Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
26 жовтень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


Новини
 На головну
29.05.2019 | Українці мають жити у безпеці, – Глава Уряду під час запуску проекту «Поліцейський офіцер громади»

Українці мають жити у безпеці, – Глава Уряду під час запуску проекту «Поліцейський офіцер громади»

Сьогодні можна ще раз пересвідчитись, що дві важливі реформи дають синергетичний ефект: децентралізація та реформа Нацполіції. Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час запуску проекту «Поліцейський офіцер громади».

«Поліцейський офіцер громади» – спільний проект громад і Нацполіції. Мета проекту, щоб кожна ОТГ мала поліцейського офіцера, який житиме її життям, буде на постійному зв’язку та допомагатиме громаді. Згідно з планом проекту за 2019-2020 роки мають бути відібрані 1624 поліцейських для громад.

«Уряд має два головні завдання: по-перше, щоб українці жили краще, по-друге, щоб українці жили у безпеці», – сказав Глава Уряду.

За словами Володимира Гройсмана, Уряд буде направляти фінансування, для того, щоб поліцейські у кожному куточку України були якісно забезпечені та могли професійно виконувати свій службовий обв’язок – забезпечувати порядок і безпеку.

Крім того, реформа децентралізації надала нові фінансові можливості громадам, в першу чергу малим містам і селищам, які можуть їх спрямувати на освіту, медицину і в тому числі – громадську безпеку.


29.05.2019 | IV ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «НЕЙМОВІРНІ СЕЛА УКРАЇНИ 2019»

З метою сприяння взаємодії малого та середнього бізнесу, органів місцевого самоврядування на селі, для підтримки розвитку сільських територій та громад, популяризація життя в селі, збереження історико-культурної спадщини, AgroPortal оголошено IV Всеукраїнськийконкурс «Неймовірні села України 2019». Конкурс проходитиме за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Посольства Королівства Нідерланди в Україні, компанії «Бейкер Тіллі Україна», Освітнього проекту «Агрокебети», журналу Agroexpert.

Форматом конкурсу передбачено відбір найкращого бізнес-плану розвитку сільських територій розробленого громадою для свого населеного пункту, реалізація якого допоможе вирішити соціальні, економічні, екологічні проблеми та сприятиме розвитку зеленого туризму.

Для участів конкурсі необхідно заповнити анкету села-претендента ІV Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2019» і направити її на електронну пошту agroportal.ua@gmail.com та мінімум одне фото села-претендента на конкурс у гарній якості, вказавши в темі листа назву села та область.

Село-переможець IV Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2019» отримає 100 тис. грн на реалізацію бізнес-проекту (частина коштів виграшу буде зібрана за допомогою челенджу, який AgroPortal.ua організовує спільно з Освітнім проектом «Агрокебети»).

Інформацію про проведення IV Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2019» розміщено на сайті AgroPortal (http://agroportal.ua) у розділі «Конкурс».


28.05.2019 | Поліцейські Івано-Франківщини радять, як вберегти житло від злодіїв

news-imageДо поліції ледь не щодня  надходять  заяви про квартирні крадіжки.

Злодії проникають до осель та виносять звідти усе цінне. 

Окрім матеріальних збитків потерпілі зазнають ще й значних моральних переживань. Тож, аби запобігти неприємностям, краще заздалегідь подбати про безпеку своїх домівок.

Приміром, днями зловмисники обікрали квартиру мешканки Івано-Франківська. Невідомі, шляхом розбиття вікна, проникли до помешкання і викрали телевізор. Напередодні  злодії проникли у будинок 44-річної мешканки Коломийського району. Лиходії, підібравши  ключ до дверей, пробралися до середини  оселі  і викрали грошові кошти в сумі 2000 доларів США, 1000 ЄВРО та ювелірні вироби.

Зловмисники вибирають для скоєння злочину такий час...


27.05.2019 | У Болехові на вуличному освітленні зменшили витрати електроенергії та зекономили кошти

У місті продовжують модернізувати вуличне освітлення. Замість ламп розжарювання встановлюють LED лампи. Світлодіодне освітлення дало суттєву економію енергоресурсів, завдяки чому вдалося зекономити бюджетні кошти.

