Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
18 Вересень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


Новини
 На головну
11.06.2019 | Шановні виборці!

У зв’язку з призначеними на 21 липня 2019 року позачерговими виборами до Верховної Ради України просимо, не зволікаючи, перевірити своє включення до Державного реєстру виборців таким чином:

1. За допомогою сервісу “Кабінет виборця” на веб-сторінці Державного реєстру виборців: www.drv.gov.ua

2. Завітати до відділу ведення Державного реєстру виборців за адресою: м.Болехів, вул.24 Серпня,25; тел.: 3-40-09.

 

       Також інформуємо, що виборці, які у день виборів перебуватимуть не за своїм місцем реєстрації, можуть тимчасово змінити місце голосування.

       Для цього потрібно до 15 липня 2019 року звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або місцем фактичного перебування в день виборівз  паспортом громадянина України.

 

       Звертаємо увагу, що відділ ведення Державного реєстру виборців

працює у робочі та вихідні дні!


10.06.2019 | Оголошення про конкурс на посаду вчителя-реабілітолога Інклюзивно ресурсного центру

              Комунальна установа « Інклюзивно-ресурсний центр» Болехівської міської ради, що знаходиться в м.Болехові, вул. Гагаріна 12, проводить конкурсний відбір на заміщення вакантної посади вчителя-реабілітолога. Вимоги до претендента: наявність вищої педагогічної освіти ступеня магістр за спеціальністю « Спеціальна освіта», « Реабілітологія/ Лікувальна фізкультура» (« Корекційна освіта», « Дефектологія») та стаж роботи за фахом не менше 3-х років. На педагогічних працівників ІРЦ поширюються такі ж умови  оплати праці, як для педагогічних працівників спеціальних закладів загальної середньої освіти.

               Для участі у конкурсі потрібно подати такі документи ( особисто або поштою):

-      письмову згоду про участь у конкурсі;

-      резюме у довільній формі;

-      копію паспорта та трудової;

-      копії документів про освіту.

Документи подати до 25.07.2019 за адресою м.Болехів, вул.Коперника 13, Управління освіти Болехівського міськвиконкому, або на електронну пошту

bolekhiv-irc@ukr.net. Телефон для довідок 0994750860.


7.06.2019 | Міський голова Богдан Мельник привітав дитячий садок «Зірочка» із ювілеєм

6 червня 2019 року, у день Вознесіння Господнього, радісну подію своє 75-річчя - відзначив дошкільний навчальний заклад «Зірочка» Болехівської міської ради.

День народження – це особливий день, сповнений вітань, подарунків, щирих побажань, очікування дива. Концерт, приурочений даті, колектив підготував з притаманною йому творчою винахідливістю. 75-річну історію закладу відтворили завдяки фотографіям, які зберігаються в архіві садочку, тож гості мали змогу оглянути виставку фотографій не лише на стенді, а й під час перегляду інтерактивної мультимедійної презентації.

Як і годиться, на ювілей дитсадка завітали гості – міський голова Богдан Мельник, заступник міського голови Тетяна Лугова, начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА Лілія Сачовська, голова Івано-Франківського обласного комітету профспілок працівників освіти і науки України Мирослав Габорак, депутат Івано-Франківської обласної ради Андрій Романюк, начальник управління освіти міськвиконкому Ігор Сайко та багато інших.  

Гості привітали всіх присутніх із 75-річним ювілеєм садочка, вручили грамоти і подяки завідувачу та працівникам дитсадка, подарували цікаві і необхідні подарунки для закладу.

Вітаючи педагогічний колектив садочку, діточок та їхніх батьків із важливою подією, Богдан Мельник зазначив, що це дуже гарна традиція – відзначати день народження свого дитячого садка. Адже діти – це наше майбутнє, для них ми повинні жити, творити, дарувати їм щастя, розваги. Адже саме тут діточки отримують свій перший досвід спілкування у колективі, стають дорослішими і тямущими, з цього порога починається нове життя малюка. Побажав міський голова великих здобутків у майбутньому, натхнень, сподівань, щоб у майбутньому виховали ще не один випуск прекрасних дошкільнят.

