Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
26 жовтень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


Новини
 На головну
27 Червень 2019 | ХV Український муніципальний форум: результати пропозицій та дискусій

Нагадаємо, 18-20 червня в м.Одесі проходив ХV Український муніципальний форум, який  проводила Асоціація міст України в рамках проекту «Партнерство для розвитку міст (ПРОМІС)», який АМУ впроваджує спільно з Федерацією канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Уряду Канади.

У Форумі взяли участь близько 400 учасників: голови громад-членів АМУ, представники Парламенту, Уряду та профільних міністерств, експертного середовища, закордонні партнери Асоціації міст України.  Прикарпаттяпредставила делегація керівників органів місцевого самоврядування, що належать до Івано-Франківського регіонального відділення АМУ, у складі 25 осіб. У складі делегації із Івано-Франківвської області на форум прибув і міський голова Богдан Мельник.

Впродовж  трьох тематичних днів за окремою програмою пройшов День Діалогу з владою (18 червня), День Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи (19 червня) та День відкритого врядування та економічного розвитку українських міст (20 червня).

За результатами попередньо підготовлених пропозицій, дискусій на Форумі вироблено спільну позицію органів місцевого самоврядування, державної влади і асоціації міст України щодо удосконалення законодавчої бази, подальшої децентралізації влади, посилення відкритого врядування, підтримки економічного розвитку громад та реалізації секторальних реформ.

За підсумками ХV Українського муніципального форуму учасники прий­няли за основу Звернення Асоціації міст України до Президента, Верховної Ради та Кабміну щодо вирішення проб­лемних питань органів місцево­го самоврядування. Зокрема, серед іншого вони закликали за­кріпити в Конституції України нову модель місцевого самоврядування та територіальної організації влади, побудовану на принципах децентралізації та субсидіарності; прийняти новий закон про службу в органах місцевого самоврядування із врахуванням положень Європейської хартії місцевого самоврядування, створивши реальні умови для формування професійного, сталого, вмотивованого складу праців­ників; прийняти закон про засади адміністративно-територіального устрою з урахуванням принципу повсюдності місцевого самоврядування.

Текст звернення додається.

 


Архів новин

Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

чергова 45 сесія

міської ради відбудеться

в серпні 2019 року

Початок роботи о 10:00 год.

в кабінеті міського голови

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна - НАТО

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області