Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
17 Вересень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


Новини
 На головну
24.05.2019 | П’ята частина масштабного проекту «Карпатська мережа регіонального розвитку» - підтримка ініціатив карпатських громад

В Україні реалізують проект «Карпатська мережа регіонального розвитку». Його ініціатором виступило Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Сьогодні в Карпатах відбулося перше засідання Наглядової Ради проекту під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка. До її складу входять також представники обласних державних адміністрацій, на території яких впроваджуватимуть проект - Львівської, Чернівецької, Закарпатської, Івано-Франківської та місцевого партнера – Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна».

«Карпатська мережа регіонального розвитку» є наймасштабнішим проектом за обсягом фінансування з державного бюджету в межах секторальної бюджетної підтримки Європейського Союзу. За словами Геннадія Зубка, запланований обсяг фінансування з державного бюджету у 2019 році – понад 44 млн грн. Загальна вартість проекту складає майже 50 млн грн. Це 7% від загального обсягу державної підтримки, яку виділено в межах першого конкурсу проектів секторальної бюджетної підтримки ЄС.

Унікальність проекту в тому, що він охоплює чотири області Карпатського макрорегіону, що робить його найбільшим за територією реалізації серед...


24.05.2019 | 23 травня, з нагоди Дня Героїв в Народному домі м.Болехова відбулося віче.

Віддати шану Героям України різних часів, які змінювали і змінюють хід історії України найдорожчою ціною власним життям, прийшли представники влади, працівники управлінь, відділів міськвиконкому, установ, організацій, учасники бойових дій, дирекція, вчителі та учні міських шкіл, громадськість та мешканці міста.

ВедучіОксана Півень та Роксолана Бунчак урочисто відкрили віче. Вони нагадали присутнім імена Героїв України - тих, хто присвятив своє життя боротьбі за незалежність та свободу України.  Усі присутні спільно виконали Державний Гімн України.

Від імені міського голови Богдана Мельника зі словами привітань та подяки звернулася до усіх героїв, українських вояків, борців за волю України заступник міського голови Тетяна Лугова: «День Героїв – щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків —  борців за волю України. День Героїв – це нагода висловити свою щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань віддав життя за волю, і могутність української нації. Тож, нехай на нашій рідній землі, освяченій...


24.05.2019 | ЗАПРОШУЄМО НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ!


24.05.2019 | Вживання води після повені: яких порад слід дотримуватись прикарпатцям

Результат пошуку зображень за запитом "рятувальники на човнах"

Такого стихійного лиха, яке зараз є на Прикарпатті, в області не було з 2008 року. Завдано великих матеріальних збитків, і, що найстрашніше, – є людські втрати.

У головному управлінні Держпродспоживслужби в області попереджають про інші можливі негаразди, одне з них – інфекційні захворювання.

Адже вода розмила вміст гноївок і вигрібних ям. Вживання сирої некип’яченої води і недоброякісних продуктів загрожує виникненню водних епідемій та харчових отруєнь, ознаками яких є: блювота, діарея, біль в животі, підвищена температура тіла.

Відтак фахівці пропонують дотримуватися наступних порад з метою попередження епідемічних ускладнень:

  • Для пиття і приготування їжі – використовувати питну бутильовану воду або з централізованих джерел водопостачання.
  • Не використовувати для пиття, приготування їжі та миття посуду воду з забруднених джерел водопостачання.
  • Не пити сиру, непереварену воду. Для миття посуду і рук вода має бути профільтрована і проварена, для пиття та приготування їжі мати запас води питної.
  • При споживанні овочів, фруктів та ягід їх необхідно добре промити питною водою. При споживанні дітьми – обдати окропом.
  • При харчуванні у непристосованих умовах виключати контакт продуктів з ґрунтом та піском.
  • Перед приготуванням їжі та перед її вживанням обов’язково мити...

22.05.2019 | Спеціалісти Держпродспоживслужби радять утриматися від вживання води з колодязів та продуктів з підвалів у підтоплених населених пунктах

У зв’язку з значними, інтенсивними опадами в Івано-Франківській області протягом останніх днів частина населених пунктів Болехівської міської ради  може зазнати  підтоплень внаслідок значних опадів та паводків. В тому числі можуть  бути підтоплені та забрудненні джерела централізованого та децентралізованого водопостачання.

Спеціалісти Держпродспоживслужби рекомендують населенню, яке постраждало від підтоплення:

  1. При найменших змінах органолептичних властивостей питної води (зміна кольору, прозорості, запаху, присмаку, осаду тощо) незалежно з власної криниці, чи з централізованих мереж, не використовувати її для господарсько-побутових, питних потреб.
  2. Використовувати для споживання воду із альтернативних джерел водопостачання гарантованої якості, що не зазнали підтоплень, можливе використання для питних потреб бутильованої, фасованої води.
  3. У випадку використання води з власного, індивідуального джерела провести його технічний огляд на предмет замулення, збільшення рівня води тощо. При необхідності здійснити очистку та кількаразову відкачку води з джерела  до відновлення її органолептичних властивостей. Після чого провести дезінфекцію джерела та лабораторні дослідження води.
  4. Провести обстеження зон санітарної охорони (50м) джерела водопостачання (свердловина, трубчаста криниця, колодязь, каптаж тощо) на предмет потенційних причин забруднення (купи гною, вигрібні ями...

