Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
17 Вересень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


Новини
 На головну
31.07.2019 | Питання легалізації виплати заробітної плати на контролі у профільному департаменті ОДА

news-imageДнями в управлінні праці департаменту соціальної політики облдержадміністрації підбито підсумки виконання розпорядження Кабінету міністрів України від 02.03.2010 № 359-р «Про затвердження плану заходів щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення».

Зазначалося, що при усіх райдержадміністраціях та міськвиконкомах створено постійно діючі робочі групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.

З початку цього року проведено 94 засідання робочих груп райдержадміністрацій і виконкомів міських рад міст обласного значення, на яких проаналізовано дані моніторингу Пенсійного фонду України, заслухано 1692 суб’єкти господарювання, які за результатами звітності були віднесені до «ризикових».

В результаті вжитих заходів 40 суб’єктів господарювання підвищили рівень заробітної плати, 800 найманих працівників зареєструвались як ФОПи, належним чином оформлено трудові договори з 1953 найманими працівниками, легалізовано заробітної плати на суму 8803,9 тис. гривень...


31.07.2019 | Українців закликають пройти безоплатний тест на вірусні гепатити

news-imageМОЗ України закликає пацієнтів скористатися своїм правом на гарантовану державою послугу та пройти тест на вірусні гепатити. За оцінками експертів, в Україні вірусним гепатитом С інфіковані понад 2 мільйони людей, гепатитом В - понад 600 тисяч. Утім більшість хворих навіть не підозрюють про свій статус. Що пізніше пацієнт дізнається про хворобу, то більше людей він може інфікувати і лікування на пізніх стадіях відбувається набагато складніше.

Перевірте себе: більшість хворих не знають про свій статус

За офіційними даними Центру громадського здоров’я, на початку 2019 року в Україні зареєстровано понад 82 тисячі людей з гепатитом С та понад 23 тисячі - з гепатитом В. Тобто зі 100 хворих на вірусний гепатит С про свій діагноз знає лише п’ятеро. А зі 100 інфікованих на гепатит В - тільки троє. 

Тому вкрай важливо стежити за своїм здоров’ям та вчасно проходити діагностику. Кожен пацієнт має право зробити безоплатний тест на вірусні гепатити. Така послуга входить у гарантований державою пакет надання первинної медичної допомоги. Для цього треба звернутися до свого сімейного лікаря, терапевта або педіатра, з яким у вас підписана декларація, і зробити експрес-тест. 

Торік в Україні на маркер гепатиту В (HBsAg) обстежилися понад 1,3 мільйона людей, серед яких із позитивним результатом виявилося більше...


31.07.2019 | Які зміни чекають на пацієнтів та медиків з 2020 року

news-imageУ 2020 році медичні заклади усіх рівнів перейдуть на модель фінансування Національної служби здоров’я згідно з Законом «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення».

До програми медичних гарантій увійдуть послуги первинної, спеціалізованої амбулаторної, стаціонарної медичної допомоги, а також екстрена, паліативна та реабілітаційна допомога.  

Що зміниться для пацієнтів у 2020 році? 

Вперше пацієнти отримають чітке розуміння, які безоплатні медичні послуги в рамках програми медичних гарантій їм нададуть. Також діятимуть зрозумілі та прозорі правила отримання медичних послуг за програмою медичних гарантій: 

Екстрена медична допомога. На екстрений випадок завжди приїздить швидка, пацієнт отримує допомогу. Національна служба здоров’я України (НСЗУ) оплачує екстрену медичну допомогу і госпіталізацію, коли вона необхідна. Екстрена допомога надається незалежно від того, чи є у вас декларація з сімейним лікарем, терапевтом чи педіатром.

Планова медична допомога. Ключ до отримання планової медичної допомоги — декларація з сімейним лікарем, терапевтом чи педіатром для дітей. Якщо у вас є декларація, це означає, що НСЗУ бачить вас у електронній системі і оплатить необхідні вам медичні послуги, які входять до програми медичних гарантій. 

