червень 2019 | Коротко про чергове пленарне засідання Болехівської міської ради

Сьогодні, 25 червня 2019 року, в Народному домі м.Болехова відбулося чергове пленарне засідання Болехівської міської ради, на яке прибули 19 депутатів.

Перед початком роботи сесії міський голова Богдан Мельник зазначив, що пленарному засіданню передувала робота у постійних депутатських комісіях, тож усі проекти рішень, заплановані до розгляду, детально проаналізовані та вивчені.

Опісля депутати міської ради затвердили порядок денний засідання, до якого включили 36 проектів рішень і питання “Різне”.

У ході засідання депутати ухвалили рішення фінансового характеру, яке стосувалося внесення низки змін до головного фінансового документа міста на 2019 рік. Зокрема, депутати врахували у міському бюджеті субвенцію з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» у сумі 134400 гривень та субвенцію з обласного бюджету в сумі  220000 гривень. Внесли зміни до бюджетних призначень головних розпорядників коштів міського бюджету: управління праці та соціального захисту населення міськвиконкому, фінансового управління міськвиконкому та міської ради.

Депутати також ухвалили План роботи Болехівської міської ради на ІІ півріччя 2019 року, який був складений на підставі пропозицій керівників управлінь, відділів міськвиконкому та депутатів міської ради.

Також міська рада внесла зміни дофінансового плану КНП «Центр первинної медичної допомоги» Болехівської міської ради на 2019 рік.

Одноголосно міські обранці ухвалили рішення про надання матеріальної допомоги та одноразової грошової допомоги учаснику АТО.

Серед інших рішень, які отримали підтримку депутатського корпусу,  - ті, що стосувалися затвердженнятехнічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельних ділянок у власність, надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, затвердження проектів землеустрою, включення в перелік земельної ділянки для передачі  у власність шляхом викупу та  надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки та інші.

Післярозгляду питань порядку денного депутати перейшли до обговорення проблемних питань у місті, над вирішенням яких працює і міська влада, і депутатський корпус. Міські обранці цікавилися, як триває робота над документацією щодо заміни водогону та будівництва каналізаційних мереж на вулиці Д.Галицького,  ремонту дороги Гериня-Болехів, розчистки канав та потічків. Говорили також про роботу комунальної служби  та необхідність посилення відповідальності мешканців громади за порушення Правил благоустрою міста. З усіх порушених питань міський голова Богдан Мельник надав кваліфікований коментар, свої доповнення та роз’яснення внесли також начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту, екології та благоустрою міськвиконкому Богдан Чех та начальник Болехівського ККП Геннадій Микитин. За підсумками обговорень міський очільник доручив керівникам відповідних відділів та служб вжити вичерпних заходів для вирішення порушених питань і закрив пленарне засідання.

 

 

 

 

 

 


Архів новин

Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

чергова 45 сесія

міської ради відбудеться

в серпні 2019 року

Початок роботи о 10:00 год.

в кабінеті міського голови

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна - НАТО

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області