Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
17 жовтень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


Новини
 На головну
8 Липень 2019 | Про що говорили на засіданні виконавчого комітету

5 липня 2019 року, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Болехівської міської ради. На засідання прибуло 10 членів виконкому, серед запрошених були керівники управлінь, відділів міськвиконкому.

Під час засідання члени виконкому розглянули 13 питань порядку денного. Перш за все присутні заслухали інформацію головного спеціаліста, еколога відділу ЖКГ БТЕБ міськвиконкому Уляни Юзьків про хід виконання розпорядження міського голови від 06.03.2019 № 56-р «Про проведення весняної толоки». Членів виконавчого комітету цікавили питання щодо впровадження роздільного збору сміття на території міста Болехова та проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед громадян щодо дбайливого ставлення до довкілля, облаштування місць для відпочинку на березі річки Сукіль тощо. Після активних обговорень, члени виконавчого комітету одноголосно проголосували за відповідний проект рішення.

Відтак керуючий справами міськвиконкому Іван Ганчар ознайомив присутніх з проектом рішення «Про виконання Плану роботи міськвиконкому за IIквартал 2019 року та План роботи міськвиконкому на IIIквартал 2019 року». Одноголосно проголосувавши за вищезазначений проект рішення, члени виконкому взяли до відома виконання плану роботи міськвиконкому за II квартал 2019 року та відповідно затвердили План роботи на IIIквартал 2019 року. За цей період члени виконавчого комітету заслуховуватимуть питання, які стосуються розгляду звернень громадян в управліннях та відділах міськвиконкому у Iпівріччі 2019 року, ходу виконання рішення виконавчого комітету про уповноважених посадових осіб для складання протоколу про адміністративне правопорушення, виконання міського бюджету за IIквартал 2019 року, підсумки виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Болехова за Iпівріччя 2019 року, затвердження фактичної та планової мереж, а також погодження щомісячної плати за навчання дітей у Болехівських дитячій школі мистецтв та художній школі; проведення обліку дітей шкільного віку та учнів на території Болехівської міської ради; ходу виконання рішення виконавчого комітету про організацію відпочинку та оздоровлення дітей у 2019 році; ходу виконання рішення виконавчого комітету про підготовку установ, організацій бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 року та інші.    

Ствердними рішеннями члени виконкому присвоїли поштові адреси будівлям жителів міста, надали дозволи на розміщення зовнішньої реклами у місті Болехові та на організацію і проведення сезонної торгівлі. Надали дозвіл і на прочищення меліоративних каналів, які розташовані на землях, що перебувають в оренді фермерського господарства «АСК». 

 Позитивними були рішення, які стосувалися роботи органу опіки і піклування Болехівської міської ради. Члени виконкому надали згоду на укладання договорів дарування нерухомості та призначили піклувальника неповнолітньому.

 

 

 


Архів новин

Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

чергова 45 сесія

міської ради відбудеться

в серпні 2019 року

Початок роботи о 10:00 год.

в кабінеті міського голови

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна - НАТО

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області