Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
17 жовтень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


Новини
 На головну
9 Липень 2019 | Відбулося позачергове засідання Болехівської міської ради: депутатський корпус одноголосно ухвалив рішення про офіційне звернення створити окремий відділ поліції в місті Болехові

Сьогодні, 09 липня 2019 року, за ініціативи депутатів міської ради відбулося позачергове пленарне засідання 44 сесії Болехівської міської ради. Головував на сесії міський голова, для роботи у пленарному засіданні зареєструвалося 16 депутатів міської ради. Участь у роботі 44 сесії взяли також депутати Івано-Франківської обласної ради Юрій Черневий та Андрій Романюк, керівники управлінь, відділів міськвиконкому, громадськість краю.

На порядку денному позачергового пленарного засідання депутати розглянули 2 питання.

Першим народні обранці розглянули та прийняли звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України, Міністра внутрішніх справ України, голови Національної поліції України, т.в.о. голови Івано-Франківської ОДА, начальника Головного управління Національної поліції України в Івано-Франківській області, народних депутатів України від Івано-Франківської області.

Як йдеться у зверненні, впродовж останніх 10-ти років криміногенна ситуація та суспільно-побутові відносини на території міської ради погіршилися. Почастішали  випадки  посягання на приватну власність, а саме крадіжки, шахрайство, пошкодження майна. Чимало повідомлень містять скарги про посягання на життя, здоров’я та честь людини: побої, тілесні ушкодження, зґвалтування; словесні погрози побиттям; висловлювання образ, наклепів,  груба лайка; насильство в сім'ї; застосування вогнепальної зброї, вживання алкоголю та наркотиків; почастішали дорожньо-транспортні пригоди із летальними наслідками.

Депутатськийкорпус та жителі міської ради глибоко стурбовані ситуацією, яка складається. У зв’язку з тим, що Болехівська міська рада є окремою адміністративно-територіальною одиницею, де проживає близько 21тис. населення, функціонування відокремленого підрозділу МВС конче необхідно.

Враховуючи вищенаведене, депутатський корпус Болехівської міської ради звертається від імені жителів міста Болехова та сіл Болехівської міської ради, які є платниками податків, а отже мають право, як громадяни України почувати себе захищеними в своїй державі, з проханням створити окремий відділ поліції в місті Болехові. Атже згідно із Законом України «Про Національну поліцію» завданнями поліції є надання послуг у сферах забезпечення публічної безпеки і порядку; охорони прав і свобод людини, а також інтересів суспільства і держави; протидії злочинності; надання в межах, визначених законом, послуг з допомоги особам, які з особистих, економічних, соціальних причин або внаслідок надзвичайних ситуацій потребують такої допомоги.

Міські обранці одноголосно проголосували за офіційне звернення створити окремий відділ поліції в місті Болехові.

Відтак депутати розглянули проект рішення «Про внесення змін до рішення Болехівської міської ради від 25.06.2019 № 02-43/19 «Про План роботи Болехівської міської ради на ІІ півріччя 2019 року», який передбачав, відповідно дозаяви депутата Болехівської міської ради, доповнення плану роботи Болехівської міської ради на ІІ півріччя 2019 року на серпень пунктом 2 такого змісту: «Про дотримання природоохоронного законодавства на території міської ради та роботу головного спеціаліста, еколога відділу житлово-комунального господарства, будівництва транспорту, екології та благоустрою міськвиконкому». Після обговорень, депутати перейшли до голосування за вищезазначений проект рішення, але проект рішення не був підтриманий більшістю голосів.

 

 

 

 


Архів новин

Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

чергова 45 сесія

міської ради відбудеться

в серпні 2019 року

Початок роботи о 10:00 год.

в кабінеті міського голови

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна - НАТО

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області