Щоб отримати планову медичну послугу, гарантовано...


31.07.2019 | Прикарпатські рятувальники долучилися до тематичного флешмобу

news-imageЗ ініціативи ДСНС в Україні сьогодні стартував тематичний флешмоб «Не паркуйтеся на пожежних гідрантах!». Його проведенню передувала подія, що мала місце днями у Києві.

Там під час пожежі у багатоповерхівці, яка забрала життя власниці квартири, вчасно приступити до гасіння рятувальникам завадили припарковані на пожежних гідрантах автомобілі.

Прикарпатські рятувальники долучилися до цієї всеукраїнської акції, щоб вкотре  нагадати водіям, що припаркований на пожежному гідранті автомобіль може завадити вогнеборцям виконувати свою роботу.

Рятувальники Прикарпаття побували в місцях Івано-Франківська, де знаходяться пожежні гідранти, та промаркували їх за допомогою трафаретів і фарби. Також рятувальники поспілкувалися з власниками автомобілів та  нагадали їм, до якої біди може призвести паркування на пожежних гідрантах.


31.07.2019 | Що робити при теплових травмах

news-imageІснують високі ризики перегріву та отримання теплового удару влітку – сонячне проміння дуже активне та небезпечне. Щоб вберегтися від перегрівання, крім захисту одягом, не забувайте пити достатньо води та відпочивати в прохолоді. При підозрі на теплове виснаження або тепловий удар необхідно якомога швидше охолодити потерпілого.

Читайте у цій статті, які ознаки та симптоми теплових травм, що робити, якщо ви або люди поруч отримали теплову травму. Зверніть увагу, що ознаки та симптоми теплових травм можуть виникати в будь-якому порядку.

Пітниця: ознаки та симптоми

·          яскраво-червоні висипання на шкірі шиї, верхній частині грудної клітки, в області паху

·          «гусяча шкіра» на великих ділянках тіла, що зникає, коли людина потрапляє в прохолодне середовище

Що робити

·          зайти у прохолодне приміщення з меншою вологістю повітря

·          слідкувати, щоб область висипання залишалася сухою

·          на ділянки з висипом можна нанести спеціальну присипку, але не мазь чи крем

Теплові судоми: ознаки та симптоми – біль або судоми у м'язах...


31.07.2019 | Івано-Франківщина у числі 19 регіонів, де відкриють перші в Україні філіали #ДівчатаSTEM

news-imageЕкспертна організація Центр «Розвиток КСВ» ініціювала відкриття перших в Україні філіалів #ДівчатаSTEM з метою популяризації технічних спеціальностей серед дівчат. Проект реалізується за підтримки UNFPA Ukraine, Фонду ООН в галузі народонаселення в Україні та Інституту модернізації змісту освіти.

Основна діяльність філіалів буде скерована на впровадження та підвищення обізнаності про STEM як провідний підхід до навчання в Україні. У рамках ініціативи, учасниці зможуть організовувати різноманітні освітні активності, спрямовані на викорінення гендерних стереотипів при виборі професій та допомагатимуть ученицям у реалізації їх власних STEM-проектів.

До створення філіалів долучилося 49 навчальних закладів з 19 регіонів України: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Херсонська, Хмельницька, Чернігівська, Львівська, Тернопільська, Харківська, Полтавська та Кіровоградська області.

Заклади-учасники вже запланували активності, які готові реалізовувати протягом одного року. Серед ініціатив: проведення днів науки, розвиток менторської програми для дівчат STEM, профорієнтаційні тренінги та ігри, робота...


31.07.2019 | На Прикарпатті розпочалися практичні збори з підготовки екіпажів авіації ДСНС України до гасіння пожеж в гірській місцевості

news-image29 липня на Прикарпатті розпочалися практичні збори з підготовки екіпажів  авіації ДСНС України до гасіння пожеж в гірській місцевості на тему: «Гасіння лісових пожеж за допомогою авіації ДСНС України».

