Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
27 жовтень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


Новини
 На головну
22.05.2019 | Відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

20 травня орієнтовно з 16:00 на території Івано-Франківської області розпочалися інтенсивні опади у вигляді грозових, зливових дощів та граду.

Впродовж 20-21 травня спостерігається ускладнення погодних умов в шести районах області, зокрема: Богородчанському, Надвірнянському, Тисменицькому, Рогатинському, Калуському, Долинському та на території Івано-Франківської міської ради.

Негода спричинила значні підтоплення й на території Болехівської міської ради.

З метою забезпечення оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації, пов’язані з погіршенням погодних умов на території Болехівської міської ради та запобігання виникнення надзвичайних ситуацій в умовах сильних дощів вчора, 20 травня 2019 року, під керівництвом міського голови Богдана Мельника було проведено позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Участь у засіданні комісії взяли керівники структурних підрозділів та спеціалізованих служб, депутати Болехівської міської ради. На засіданні міської комісії було обговорено та визначено ряд першочергових заходів...


21.05.2019 | Оголошення


21.05.2019 | Прийом громадян у міського голови Богдана Мельника.

Особистий прийом громадян - одна з форм спілкування керівництва виконавчого комітету міської ради з мешканцями міста і проводиться  для реалізації громадянами свого права  на звернення  та оперативного вирішення актуальних питань на основі якісного і своєчасного розгляду заяв, пропозицій і скарг.

Сьогодні,  20 травня   2019  року, відбувся особистий прийом громадян у  міського голови Богдана Мельника. На прийомі побувало 5 болехівчан. Основні питання з якими зверталися мешканці міста: підсипання дороги на вулиці Мандрика, ремонт пам’ятника на кладовищі Руський Болехів, освітлення вулиці Зеленої, ремонт дороги через місто Болехів, завершення будівництва об’їзної дороги в об’їзд м. Болехова, надання техніки для розчищення канави на вул. Д. Галицького.  

 Для оперативного вирішення порушених питань та надання більш точної відповіді  на прийом було запрошено керуючого справами міськвиконкому І. Ганчара,  головного спеціаліста відділу правового забезпечення та питань майна комунальної власності міськвиконкому В.Романишина, головного спеціаліста з питань землеустрою відділу містобудування та архітектури і землеустрою міськвиконкому О. Петрів, начальника відділу житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту, екології та благоустрою міськвиконкому Б.Чеха. 

За результатами прийому громадян заявникам надано компетентні роз’яснення щодо шляхів вирішення порушених питань. Керівникам відділів міськвиконкому міський голова дав завдання належно вивчити та вжити заходів для їхнього вирішення.


21.05.2019 | На Івано-Франківщині створена Дубівська ОТГ

ДубівськаОТГ завершила процес об’єднання територіальної громади. Про це повідомили в Івано-Франківському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», який здійснював супровід процесу об’єднання громади.

«Дубівська ОТГ була створена за ініціативи шести сільських голів, активної підтримки та участі у процесах об’єднання депутатів сільських рад і місцевих мешканців. Саме місцева ініціатива стала ключовим рушієм в процесі добровільного об’єднання громад і потенційно надалі має сприяти розвитку ОТГ», - наголошує радник з питань децентралізації Івано-Франківського ЦРМС Максим Чопей.

У Дубівській ОТГ 16 травня, як зазначає директор Івано-Франківського ЦРМС Руслан Панасюк, відбулись фінальні сесії у шести сільських радах – Вільхівській, Дубівській, Князівській, Рівненській, Ціневській і Ясеновецькій. Загалом же до складу...


21.05.2019 | Відбулася презентація книжки Наталії Кобринської «Вибрані твори»

21 травня 2019 року в Народному домі м. Болехова відбулася презентація першого видання книги Наталії Кобринської «Вибрані твори». В ній зібрані повісті, оповідання, казки, воєнні новели, статті та листи письменниці, які відомі загалом, так і маловідомі. Тут поміщені світлини з різних періодів життя Наталії Кобринської, а також фотографії про вшанування її пам’яті.

Захід організувала міська організація Союзу українок Болехова та приурочила його 100 літньому ювілею Союзу українок. Організатори розпочали творчий вечір з подяки на адресу людей, які доклалися до видання книги. А зокрема: голові Івано-Франківської обласної ради  Олександру Сичу,депутату Івано-Франківської обласної ради, голові постійної комісії обласної ради з питань гуманітарної політики та свободи слова, доктору біологічних наук, академіку ЛАНУ, директору Прикарпатського лісогосподарського коледжу Юрію Черневому, голові постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків Миколі Палійчуку, голові Союзу українок України Ориславі Хомик,директору  Інституту філології, завідувачу кафедри української літератури та журналістики Прикарпатського Національного університету ім. Василя Стефаника п. Степанові Хоробу. Книга вийшла друком за кошти...


