Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
17 жовтень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


Новини
 На головну
30 Липень 2019 | Обговорено розвиток та підвищення якості автомобільних доріг області

З метою створення безпечних умов дорожнього руху, розвитку мережі якісних автомобільних доріг, облаштування належної інфраструктури для розвитку бізнесу 19 липня Президент України Володимир Зеленський підписав Указ №529/2019 «Про деякі заходи щодо створення умов для розвитку та підвищення якості автомобільних доріг».

У рамках виконання зазначеного Указу сьогодні в. о. голови облдержадміністрації Марія Савка провела нараду, під час якої  обговорено стан виконання запланованих обсягів робіт з ремонту у 2019 році доріг, мостів місцевого та державного значення.

Крім того, окремо проаналізовано підготовку до зимового утримання доріг, особливо місцевого значення.

Також керівникам відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації та служб дано доручення щодо  напрацювання пропозицій в частині, що стосується ремонту доріг та мостових переходів у гірській місцевості, для включення їх до проекту Державної програми розвитку регіону українських Карпат на 2020 — 2022 роки з урахуванням Концепції розвитку гірських територій українських Карпат, яка розроблятиметься Кабінетом міністрів України.

Зокрема, Марія Савка зазначила, що 2020 рік має стати роком ремонту доріг місцевого значення. А для цього потрібно напрацювати механізми залучення додаткових коштів.

Посадовець додала, що уже зараз необхідно визначити плани проведення ремонтних робіт на 2020 рік і розробити механізми співфінансування за рахунок Державного, обласного, районних бюджетів та інших коштів, незаборонених законодавством.

У нараді взяли участь заступник голови облдержадміністрації Віталій Федорів, керівники департаментів фінансів, будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації, ДП «Дороги Прикарпаття», ДП «Івано-Франківський облавтодор», служби автомобільних доріг області тощо.


Архів новин

Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

чергова 45 сесія

міської ради відбудеться

в серпні 2019 року

Початок роботи о 10:00 год.

в кабінеті міського голови

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна - НАТО

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області