Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
29 Вересень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


Новини
 На головну
4 Липень 2019 | Про пільги та компенсації за шкідливі умови праці

news-imageЯк виявити шкідливі та небезпечні фактори виробничого середовища, що дозволяють працівникам претендувати на пільги та компенсації? Відповідь очевидна ― провести атестацію робочих місць за умовами праці.

З’ясовувати наявність шкідливих факторів виробництва роботодавця зобов’язує законодавство. Передусім мова, йде про такі нормативні акти як:

Закон України «Про охорону праці» від 14.10.1992 № 2694-XII, постанова Кабінету міністрів України «Про Порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці» від 01.08.1992 № 442 і Методичні рекомендації для проведення атестації робочих місць за умовами праці, затверджені постановою Міністерства праці України від 01.09.1992 № 41.

З метою забезпечення соціальної захищеності працюючих шляхом встановлення пільг та компенсацій передбачених законодавством санітарною лабораторією експертизи умов праці управління праці департаменту соціальної політики ОДА з початку 2019 року проведено лабораторні дослідження стану шкідливих і небезпечних виробничих факторів у 77 суб’єктів господарювання на 1119 робочих місцях.

За результатами досліджень здійснено оцінку факторів виробничого середовища та трудового процесу на 76 підприємствах, надано гігієнічну оцінку умов та характеру праці на 703 робочих місцях, що дало можливість забезпечити право на отримання пільг та компенсацій за роботу в шкідливих та важких умовах праці 2088 працюючим, в т.ч. право на пенсію за віком на пільгових умовах – 564 чол, на скорочений робочий тиждень – 2088 чол., на щорічні додаткові відпустки – 1565 чол., на доплати і надбавки до тарифних ставок (посадових окладів) – 1848 чол., на безкоштовне отримання молока або інших рівноцінних харчових продуктів –  833 чол.


Архів новин

Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

чергова 45 сесія

міської ради відбудеться

в серпні 2019 року

Початок роботи о 10:00 год.

в кабінеті міського голови

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна - НАТО

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області