Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
27 жовтень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


Новини
 На головну
1.06.2019 | Вітання


31.05.2019 | Вітання


31.05.2019 | ЦВК: Виборці можуть змінити місце голосування без документів, що підтверджують необхідність такої зміни

Відтепер виборці можуть змінити місце голосування на позачергових виборах до Верховної Ради без надання документів про необхідність такої зміни.

Відповідне рішення прийняла Центральна виборча комісія під час засідання 29 травня 2019 року. 

Так, ЦВК внесла зміни до своєї постанови №893 від 13 вересня 2012 року "Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси". Цими змінами Комісія виключила наступний пункт: 

"До заяви додаються документи (копії документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси. У разі якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред’являються органу ведення Реєстру для перевірки вірності цих копій".

Відтепер виборцю, який хоче змінити місце голосування без зміни виборчої адреси необхідно до 15 липня включно звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або за місцем перебування у день голосування, написати заяву, де вказати бажану дільницю для голосування та причину зміни місця голосування, та надати копію паспорта. 

Читайте також: Прикарпатці зможуть змінити місце голосування до 15 липня

Орган ведення ДРВ видасть посвідчення про тимчасову зміну місця голосування, де буде вказана дата виборів (21 липня 2019 року), а також номер виборчої дільниці для голосування.


31.05.2019 | Пролунав останній дзвінок

Сьогодні, 31 травня 2019 року, у загальноосвітніх школах Болехівщини пролунав останній дзвінок. Цього дня усі – дорослі і діти – стають трішки іншими. Оберемки квітів, усміхнені обличчя і сльози на очах, щирі напутні слова та вітання – все це свято останнього дзвоника.

Розділити радість сьогоднішнього свята, пригадати хвилюючі миті із свого шкільного життя в загальноосвітні заклади м. Болехова завітав міський голова Богдан Мельник. Він побажав учням набратися сил під час літніх канікул, випускникам - вибрати правильну стежину в житті, вчителям- відпочити, а батькам - з великим задоволення та радістю провести цей час зі своїми дітьми. «Хай вам щастить у майбутньому, хай завжди буде успіх з вами, а Бог береже вас. В добру путь дорогі випускники», - зазначив міський голова.

Щирі слова побажань лунали сьогодні на адресу винуватців свята і від дирекції школи, отців, вчителів. Милозвучними піснями та красивими хореографічними композиціями привітали випускників учні молодших класів. Були цього  дня і Нагороди та грамоти, вручили кращим із кращих. Випускники ж складали подяку вчителям за турботу,  любов, підтримку, розуміння та подарували всім присутнім свій...


31.05.2019 | Про роль сімейного лікаря у профілактиці та лікуванні захворювань говорили медики Прикарпаття

news-imageУ рамках безперервного навчання лікарів в обласному центрі Прикарпаття, 28 травня, відбулися переривисті курси для лікарів загальної практики сімейної медицини. Цього разу темою курсу стала тема про неінфекційні захворювання, зокрема, йшлося про роль сімейного лікаря у профілактиці та лікуванні цих хвороб.

Як повідомила у своєму виступі головний спеціаліст з організації первинної медико-санітарної допомоги департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Юлія Монюк, Всесвітня організація охорони здоров’я у співпраці з Міністерством охорони здоров’я України, за підтримки Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва впроваджують проект – «Неінфекційні захворювання: профілактика та зміцнення здоров’я України». Метою цього проекту є зниження рівня НІЗ, запобігання смертності та збільшення тривалості життя населення України. Серед основних неінфекційних захворювань щодо смертності фахівець виокремлює серцево-судинні захворювання, діабет, рак, хронічні обструктивні захворювання легень тощо. У сукупності вони складають 83-86% усіх випадків смерті в Україні. Майже 30% чоловіків, які померли у 2017 році від НІЗ, були у працездатному віці 30-65 років.

 «Завдяки цьому проекту в Івано-Франківській області у формі тренінгу була передбачена підготовка працівників первинної медико-санітарної допомоги стосовно основних впроваджень, які допоможуть здійснювати профілактику, діагностування і лікування неінфекційних захворювань щодо інтегрованого ведення випадків гіпертензії та діабету. З позитивом хочу відзначити, що великий відсоток медиків використовує в роботі всі інструменти – таблицю SCORE, IMT, AUDIT та нікотинової залежності, а також обстежують пацієнтів відповідно стандартів та призначають антитромботичну...


31.05.2019 | 31 травня – Всесвітній день без тютюну

news-imageВсесві́тній день боротьби з тютюнопалінням   встановлений у 1987 році Всесвітньою організацією здоров’я  і відзначається 31 травня кожного року.

Перед світовою спільнотою було поставлено завдання - домогтися того, щоб в XXI столітті проблема тютюнопаління зникла. XXI століття настало, але проблема не зникла. Боротьба з нікотином триває. У 2019 році Всесвітній день боротьби з курінням проходить під гаслом  «Тютюн і здоров’я  легень».

Відзначення цієї дати цілком виправдано, оскільки статистика Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо даної проблеми не може не лякати.

На сьогоднішній день, за даними звіту Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), від вживання тютюну щороку помирає понад 5 мільйонів людей. Очікується, що до 2030 року ця цифра зросте до 8 мільйонів смертей щорічно. У Європейському регіоні тютюн винен у смерті близько 1,6 мільйона людей на рік.

Основними причинами смертей, пов'язаних із тютюнокурінням, є серцево-судинні захворювання (47%); захворювання органів дихання (19%); рак легень (16%); інші види раку (9%) другі причини (9%). Близько 70%, пов'язаних із тютюном смертей сталися з людьми віком від 35 до 69 років, а це означає, що кожен померлий у цій віковій групі втратив у середньому 19 років життя.

