Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
26 жовтень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


Новини
 На головну
4.06.2019 | «Ми - надія твоя, Україно!»

news-image

Під таким гаслом сьогодні, 3 червня, у Івано-Франківській обласній філармонії імені Іри Маланюк відбулося обласне свято-зустріч з обдарованою учнівською молоддю.

Метою його проведення є стимулювання, підтримка й заохочення талановитої молоді та їх наставників до розвитку творчості та пізнання науки.

Привітати обдарованих дітей цього дня завітали заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, заступник голови обласної ради Сергій Басараб, керівники профільних структурних підрозділів ОДА,  представники вищих навчальних закладів області, батьківських комітетів та учнівського самоврядування.

Як зазначив у своєму вітальному слові Ігор Пасічняк,  щорічне свято «Ми – надія твоя, Україно!» є значущим для дітей, оскільки дає можливість реалізувати себе та проявити власні здібності.

«У цьому залі зібралися ті, хто уже через кілька років вирішуватиме майбутнє нашого краю, а, можливо, і  цілої держави, - зауважив Ігор Пасічняк. -  Адже ваші знання та вміння – це справжній скарб для нашого народу. Сьогодні...


4.06.2019 | Прикарпатців попереджають про погіршення погодних умов

news-imageВпродовж 4-5 червня на річках області очікуються підйоми рівнів води на 0,2-1,0м, на малих водотоках 0,5-1,5м над поточними; можливе формування значного місцевого та схилового стоку.

Також по області та місту очікується гроза, град, при грозі шквалисте посилення вітру 15-20 м/с (1 рівень небезпечності, жовтий).


4.06.2019 | До 15 липня виборці мають право тимчасово змінити місце голосування

З початком виборчої кампанії з позачергових виборів народних депутатів України, які відбудуться 21 липня 2019 року, виборці мають можливість тимчасово змінити місце голосування. Для цього виборцю необхідно особисто звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців лише з паспортом та заявою за адресою: м.Болехів, вул.24 Серпня, 25; тел.: 3-40-09.

Тимчасово змінити місце голосування можна

до 15 липня 2019 року включно

Відділ ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Болехівської міської ради працює у робочі дні, вихідні дні 1,2,8,9,15,16,22,23,29,30 червня, 6,7,13,14,20,21 липня 2019 року.


4.06.2019 | Міський голова Богдан Мельник провів прийом громадян з особистих питань

Відповідно до розпорядження міського голови кожний 1,3,5 понеділок місяця за попереднім записом проводиться прийом громадян. Вчора, 3 червня 2019 року, Богдан Мельник провів черговий прийом громадян. З метою оперативного  надання кваліфікованої допомоги та роз’яснень участь в ньому взяли керуючий справами міськвиконкому І.Ганчар, начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту, екології та благоустрою міськвиконкому Б.Чех, головний спеціаліст відділу правового забезпечення та питань майна комунальної власності міськвиконкомуВ.Романишин.

 До очільника міста звернулося шестеро громадян з індивідуальних питань, одне звернення було колективним та стосувалося ремонту під’їздної дороги біля багатоквартирного будинку, обрізки дерев, прочистки ринви на будинку, прочистки та косіння канави.

Інші звернення стосувалися влаштування дитини в дитячий садок, розчистки канав на вулиці Данила Галицького, одержання допомоги на реабілітацію сина, звернення до суду міською радою на оформлення спадщини від умерлої.

Зверталися до міського очільника й про прийняття на роботу до  ДШМ.

Богдан Михайлович уважно вислухав усі звернення громадян. За результатом прийому міський голова надав кваліфіковані роз’яснення та відповідні доручення виконавцям. За його переконанням, такі прийоми — це не лише спосіб для мешканців врегулювати своє питання, а й хороший інструмент для органів влади...


3.06.2019 | Прикарпатцям радять, як боротися з рудим слимаком

Погодні умови, які в даний час спостерігаються - часті дощі та висока вологість - сприяли збільшенню чисельності слимаків.

Позитивний вплив на це мали ще й теплі зими, внаслідок чого яйця цих шкідників успішно перезимовують, зазначають у Держпродспоживслужбі Івано-Франківської області, пише Фіртка.

Ці фактори призвели до масового розповсюдження слимаків. Вони є повсюди: від городів і садів до парків і скверів, але подекуди з’являються навіть і в наших оселях.

Позбутися молюсків не так просто. Це вже не перший рік, коли руді слимаки повзають по городі. Проте останні два роки їх страшенно багато. Вони їдять все, що бачать. Знищують полуницю, капусту, помідори, кабачки і баклажани. 

Повністю знищити слимаків складно, але суттєво обмежити чисельність цілком можливо. Найкращий час для боротьби з ними - від травня до липня, і в цей час необхідно намагатися їх якнайбільше знищити, оскільки у серпні вони відкладають нові яйця. Один слимак за сприятливих умов може відкласти до 400 яєць. Спочатку слимаки харчуються перегноєм ґрунту, проте через 10-14 днів вже здатні завдати істотної шкоди рослинам: вигризати зародки проростаючого насіння, об'їдати ніжні листки сходів і розсади у теплицях.

На зиму доцільно перекопувати ділянку – зимують вони у стадії яйця і слимака на глибині до 10 сантиметрів, тому перед першими заморозками або під час відлиг, ділянку варто перекопати, і таким чином ми їх можемо знищити.