До теплих слів привітання Богдан Михайлович додав паспорт придбаного великого плазмового телевізора LG, який стане корисним у навчанні та вихованні...


7.06.2019 | Цієї суботи на Снятинщині відбудеться ралі «Трембіта»

news-image

Як повідомлялося раніше, 8-9 червня у Снятинському районі відбудеться шостий етап ралі «Трембіта».

Задля обговорення організаційних питань проведення цього заходу під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Миколи Гуцуляка, за участю організаторів і керівників структурних підрозділів РДА та відповідних служб відбулася нарада.

Йшлося про забезпечення громадського порядку під час проведення ралі, місця розташування карет швидкої допомоги та пожежних автомобілів.

Тож, цієї суботи о 16.00 год відбудеться урочисте відкриття ралі. У неділю з 9.00 до 17.00 год пройде основна частина змагання.


7.06.2019 | Україна офіційно переходить на нові стандарти лікування ВІЛ

news-imageМОЗ України затвердило новий клінічний протокол лікування та профілактики ВІЛ-інфекції. Це найновіші рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров’я, які також включають аспект громадського здоров’я. Відтепер кожен, хто живе з ВІЛ, в незалежності від кількості вірусу в крові, має право отримувати безоплатне лікування пожиттєво.

5 червня 2019 року Міністерство охорони здоров’я України наказом №1292 затвердило новий клінічний протокол із застосування антиретровірусних препаратів для лікування та профілактики ВІЛ-інфекції. Цей наказ офіційно затвердив рекомендації ВООЗ з лікування 2018 року та рекомендації з тестування 2016 року.

Україна перша з усіх країн Східної Європи та Центральної Азії офіційно переходить на нові стандарти лікування ВІЛ.

Відтепер лікування інфекції стане не лише ефективнішим, зручнішим, але й економічно доступнішим. За новим підходом в якості основної схеми лікування використовуватиметься препарат з долутегравіром. З цією діючою речовиною був розроблений комбінований препарат, який виробляють 9 компаній. Завдяки цьому вартість однієї дози препарату стала дешевшою в 6 разів та нині для України коштує 5 грн 40 копійок. Інноваційний комбінований препарат поєднує...


5.06.2019 | Всесвітній день охорони навколишнього середовища

Екосистеми постійно змінюються

Екологія фокусується на життєвих процесах і адаптації, енергії в живих спільнотах, кінцевому зростанні і розвитку цілих екосистем, а також на тому, як біорізноманіття проявляється в навколишньому середовищі.

Екосистема може бути невеликою, як калюжа на вашому задньому дворі, при цьому лише кілька організмів взаємодіють один з одним. Або вона може бути великою, як ліс, з величезною кількістю взаємодіючих організмів. Екологи - вчені, які вивчають взаємодії в екосистемах, відкривають багато нового.

Одним з основних видів діяльності організмів в екосистемі є пошук енергії. Всі живі істоти в екосистемі потребують енергії, щоб вижити. Всі частини екосистеми працюють разом. Процеси дуже залежать від природних циклів. Екосистеми постійно змінюються.

Важко визначити, коли саме почалося вивчення екології. Окремі дисципліни біології та наук про Землю відносяться до стародавніх цивілізацій. Цим займалися греки, єгиптяни і римляни. Наприклад, Гіппократ і Аристотель були серед перших зареєстрованих вчених, які записували свої спостереження про те, що зараз можна вважати екологією. Геродот записав спостереження за такими темами, як рівновага і регулювання в природі, того, що ми знаємо як екосистеми. Він ставив це на передній план ранніх екологічних досліджень.

