Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
26 жовтень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


Новини
 На головну
15.04.2019 | Консультує Міністр юстиції Павло Петренко: на що потрібно звернути увагу під час працевлаштування!

Конституція України гарантує кожному право на працю та можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується. 

 

Що є основою для виникнення трудових правовідносин?

Працівники реалізують право на працю шляхом укладення трудового договору про роботу на підприємстві, в установі, організації або з фізичною особою, отже трудовий договір є основною, базовою формою виникнення трудових правовідносин. Особливою формою трудового договору є контракт.

 

Щотаке трудовий договір?

Трудовий договір - це угода між працівником і власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом чи фізичною особою, за якою працівник зобов'язується виконувати роботу, визначену цією угодою з підляганням внутрішньому трудовому розпорядкові, а власник підприємства, установи, організації або уповноважений ним орган чи фізична особа зобов'язується виплачувати працівникові заробітну плату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи,  передбачені законодавством про працю, колективним договором і угодою сторін. 

 

Як укладається трудовий договір?

Трудовий договір укладається, як правило, у письмовій формі. