Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
17 жовтень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


Новини
 На головну
1 Липень 2019 | Міський голова Богдан Мельник взяв участь у круглому столі, приуроченому Дню Конституції України

 

26 червня 2019 року, у Болехівському міському суді Івано-Франківської області відбувся круглий стіл, приурочений Дню Конституції України. Серед запрошених були міський голова Богдан Мельник, заступник керівника Калуської місцевої прокуратури Івано-Франківської області Андрій Носович, депутат Івано-Франківської обласної ради, голова постійної комісії обласної ради з питань гуманітарної політики та свободи слова, директор Прикарпатського лісогосподарського коледжу Юрій Черневий, начальник Болехівського міського відділу ДВС ГТУЮ в Івано-Франківській області Віталій Соловій, начальник відділу «Болехівське бюро правової допомоги» Калуського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Мар’яна Гошовська, начальник Болехівського міського відділу Державної реєстрації актів цивільного стану Алла Єфіменко, а також адвокати, приватні нотаріуси та присяжні Болехівського міського суду.

Відкрив захід та привітав учасників круглого столу голова Болехівського міського суду Михайло Поляниця. Він також виступив із доповіддю «Історичний процес правотворення на території України: від ХІ століття до наших днів».

У ході круглого столу присутні мали можливість переглянути відеопрезентації «Конституція Пилипа Орлика», «Універсали Української Центральної Ради» та «Прийняття Конституції України».

Відтак про зміни до Конституції України в частині децентралізації,  стан та перспективи децентралізації влади на Прикарпатті та Болехівщині розповіли міський голова Богдан Мельник, депутат обласної ради Юрій Черневий та начальник Болехівського бюро правової допомоги Мар’яна Гошовська.

Міський голова Богдан Мельник назвав проведення круглого столу важливою й актуальною подією: «Сьогодні ми маємо можливість дискутувати щодо питань, які гостро стають перед нашим суспільством, усіма державними інституціями, науковцями і практиками. Україна проходить чи не найважчі за часи своєї незалежності випробування – випробування на єдність та територіальну цілісність. Зберігаючи ключові принципи і положення, Конституція в сучасних умовах повинна враховувати такі виклики часу. Конституційна реформа є об’єктивною необхідністю, покликаною гарантувати подальший розвиток нашої країни, консолідувати суспільство, підвищити рівень довіри до влади, а також сприяти зміцненню авторитету України на міжнародній арені та її повноцінну інтеграцію в європейське співтовариство, - зазначив міський голова.

Учасники засідання детально обговорили сучасний конституційний процес у нашій державі, його перспективи і виклики. А також висловили підтримку ініціативам центральних органів влади із децентралізації влади та передачі місцевим радам більшості повноважень. На думку присутніх, одним з ключових питань реформування конституційного ладу має стати радикальний перерозподіл владних повноважень між центром та регіонами, надання реальних важелів впливу органам місцевого самоврядування, територіальним громадам сіл, селищ та міст, розвиток соціальної самоорганізації населення.

 

 


Архів новин

Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

чергова 45 сесія

міської ради відбудеться

в серпні 2019 року

Початок роботи о 10:00 год.

в кабінеті міського голови

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна - НАТО

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області