Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
17 жовтень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


Новини
 На головну
9 Липень 2019 | Громада УГКЦ св.Анни тепер має автостоянку

Завдяки налагодженій співпраці та консолідації коштів бюджетів різних рівнів біля храму УГКЦ св.Анни в Болехові облаштували стоянку для автотранспорту. 7 липня 2019 року, на Різдво Іоанна Хрестителя, відбулося офіційне відкриття та освячення автостоянки.

     Ідея будівництва автомобільної стоянки біля храму належить місцевому депутатові Миколі Кушині. З цією пропозицією та у пошуках фінансової підтримки він звернувся до міського голови Богдана Мельника та депутата Івано-Франківської обласної ради Юрія Черневого, і отримав розуміння та сприяння. Підтримав ініціативу міського депутата й настоятель храму УГКЦ св.Анни отець-декан Дмитро Павлик. Кошторис на капітальний ремонт площі для будівництва стоянки громада зробила своїми силами. Івано-Франківська обласна рада на депутатське звернення Юрія Черневого спрямувала на будівництво автомобільної стоянки кошти з обласного бюджету. У виділенні коштів з державного бюджету посприяв народний депутат Анатолій Дирів. Так, спільними зусиллями та завдяки консолідації коштів бюджетів різних рівнів вдалося реалізувати задумане.

     На урочисту подію з нагоди відкриття та освячення стоянки завітав міський голова Богдан Мельник. Серед гостей були помічники народного депутата Анатолія Диріва Василь Сокирко та Зеновій Коник. Чисельно зібралася на подвір’ї храму громада греко-католицької церкви св.Анни.

     Перерізати символічну стрічку запросили міського голову Богдана Мельника, настоятеля храму отця-декана Дмитра Павлика та депутата Болехівської міської ради Миколу Кушину.

     Відтак за доброю українською традицією отець-декан Дмитро Павлик провів обряд освячення автостоянки. Від імені всієї громади він подякував міському голові Богданові Мельнику, народному депутатові Анатолію Диріву, депутатові Івано-Франківської обласної ради Юрію Черневому,  а також представникам церковної громади, хто в той чи інший спосіб долучився до будівництва стоянки, допомагав впорядковувати територію. «Нехай ця радісна і чарівна мить принесе добробут вашим сім’ям, а душі наповняться вірою, надією та упевненістю в завтрашньому дні. Нехай Господь буде в серці кожного із нас. Душевного спокою вам, миру і злагоди, добра й успіху в кожній справі», - побажав отець-декан та разом з церковним хором завершив свій виступ  многоліттям.

     Про те, як вдалося залучити кошти з різних бюджетів та втілити у життя заплановане розповів міський голова Богдан Мельник: «Сьогодні ми всі разом тішимося з невеликого успіху, якого нам вдалося досягти разом. Запорука нинішнього і подальшого успіхів - у єднанні зусиль.  Тільки в єдності – сила кожного з нас, сила громади. Будуючи свою роботу в тісній конструктивній співпраці з народним депутатом Анатолієм Дирівим, депутатом Івано-Франківської обласної ради Юрієм Черневим, керівниками структурних підрозділів різних органів влади, нам вдалося досягти успіху. Не було б позитивного результату і без вашої громади на чолі з депутатом міської ради Миколою Кушиною та отцем-деканом Дмитром Павликом, яка активно долучилася до організації  робіт. Кожний своєю працею допоміг у будівництві автостоянки, тому сьогодні я щиро дякую всім вам за сприяння, небайдуже ставлення до проблем громади та участь у їх вирішенні. Дай, Боже, вам усіх гараздів, Божих ласк та успіхів у подальших спільних справах громади», - зазначив міський очільник.

За ініціативність, активну життєву та громадську позицію, господарський підхід та вагомий внесок у напрямку вирішення важливих питань розвитку громади міський голова Богдан Мельник також вручив грамоти виконавчого комітету Болехівської міської ради активним мешканцям громади Штурмаку Миколі Петровичу, Чулупину Михайлові Євстаховичу та Дмитришин Марії Василівні.

     Ініціатор будівництва об’єкта, депутат міської ради Микола Кушина у своєму виступі відзначив, що ідея будівництва стоянки біля храму св.Анни виникла давно, проте реалізувати її вдалося лише тепер.

-                                 А все завдяки сприянню міського голови Богдана Мельника, народного депутата Анатолія Диріва та депутата обласної ради Юрія Черневого, які завжди схвалюють та підтримують ініціативи депутатів та представників громади. Я щиро вдячний усім їм за те, що допомогли нашій громаді. Не обійшлося без допомоги місцевих жителів, які кожного дня також долучалися до організації роботи та благоустрою території. Сподіваюся, збудована автостоянка служитиме і нам, і нашим дітям, -  поділився місцевий депутат.

На думку міського голови Богдана Мельника, ново­збудована стоянка для автотранспорту - це черговий яскравий приклад взаєморозуміння, взаємоповаги та тісної співпраці з депутатами різних рівнів, адже саме завдяки налагодженим діловим відносинам відбуваються позитивні зміни у місті. 

Мешканці вулиці Довжанської та сусідніх вулиць горді тим, що тепер біля храму мають облаштовану автостоянку. Громада УГКЦ св.Анни досить чисельна, у вихідні та святкові дні у храмі правляться великі Служби Божі, які парафіяни відвідують цілими родинами. У ці дні на автодорозі біля храму паркується багато автівок, бо  окремого заїзду до церкви немає. Тож автостоянка вирішить проблему паркування автомобілів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Архів новин

Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

чергова 45 сесія

міської ради відбудеться

в серпні 2019 року

Початок роботи о 10:00 год.

в кабінеті міського голови

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна - НАТО

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області