Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
17 Вересень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


Новини
 На головну
20.05.2019 | Всесвітній день інформаційної спільноти

Всесвітній день інформаційної спільноти

Центральний елемент оптичного волокна, частина, яка насправді несе в собі сигнали зв’язку, становить половину товщини людської волосини.

27 березня 2006 року Генеральна Асамблея ООН прийняла Резолюцію A/RES/60/252, в якій проголосила 17 квітня Всесвітнім днем інформаційної спільноти. До 2006 року цей день святкували як Міжнародний день електрозв’язку чи Всесвітній день телекомунікацій ООН. Цей день відзначається з 1969 року за рішенням сесії Адміністративної ради Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ).

17 березня 1865 року, після двох з половиною місяців важких переговорів, в Парижі було підписано першу міжнародну Телеграфну Угоду, і був заснований міжнародний Телеграфний союз («International Telegraph Union», з 1932 р. - «International Telecommunications Union» Міжнародний союз електрозв’язку).

Сьогодні Міжнародний союз електрозв’язку – спеціалізована установа ООН.

Мета Союзу- сприяння розвитку міжнародного співробітництва для покращення і раціонального використання всіх видів електрозв’язку (телеграфного...


20.05.2019 | Виставка вишиванок Болехівської майстрині Любові Чекаловської

У Музеї історії міста Болехова імені Романа Скворія у приміщенні,де розміщеніекспозиційні про Наталію Кобринську, до кінця травня 2019 року діятиме виставкавишиванок Болехівської майстрині Любові Чекаловської. Запрошуються всі бажаючі.


17.05.2019 | Завтра – День Європи в Україні

news-imageЗа інформацією головного управління статистики в області, у минулому році до країн Європи спрямовано 65,4% експорту усіх товарів, у тому числі до країн Європейського Союзу – 64,3% (у 2017р. – відповідно 63% та 61,9%). Понад три чверті загального обсягу експорту склали поставки до Румунії, Словаччини, Польщі, Чехії, Італії, Латвії, Німеччини.

Обсяг експорту товарів з області до країн Європи у 2018 році склав 570 млн дол. США, що на 36% перевищило рівень попереднього року. До країн ЄС відвантажували в основному продукцію хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості, механічні та електричні машини, деревину і вироби з деревини, мінеральні продукти, полімерні матеріали, пластмаси та вироби з них, продукти рослинного походження, текстильні матеріали та текстильні вироби.

З Європи отримано товарів на 349,7 млн дол. США, або 93,9% обсягів 2017 року. Імпорт з країн Європи становив 41,8% від  загального обсягу, у тому числі з країн Європейського Союзу - 41%. Близько 80% надходжень отримано з Німеччини, Польщі, Румунії, Італії, Болгарії, Чехії, Угорщини. У структурі імпорту з країн Європейського Союзу вагомі обсяги припадали на механічні та електричні машини, полімерні матеріали, пластмаси та вироби з них, продукцію хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості, недорогоцінні метали та вироби з них, мінеральні продукти, засоби наземного транспорту, літальні апарати, плавучі засоби, текстильні матеріали та текстильні вироби.

Європейським країнам у 201році надано послуг на 46...


17.05.2019 | Вітання


17.05.2019 | В Івано-Франківську нагородили переможців обласного туру огляд-конкурсу на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці» за результатами 2018 року

news-imageДругий рік поспіль управління Держпраці в області спільно із управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в області, маючи на меті привернути увагу роботодавців і працівників до питання створення належних умов праці, сприяння впровадженню на підприємствах України сучасних методів управління охороною праці, проводять конкурс на «Краще підприємство з охорони праці».

Цього року заявки на участь в конкурсі подали понад 100 підприємств області різних форм власності. Учасники конкурсу оцінювалися за такими критеріями, як ефективне функціонування системи управління охороною праці, створення безпечних та здорових умов праці, заходи з формування в колективі культури праці, проведення навчань з охорони праці, рівень виробничого травматизму і професійних захворювань та інші.