20.05.2019 | Вітання


20.05.2019 | Оголошення


20.05.2019 | Монетизація пільг: готівкова та безготівкова форми

news-imageЗ 1 жовтня 2019 року стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Відповідно до ухваленого рішення паралельно функціонуватимуть дві системи надання пільг у грошовій формі – готівкова і безготівкова.

Пільги у безготівковій формі призначатимуться усім пільговикам в автоматичному режимі, за прикладом безготівкового надання субсидій через Ощадбанк. Для цього АТ «Ощадбанк» вестиме у відповідних автоматизованих системах обліку банку персоніфікований облік пільговиків та коштів, які надходитимуть на рахунок для виплати пільг, для кожного пільговика індивідуально. Після того банк здійснюватиме переказ коштів на рахунки управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг на підставі договорів, що укладаються між ними та АТ «Ощадбанк».

Такий механізм розроблено для забезпечення максимальної зручності тих категорій громадян, які мають право на пільгу і звикли не витрачати сили і час на оплату житлово-комунальних послуг. Йдеться, перш за все, про людей похилого віку, які звикли до усталеного алгоритму дій і не бажають його змінювати.

Пільги у готівковій формі призначатимуться усім бажаючим...


20.05.2019 | Селяни Прикарпаття отримають дотації за утримання молодняку великої рогатої худоби

news-imageЯк і в минулому році, цьогоріч продовжується дія державної програми підтримки тваринництва шляхом виплати фізичним особам дотації за утримання молодняку великої рогатої худоби.

Нещодавно департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації завершив перший етап прийому від органів місцевого самоврядування відповідних документів.

До Мінагрополітики України уже подано зведену відомість про нарахування дотацій за молодняк великої рогатої худоби. Більш як одинадцять з половиною тисяч селян нашої області, які отримали можливість брати участь у вищезазначеній державній програмі, невдовзі отримають на свої банківські рахунки бюджетну дотацію, загальна сума якої складає 23,7 мільйона гривень.

Надання фізичним особам спеціальної бюджетної дотації за утримання молодняка великої рогатої худоби у розмірі до 2,5 тисячі гривень за вирощування телят до року є одним із інструментів державної підтримки розвитку тваринництва.

Ще раз нагадуємо, що дотація за молодняк надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняку великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку.

Дотація надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняку у розмірі:

- за період утримання молодняку віком від 1 до 5 місяців - 300 гривень за голову;

- за період утримання від 5 до 9 місяців - 700 гривень...


20.05.2019 | До кінця року усі області мають розробити регіональні стратегії на 2021-2027 роки, - В’ячеслав Негода

До кінця року усі області мають розробити регіональні стратегії на 2021-2027 роки, - В’ячеслав Негода

2019 рік для державної регіональної політики в Україні є визначальним. До кінця року необхідно підготувати нову Державну стратегію регіонального розвитку та регіональні стратегії на 2021-2027 роки. Також потрібно завершити формування нового законодавства стосовно стимулювання та фінансування регіонального розвитку.

Про це сказав перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В’ячеслав Негода під час Всеукраїнської наради з актуальних питань формування та реалізації державної регіональної політики, що проходить 16-17 травня в Одесі.

Він нагадав, що у 2020 році завершується дія Державної стратегії регіонального розвитку, а також регіональних стратегій, і тому, за координації Мінрегіону, триває робота над розробкою нового програмного документу до 2027 року.

«Усе навколо стрімко змінюється – у суспільстві, політиці, економіці. У таких умовах ефективним можна бути, лише коли чітко розумієш, якими є твої стратегічні цілі. Тому державна стратегія регіонального розвитку і регіональні стратегії – це основа ефективної роботи центральних органів влади та обласних адміністрацій і рад на найближчі шість років. Коли ми усі дійдемо згоди і визначимо, що маємо розвивати у першу чергу, то знайдемо і можливості втілити задуми у життя за будь-яких умов, за будь-яких персоналій», - сказав В’ячеслав Негода.

Він зазначив, що стратегічними цілями Державної стратегії залишаться...Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

чергова 45 сесія

міської ради відбудеться

в серпні 2019 року

Початок роботи о 10:00 год.

в кабінеті міського голови

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна - НАТО

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області