Що стосується хімічного методу боротьби проти молюсків, то застосовують препарати на основі метальдегіду – «Антислизень» або «Патруль» - 20-30 грам/10 м2, препарат рівномірно розсипати у місцях де виявлено молюсків. 

Якщо ви виявили блискучий липкий слід на підлозі або стінах, знайте: слимаки...


3.06.2019 | Оголошення


3.06.2019 | Фізичні особи можуть скористатися сервісами «Електронного кабінету»

news-imageНа сьогодні Державною фіскальною службою України запроваджено низку електронних сервісів, зокрема, щодо можливості сплати податку на майно з фізичних осіб (податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортний податок та плата за землю) засобами «Електронного кабінету».

Для можливості користування «Електронним кабінетом» платникам податків необхідно отримати особисті ключі електронного цифрового підпису.

Також за допомогою «Електронного кабінету» платники податків – фізичні особи мають можливість перегляду даних, зокрема, щодо:

об’єктів оподаткування (земельні ділянки, житлові будинки, квартири, садові (дачні будинки), гаражі, легкові автомобілі);

сформованих податкових повідомлень-рішень та необхідних платіжних реквізитів органів місцевого самоврядування для сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку та плати за землю;

розрахунків сум податкових зобов’язань по таких податках;

стану розрахунків з бюджетом.

Одночасно зазначаємо, що при використанні «Електронного кабінету» платники податків матимуть змогу заощадити свої кошти та час, сплатити зазначені податки в будь-який зручний, у т.ч. неробочий час. Це також позбавляє необхідності відвідувати центри обслуговування платників, банківські установи, тощо.


3.06.2019 | Перевагами децентралізації мають користуватися 100% українців, – Володимир Гройсман

Перевагами децентралізації мають користуватися 100% українців, – Володимир Гройсман

Перевагами реформи децентралізації – передачі повноважень та фінансових ресурсів на місця – мають користуватися 100% українців, адже ключова відмінність об’єднаних громад від решти територій – можливість самим мешканцям ухвалювати рішення, які сприяють розвитку, наданню якісних послуг, зміні якості життя. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Що таке об’єднані громади? Це громади, які мають в 5-7 разів більші бюджети. Громади, які можуть давати якісні послуги кожному. Зараз тільки 70% українців користуються перевагами децентралізації. І там є лідерство і відповідальність», - сказав Володимир Гройсман.

Він наголосив, що важливо завершити реформу, завершити об’єднання громад і ліквідувати адміністрації, які перешкоджають реформі і бажанню людей жити краще.

«Я знаю, що зараз вже дехто висловлює бажання «підрихтувати» реформу. Я з цим не погоджуюсь. Я проти будь-яких спроб заблокувати реформу», - сказав Глава Уряду.

Довідково 

З початку впровадження реформи – з 2014 року - місцеві бюджети зросли з 70 млрд грн до майже 270 млрд грн. У власність громад передано 1,5 млн га земель сільськогосподарського призначення.

Змінилася структура бюджетів і система прийняття рішень. Як наголошував...


3.06.2019 | На Прикарпатті розпочалась оперативно-профілактична операція «МАК-2019»

news-imageПоліцейські Івано-Франківщини здійснюватимуть комплекс оперативно-профілактичних заходів, спрямованих на виявлення та знищення нелегальних посівів нарковмісних рослин маку та конопель, а також перекриття каналів надходження цих рослин до споживачів наркотиків.

3 20 по 31 травня триває підготовчий етап оперативно-профілактичної операції «МАК-2019», а з 1 червня розпочинається практична фаза, яка триватиме до 26 вересня.

Поліцейські вкотре нагадують, що за незаконний посів маку та коноплі передбачені адміністративна та кримінальна відповідальності. Згідно з ст.106-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення незаконний посів або вирощування снотворного маку в кількості до 100 рослин чи конопель у кількості до десяти рослин – тягнуть за собою накладення штрафу від вісімнадцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно вирощуваних нарковмісних рослин. Якщо ж кількість таких рослин більша, то особі, яка їх вирощувала, загрожує кримінальна відповідальність. Згідно статті 310 Кримінального кодексу України, за незаконний посів або вирощування снотворного маку в кількості від 100 до 500 рослин, конопель у кількості від 10 до 50 рослин передбачена відповідальність у вигляді штрафу до 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або арешту на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 3 років. А вже за незаконний посів або вирощування снотворного маку в кількості 500 і більше рослин або конопель у кількості понад 50 рослин передбачено позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.


1.06.2019 | 1 ЧЕРВНЯ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

1 червня - одне з найстаріших міжнародних свят. Рішення про його проведення було ухвалено Міжнародною демократичною федерацією жінок на спеціальній сесії в листопаді 1949 року.

Перший Міжнародний день захисту дітей був проведений в 1950 році. ООН підтримала цю ініціативу і оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямів своєї діяльності.

В Україні День захисту дітей встановлено відповідно до Указу Президента України від 30 травня 1998 року № 568/98 і відзначається щорічно, також 1 червня.Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

чергова 45 сесія

міської ради відбудеться

в серпні 2019 року

Початок роботи о 10:00 год.

в кабінеті міського голови

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна - НАТО

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області