В урочистому заході з нагоди відзначення переможців взяли участь начальник управління Держпраці в Івано-Франківській області Ігор Росипайло, начальник управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в області Ігор Якимів, голова ради профспілок області Ігор Басюк, директор обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк, заступник голови обласного об’єднання організацій роботодавців Василь Скригунець, представники облдержадміністрації та переможці огляд-конкурсу на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці».

Зазначимо, що до участі в конкурсі не допускалися підприємства на яких упродовж попереднього календарного року мав місце нещасний випадок...


16.05.2019 | День вишиванки

Світлина від БолехівÑька міÑька рада.

Вже традиційно у третій четвер травня Україна святкує День вишиванки. Цьогоріч свято припало на 16 травня. Мешканці міста та довколишніх сіл разом з усією Україною одягнулися у вишиванки. 
Болехівчани також щороку підтримують традицію свята, і, попри похмуру погоду цього дня, прийшли на роботу в українському національному вбранні...


16.05.2019 | У Болехові новонароджені малюки отримали свої перші вишиванки

Світлина від БолехівÑька міÑька рада.

Сьогодні, 16 травня 2019 року, у День вишиванки очільники Болехівської міської ради привітали матусь новонароджених малюків. 
Міський голова Богдан Мельник, заступник міського голови Тетяна Лугова, секретар міської ради Ігор Герецький завітали до пологового відділення Болехівської центральної міської лікарні, де привітали матерів із новонародженими синочками
та подарували перші вишиті сорочки для немовлят. Зустріли гостей головний лікар Болехівської ЦМЛ Любомир Парахоняк та завідувач пологового відділення Руслана Турчак.
У своєму привітанні міський голова зазначив, що вишиванка - це генетичний код кожного українця, символ, який оберігає наші душі і серця. Побажав, щоб цей символ патріотизму єднав усіх між собою невидимими нитками любові і супроводжував новонароджених українців впродовж всього життя. 
У цей символічний день у Болехові народилися два українці.


16.05.2019 | День вишиванки

День вишиванки

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому. Історія вишиванки своїми витоками сягає в незапам’ятні часи. Ще за свідченням знаменитого давньогрецького історика, географа і мандрівника Геродота, елементами вишиванки був прикрашений одяг скіфів, які проживали в наших землях в період VIII ст. до н. е. - IV ст. н. е. Знаменитий арабський мандрівник X ст. у своїх розповідях також згадує про русів, які носили вишитий одяг. У ході сучасних досліджень, наприклад, на Черкащині були знайдені срібні бляшки з фігурками чоловіків, датування знахідок VI ст., дослідження яких показали ідентичність елементів одягу і орнаменту вишивки українського народного костюма XVIII-XIX століть.

День вишиванки - поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане к сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Воно відзначається в третій четвер травня.

В 2019 році День вишиванки припадає на 16 травня.


16.05.2019 | Майже 900 ОТГ вже створено в Україні, - оновлені дані Моніторингу децентралізації

Майже 900 об’єднаних територіальних громад (ОТГ) вже створено в Україні, станом на 10 травня 2019 року. З них в 66 територіальних громадах відбудуться перші місцеві вибори 30 червня, ще 25 очікують на рішення ЦВК. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, коментуючи дані Моніторингу процесу децентралізації та реформування місцевого самоврядування, підготовленого Мінрегіоном (ЗАВАНТАЖИТИ).

«Процес об’єднання громад рухається. Вже 33 міста обласного значення приєднують до себе громади. П’ятірка регіонів-лідерів у реалізації завдань децентралізації залишається незмінною. Житомирська, Чернігівська, Запорізька, Дніпропетровська, Хмельницька області продовжують очолювати рейтинг областей щодо формування спроможних громад», — зазначив Геннадій Зубко.

Урядовець підкреслив, що 2019 рік буде ключовим в об’єднанні обласних міст. Він також зосередив увагу на тих районах, де досі не створено жодної ОТГ. І таких на сьогодні налічується 94. «Не всі однаково розуміють принцип добровільності при об’єднанні громад. Для когось він означає можливість уникнути...


16.05.2019 | ОголошенняАнонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

чергова 45 сесія

міської ради відбудеться

в серпні 2019 року

Початок роботи о 10:00 год.

в кабінеті міського голови

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна - НАТО

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області