 

Починаючи з 2016 року працівники Болехівського комбінату комунальних підприємств провели заміну більш ніж 150 ламп вуличного освітлення на енергоефективні світлодіодні LED лампи,  які у 8-12 разів перевищують лампи розжарювання за енергоефективністю і служать значно довше.

За своїми характеристиками світлодіодні лампи для вуличного освітлення призначені для щоденного використання. Термін використання світильників світлодіодних ламп становить гарантовано 50 000 год. Підключення пристроїв тільки в нічний період збільшує тривалість їх використання. Мережі вуличного освітлення можуть працювати в діапазоні температур -40 ...+50°С. Корпус не схильний до впливу згубних природних факторів, використовується в складних умовах. У порівнянні з традиційними світловими джерелами зовнішні LED світильники дозволяють економити до 82% електроенергії.

Такі заходи дали можливість значно зменшити витрати електроенергії на освітлення та зекономити бюджетні кошти.

Так, у 2018 році використання електроенергії на вуличне освітлення склало 36637 кВт·год на суму 87211 грн.

Порівняно із 2017 роком витрати у грошовому виразі на споживання електроенергії на вуличне освітлення зменшилися на 25,8%, або на 30288...


27.05.2019 | Відбулося чергове засідання виконкому

Відповідно до розпорядження міського голови від 14 травня 2019 року №120р, 24 травня 2019 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету. На засідання прибуло 8членів виконкому. Участь у його роботі взяли керівники управлінь, відділів міськвиконкому.

Члени виконкому схвалили низку важливих для громади рішень соціально-економічного та господарського характеру.

На засіданні було заслухано звіт щодо виконання міського бюджету за І квартал 2019 року. Як повідомила начальник фінансового управління міськвиконкому Н.Дуб, доходи загального та спеціального фондів бюджетів міста Болехова за І квартал 2019 року становлять 50504827 гривень (місто – 47667030 гривень), що на 5578856 гривень менше ніж за відповідний період 2018 року (56083683 гривень), або на 11,0 відс. Рівень виконання видаткової частини загального фонду бюджету міста за звітний період 2019 року становить 25,7 відсотка до уточненого плану на рік. Кредиторська заборгованість по загальному фонду станом на 01.04.2019 року склала в сумі 942486 грн.

Відтак члени виконкому заслухали інформацію про підсумки виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Болехова за І квартал 2019 року. 

У ході засідання також було розглянуто питання про підготовку установ, організацій бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 року. Серед заходів, які мають вжити керівники підприємств, установ та організацій...


27.05.2019 | День слов’янської писемності і культури

День слов’янської писемності і культури

В Україні День слов’янської писемності й культури встановлено відповідно до Указа Президента України від 17 вересня 2004 року № 1096/2004 і відзначається щорічно 24 травня.

24 травня День слов’янської писемності і культури. Свято встановлено постановою Президії Верховної Ради Української РСР від

30.01.91 N 568-I "Про День слов’янської писемності і культури".

Щорічно 24 травня у всіх слов’янських країнах урочисто прославляють святих Кирила і Мефодія - творців слов’янської писемності.

24 травня православна церква згадує святих рівноапостольних братів Кирила і Мефодія. Брати були православними ченцями, слов’янську абетку створили у грецькому монастирі.

Слов’янська писемність була створена в IX столітті, близько 862 року. Новий алфавіт отримав назву «кирилиця» на ім’я візантійця Костянтина, який, прийнявши чернецтво, став Кирилом. А допомагав йому в богоугодній справі освіти слов’янських народів старший брат Мефодій.

Кирило створив слов’янську абетку на основі грецької, суттєво змінивши її, щоб передати слов’янську звукову систему. Були створені дві абетки - глаголиця і кирилиця.