22.05.2019 | ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

В умовах повені, паводків можливе підтоплення Ваших помешкань, об’єктів водопостачання, сільськогосподарських угідь, гноєсховищ, туалетів, сміттєзвалищ, інших потенційно небезпечних об’єктів. У зв’язку з цим зростає ризик виникнення спалахів інфекційних хвороб, харчових отруєнь. Аби вберегтися від небезпечних наслідків  Держпродспоживслужбарекомендуємо дотримуватись наступних правил.
- Не використовуйте для питних потреб воду з відкритих водойм, а також підтоплених або невідомих криниць, каптажів, інших джерел, які можуть бути забруднені хімічними речовинами, хвороботворними мікроорганізмами, зокрема збудниками туберкульозу, лептоспірозу, черевного тифу, сибірки, вірусних гепатитів, яйця та личинки гельмінтів, цисти лямблій, дизентерійних амеб та ін.

-       У випадку підтоплення, забруднення джерел водопостачання, звертайтесь до органів місцевого самоврядування щодо забезпечення Вас питною водою гарантованої якості з альтернативних джерел. Адже відповідно до статті 18 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» органи місцевого самоврядування зобов'язані забезпечити жителів міст та інших населених пунктів питною водою, кількість та якість якої повинні відповідати вимогам санітарних норм.

-      У випадку відсутності якісної води зі джерел...


22.05.2019 | Рада голів державних адміністрацій інформує про проведення українською компанією Terrasoft наймасштабнішої бізнес- події цього літа Форуму бізнес і ІТ-лідерів

Рада голів державних адміністрацій інформує про проведення українською компанією Terrasoft, яка є одним з ключових гравців на міжнародному ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами і CRM, наймасштабнішої бізнес-події цього літа Форуму бізнес- і ІТ-лідерів, який відбудеться у м. Київ, 14 червня 2019 р.

Місце проведення: м. Київ, Спортивна площа, 1.

Умови участі: безкоштовно (обов’язкова попередня онлайн реєстрація).

На Форумі зберуться понад 4000 учасників для бізнес-спілкування, які зможуть розширити коло ділових контактів, знайти нових клієнтів і партнерів. Також у рамках Форуму буде працювати експозона, де всі учасники зможуть ознайомитися з продуктами в галузі ВРМ- і CRM-систем.

Програма Форуму складається з десяти тематичних секцій:

BUSINESS: пошук нових точок для прискорення бізнесу...


22.05.2019 | Яким буде новий районний поділ Івано-Франківської області?

Скількина Прикарпатті має бути районів? «Три неможна залишити п’ять»? Що важливіше – дотриматись методики при моделюванні районів чи НЕ спотворити основний зміст реформи – наближення послуг і влади до людей? Як досягнути балансу при реформуванні вторинного рівня адміністративно-територіального устрою, з одного боку дотримавшись державницьких позицій, з іншого – врахувавши особливості гірських територій.
Відповідіна ці складні запитання спробували дати в Івано-Франківському центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», в рамках семінару «Формування нового районного поділу: особливості гірських територій» разом з представниками експертного середовища та Івано-Франківської ОДА, головами громад. Підсумок – усе залежить від того, умовно кажучи, де поставити кому і як розставити акценти.
Модель за методикою
Основними критеріями створення «нових районів» є кількість населення в адміністративному центрі (понад 50 тисяч мешканців) та районі...


22.05.2019 | Фахівці закликають дотримуватися порад щодо вживання води після повені

Такого стихійного лиха, яке зараз є на Прикарпатті, в області не було з 2008 року. Завдано великих матеріальних збитків, і ,що найстрашніше, – є людські втрати. Крім того, в головному управлінні Держпродспоживслужби в області попереджають про інші можливі негаразди, одне з них - інфекційні захворювання.
Адже вода розмила вміст гноївок і вигрібних ям. Вживання сирої некип’яченої води і недоброякісних продуктів загрожує виникненню водних епідемій та харчових отруєнь, ознаками яких є: блювота, діарея, біль в животі, підвищена температура тіла.
Відтак фахівці пропонують дотримуватися наступних порад з метою попередження епідемічних ускладнень:
Для пиття і приготування їжі - використовувати питну бутильовану воду або з централізованих джерел водопостачання.
Не використовувати для пиття, приготування їжі та миття посуду воду з забруднених джерел водопостачання...


22.05.2019 | Сьогодні, 17 травня 2019 року, міський голова Богдан Мельник взяв участь у засіданні сесії Івано-Франківської обласної ради

Сьогодні розпочала свою роботу 28-ма сесія обласної ради сьомого демократичного скликання. У пленарному засіданні сесії беруть участь заступники голови облдержадміністрації, керівники структурних підрозділів ОДА, голови райдержадміністрацій, міські голови міст обласного значення, голови ОТГ.

Перед початком сесії традиційно було вручено державні нагороди, почесні звання, а також грамоти і ювілейні відзнаки «90 років Організації українських націоналістів». У числі нагороджених – ветеран дивізії «Галичина» та голова станиці Галицького братства 1-ї Української дивізії Української Національної Армії Михайло Мулик, член обласної організації НСПУ, письменник та журналіст Михайло Андрусяк, доцент кафедри історії слов’ян Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника, упорядник трьохтомного видання «Український національно-визвольний рух на Прикарпатті в ХХ столітті: Документи і матеріали» Микола Вітенко та інші. Ювілейні значки до 90-ї річниці ОУН також отримали депутати облради. Як зазначив голова обласної ради Олександр Сич, у знак пам’яті про тих, хто загинув за Українську державу і був членом ОУН.

Під час сесії депутати повинні розглянути понад півсотні питань, що стосуються забезпечення коштами на виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ, наповнення місцевих бюджетів в частині податкових платежів, поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2019-2023 роки...Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

чергова 45 сесія

міської ради відбудеться

в серпні 2019 року

Початок роботи о 10:00 год.

в кабінеті міського голови

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна - НАТО

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області