Деякі з найбільш важливих понять екології з’явилися приблизно в 1700-х роках, коли вчені стали розуміти такі поняття, як харчові ланцюги, управління населенням і спадковість. Пізніше дослідники стали спостерігати і теоретизувати вплив...


5.06.2019 | 5 червня — Всесвітній день охорони довкілля.

«Або ми покінчимо із забрудненням, або воно покінчить із нами»

— таке попередження у звернені надійшло 11 травня 1971 року генеральному секретареві ООН від 2200 діячів науки та культури з 23 країн світу.

Вже у 1972 році у Стокгольмі відбулася Всесвітня конференція із захисту навколишнього середовища, на якій були присутні повноважні представники 113 держав. Учасники конференції ухвалили рішення щодо щорічного проведення Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища 5 червня.


5.06.2019 | Вітання


5.06.2019 | Методичні рекомендації щодо дезінфекції колодязів

Заходи по санації колодязів за епідемічними показниками для покращення якості води включають в себе очистку,  промивку  і профілактичну дезінфекцію.

 

Дезінфекція колодязів, які потрапили в зону підтоплення, включає:

- попередню дезінфекцію колодязя;

- очищення колодязя;

- повторну дезінфекцію колодязя.

 

Попередня дезінфекція шахтного колодязя.

Перед дезінфекцією колодязя розраховують обсяг води в ньому (в м3), який дорівнює площі кільця колодязя (в м2) на висоту водяного стовпа (в м).

Виконують дезінфекцію наступним чином: готують 10% -й освітлений розчин хлорного вапна.  Для цього 0,5 кг  хлорного вапна заливають холодною водою, розтирають до отримання рідкої однорідної маси і вливають  10 літрів води.  Ретельно перемішують, відстоюють, зливають прозору воду.  На 1 м3 води витрачають 1 відро освітленого розчину хлорного вапна. Якщо вода  у  колодязі  холодна  (+4  град.C - +6 град.C), кількість хлорвмісного препарату для дезінфекції колодязя об'ємним способом збільшують вдвічі.

Розрахункову кількість дезінфекційного  засобу  розчиняють  у
невеликій   кількості   води,   налитої   у  відро,  до  отримання
рівномірної  суміші,  освітлюють  відстоюванням  і  виливають  цей
розчин у колодязь. Воду у колодязі добре перемішують...


4.06.2019 | Внесено зміни до порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій

news-imageВ головному управлінні ДФС в області інформують, що постановою КМУ від 22.05.2019 № 423 затверджено зміни до «Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з нього», затвердженого постановою КМУ від 13.07.2016 № 440.

Згідно змін, реєстраційна заява та документи, що додаються до неї для включення до Реєстру неприбуткових установ та організацій, розглядаються протягом трьох робочих днів з дня їх отримання (раніше було 14 календарних днів).

У разі відсутності підстав для відмови у включенні (повторному включенні) до Реєстру, присвоєнні (зміні) ознаки неприбутковості контролюючий орган зобов'язаний протягом трьох робочих днів з дня отримання реєстраційної заяви та документів, що додаються до неї, внести до Реєстру відповідний запис про включення (повторне включення) такої неприбуткової організації до Реєстру, присвоєння (зміну) ознаки неприбутковості.

Неприбуткова організація може звернутися до контролюючого органу із запитом про отримання витягу з Реєстру.

Запит про отримання витягу з Реєстру за формою згідно з додатком 3 до Порядку подається особисто представником неприбуткової організації чи уповноваженою на це особою або надсилається поштою контролюючому органу за основним місцем обліку неприбуткової організації.

Витяг безоплатно надається протягом трьох робочих днів. Він повинен містити відомості про неприбуткову організацію або повідомлення про відсутність відомостей у Реєстрі.

Також змінено форму реєстраційної заяви, яка подається...Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

чергова 45 сесія

міської ради відбудеться

в серпні 2019 року

Початок роботи о 10:00 год.

в кабінеті міського голови

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна - НАТО

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області