27.05.2019 | Серед дітей пільгових категорій Болехівської міської ради розпочато набір на оздоровлення влітку 2019 року

 

Організаційний відділ виконавчого комітету Болехівської міської ради здійснює підбір дітей пільгових категорій для направлення їх до  дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

Відповідно до Положення про порядок направлення дітей для оздоровлення та відпочинку до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів обласного бюджету путівка на оздоровлення надається дітям з 7 до 18 років таких категорій:

- дітям-сиротам;

- дітям, позбавленим батьківського піклування;

- дітям з інвалідністю, здатним до самообслуговування (за відсутності медичних протипоказань);

- дітям, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції, Операції Об’єднаних Сил, Революції Гідності;

- дітям, один із батьків яких загинув під час Революції...


24.05.2019 | У Франківську обговорюють реформу охорони здоров’я та її проблеми

Сьогодні, 23 травня, в Івано-Франківську відбувається засідання Секції Асоціації міст України з питань охорони здоров’я. Участь у засіданні взяв міський голова м.Болехова Богдан Мельник.

Під час обговорень виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України Юрій Стефанчук пояснив: найголовніше, що вони сьогодні обговорять – старт нового етапу реформи охорони здоров’я. За його словами, наразі реформа пройшла успішно, проте найбільше питання, з яким вони стикаються – інфраструктура.

Аналітик з питань охорони здоров’я АМУ Світлана Осташко додала, що на сьогоднішньому заході вони обговорять із представниками міст-членів АМУ основні проблеми у сфері охорони здоров’я. Також можна буде похвалитися своїми досягненнями у цій сфері...


24.05.2019 | ЦВК оголосила про початок виборчої кампанії

Центральна виборча комісія у четвер, 24 травня, оголосила про початок кампанії з дострокових виборів до Верховної Ради.

Про це пише «Слово і Діло».

«Виборча кампанія починається на наступний день після опублікування відповідного указу президента країни. Указ опублікований сьогодні. Значить кампанія починається 24 травня», - сказала глава ЦВК Тетяна Сліпачук на брифінгу в Києві.

«Ми забезпечимо прозорі і легітимні парламентські вибори. Виборчий процес починається з 24 травня. Без прийняття ЦВК якогось рішення», - додала вона.

За її словами, у ЦВК немає підстав зупиняти підготовку до парламентських виборів. «Відповідно до чинного законодавства, немає жодних підстав, щоб зупинити підготовку до проведення виборів», - сказала вона.

Попри те, що депутати обіцяли звернутися до суду у зв'язку з указом президента, «зараз в суді не зареєстрована жодна скарга», зазначила глава ЦВК.


24.05.2019 | На Прикарпатті проводиться профілактична операція під умовною назвою «Нерест»

news-imageОперація триває з метою належної організації превентивної та профілактичної діяльності, спрямованої на запобігання вчиненню правопорушень на водних об’єктах у період нерестової заборони.

За інформацією сектору комунікації поліції Івано-Франківщини, на сьогоднішній день працівниками поліції спільно із представниками управління Державного агентства рибного господарства в області проведено 173 рейди по водоймах області. Під час вказаних рейдів за адміністративною відповідальністю згідно ст. 85 КУпАП складено 68 протоколів. Зокрема, за незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом, передбаченим ст. 249 КК України, розпочато одне кримінальне провадження. Так, 3 травня до Галицького відділення поліції надійшло повідомлення, що у Бурштині на скідному каналі Бурштинського водосховища виявлено  мешканця обласного центру, який забороненим знаряддям виловив 42 риби.

Нагадаємо, у випадку порушення Правил рибальства під час нерестової заборони особи несуть як адміністративну, так і кримінальну відповідальність. Правоохоронці закликають усіх громадян бути максимально відповідальними та дотримуватись визначених правил рибальства під час нересту.

Пам’ятаймо, що оберігаючи цінні види риб, які водяться в наших водоймах, ми примножуємо їхні запаси.Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

чергова 45 сесія

міської ради відбудеться

в серпні 2019 року

Початок роботи о 10:00 год.

в кабінеті міського голови

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна - НАТО

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області