До Івано-Франківська прилетіли 2 літаки Ан-32П та гелікоптер Мі-8МТ. Упродовж вчорашнього дня було проведено рекогносцировки району польотів та місць забору і зливу  води. Також перевірено майданчики на придатність їх до виконання посадки.

В управлінні ДСНС України в Івано-Франківській області відбулася прес-конференція Володимира Чернецького та командира спеціального авіаційного загону ОРС ЦЗ ДСНС України м. Ніжин  Івана Коробки, щодо проведення на Прикарпатті практичних зборів.

Як зазначив начальник управління ДСНС в області Володимир Чернецький, левову частку пожеж, що виникли на території області з початку року, складають загорання у природних екосистемах. На щастя, цього річ на Прикарпатті не виникало загорань в лісовій місцевості, але досвід минулих років показує, що рятувальники повинні бути завжди готовими до надзвичайних ситуацій, а залучення авіації є вкрай потрібним для ліквідації такого роду пожеж.

Зі слів командира спеціального авіаційного загону ОРС ЦЗ ДСНС України м. Ніжин  Івана Коробки, до навчань буде залучено 2 літаки...


30.07.2019 | 30 липня – Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

Щороку, починаючи з 2014 року, 30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році з метою підвищення інформованості громадськості про цю глобальну проблему і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

Торгівля людьми є надзвичайно глобальною та прибутковою злочинною індустрією в світі. За рівнем доходів вона поступається лише продажам наркотиків та зброї.

Україна здебільшого була країною постачання або транзиту жертв торгівлі людьми, проте в сьогоднішніх умовах Україна є також країною призначення з високими ризиками внутрішньої експлуатації. Воєнний конфлікт, який вибухнув в Україні, як і в аналогічних ситуаціях в інших країнах, сприяє поширенню торгівлі людьми в різних її формах.

Складне матеріальне становище громадян спонукає їх до пошуків заробітку за межами України, де в міру своєї необізнаності вони теж можуть...


30.07.2019 | Проект «52 вікенди на Івано-Франківщині».

З метою підтримки розвитку внутрішнього туризму, популяризації туристичних локацій області управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської обласної державної адміністрації розпочинає проект «52 вікенди на Івано-Франківщині».

До реалізації проекту заплановано залучити суб’єктів туристичної діяльності області (туристичні фірми, гіди, провідники, музеї, туристично-інформаційні центри) та всіх, хто займається внутрішнім туризмом на Прикарпатті.

Інформація про ексклюзивні/унікальні продукти, тури, послуги суб’єктів туристичної діяльності буде розміщена на головному туристичному веб-порталі Івано-Франківської області.

Для участі у проекті потрібно зареєструватись за посиланням http://bit.ly/2StolPB.


30.07.2019 | Відбувся черговий прийом громадян у міського голови

29 липня міський голова Богдан Мельник, відповідно до попереднього запису, провів черговий  прийом громадян з особистих питань. Для розгляду та вирішення проблемних питань  участь у прийомі взяли також керуючий справами міськвиконкому Іван Ганчар, начальник відділу правового забезпечення та питань майна комунальної власності міськвиконкому Ярослав Голубка, головний спеціаліст з питань землеустрою відділу містобудування та архітектури і землеустрою Олександра Петрів, головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту, екології та благоустрою міськвиконкому Уляна Юзьків.

       Цього разу на прийом до очільника міста прийшли шестеро громадян. Питання, з якими звернулися мешканці Болехівщини стосувалися, влаштування в дитячий садочок дитини, працевлаштування, ремонту дороги вулиці Гайдара, виділення земельної ділянки для будівництва будинку, виділення коштів на ліквідацію наслідків повені та питання щодо газопостачання.

       Щодо всіх порушених громадянами питань міський голова Богдан Мельник дав доручення працівникам структурних підрозділів міськвиконкому вжити заходів для їх вирішення відповідно до компетенції та чинного законодавства...Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

чергова 45 сесія

міської ради відбудеться

в серпні 2019 року

Початок роботи о 10:00 год.

в кабінеті міського голови

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна - НАТО

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області