В Україні палить близько 11, 5 млн жителів, з них — 9,1 млн чоловіків та 2,5 млн жінок. У відсотковому відношенні — 60% і 11,2% відповідно. Приблизно третина населення у віці від 18 до 25 років — є постійними курцями. Більш як половина...


31.05.2019 | До місцевих виборів маємо чітко розмежувати повноваження між державними органами і органами місцевого самоврядування, - В’ячеслав Негода

До місцевих виборів маємо чітко розмежувати повноваження між державними органами і органами місцевого самоврядування, - В’ячеслав Негода

Чітке розмежування повноважень між державними органами і органами місцевого самоврядування за принципом субсидіарності – одне з важливих і складних завдань нового етапу децентралізації. Нарешті ми підійшли до його вирішення, і на кінець року маємо запропонувати нові редакції законів «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про місцеві державні адміністрації», а також іншого законодавства, що визначає повноваження органів місцевого самоврядування та місцевих органів виконавчої влади.

Про це сказав перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ В’ячеслав Негода під час наради щодо організації роботи з розроблення відповідних законопроектів.

За його словами, Мінрегіон створює робочу групу, яка проаналізує повноваження органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у різних сферах, а також забезпечення цих повноважень фінансами. І вже до кінця липня робоча група має запропонувати концептуальні засади нових редакцій згаданих законопроектів.

«На жаль, ми не можемо бути впевнені, що у найближчий рік, як передбачалося...


31.05.2019 | ВИПУСКНИЙ БАНКЕТ: УСЕ ВРАХУВАТИ,ЗАПОБІГТИ НЕГАТИВНИХ НАСЛІДКІВ, ПОТУРБУВАТИСЯ ПРО БЕЗПЕЧНІСТЬ!!!

   Кожен учень з нетерпінням чекає закінчення шкільного навчання і, звичайно, випускного вечора. Ця подія завжди дуже урочиста і зворушлива, адже з неї починається новий етап в житті молодих людей. Це свято важливе не тільки для школярів, але й для їх батьків та вчителів, які довгих 11 років супроводжували, навчали і виховували учнів, намагаючись дати їм тільки найкраще.

Враховуючи, наскільки довгоочікуваним є випускний вечір, готуються до нього завжди заздалегідь. Клопоту з організацією свята завжди багато, адже необхідно підшукати відповідний ресторан, подбати про святкове меню.

Організаціябанкету покладена на батьківські комітети випускних класів.

Щотреба врахувати батькам, щоб потім не захворіли діти, не були витрачені гроші на ліки, щоб випускний запам’ятався тільки радісними подіями ???

1.             При виборі кафе чи ресторану треба поцікавитись у керівництва закладу про наявність дозвільних документів. На даний час – це реєстрація підприємства в реєстрі операторів ринку з обігу харчових продуктів. До закладу, який працює за правилами простіше пред’явити претензії в разі непорозумінь та ускладнень.

2.             Поцікавтесь наявністю умов, необхідного складу приміщень, технологічного та холодильного обладнання...


29.05.2019 | Відбулося чергове пленарне засідання Болехівської міської ради

Сьогодні, 28 травня 2019 року, відбулося чергове засідання 42 сесії Болехівської міської ради. Головував на сесії міський голова Богдан Мельник, для роботи у пленарному засіданні зареєструвалося 19 депутатів міської ради. Участь у роботі сесії взяли також депутат Івано-Франківської обласної ради  Юрій Черневий, керівники управлінь, відділів міськвиконкому, громадськість краю.

Після затвердження порядку денного, міські обранці розглянули та ухвалили рішення щодо затвердження звіту міського бюджету за І квартал 2019 року та внесення змін до міського бюджету на 2019 рік, з якими присутніх детально ознайомила начальник фінансового управління міськвиконкому Наталія Дуб.

Відтак директор комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги» Болехівської міської ради Івано-Франківської...


29.05.2019 | Управління охорони здоров’я попереджає про отруйну рослину борщівник Сосновського

Борщівник Сосновського – отруйна багаторічна рослина, яка належить до групи рослин, серед яких зустрічаються і не отруйні, які використовуються як корм для худоби, а також при приготуванні страв та для виготовлення лікарських засобів, інформує Правда.іф з посиланням на  Управління охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради

Прозорий водянистий сік рослини багатий на фотоактивні сполуки (фуранокумарини), при контакті зі шкірою викликає малопомітне подразнення, як від кропиви, але під дією ультрафіолетового (зокрема сонячного) випромінювання, в сокові активуються токсичні властивості, підвищуючи чутливість шкіри до ультрафіолету в сотні разів. Навіть одноразове торкання до борщівника призводить до опіків 1—3 ступенів. Опіки, особливо у перші кілька діб, схожі на термічні. Для них характерна гіперемія (почервоніння), водянисті пухирі. Опіки з’являються на вражених ділянках тіла не одразу після контакту, що б могло попередити подальший контакт з рослиною, а через 1—2 дні, розвиваючись поступово під впливом сонячного ультрафіолету. Місця уражень важко гояться, загострюються прояви інших шкірних захворювань.

При роботі з рослиною потрібно дотримуватись ряду настанов:
• Попередження контакту шкіри з будь-якою частиною рослини, особливо тими частинами, що пустили на зламі сік. Він спричиняє опіки навіть на тильній поверхні долонь, де шкіра порівняно товста.
• Робота з рослиною (особливо при викошуванні) передбачає використання щільного водовідштовхуючого одягу, окулярів та щільних гумових рукавиць.
• Попередження дітей про небезпечність рослини. Велике листя та...Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

чергова 45 сесія

міської ради відбудеться

в серпні 2019 року

Початок роботи о 10:00 год.

в кабінеті міського голови

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна - НАТО

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області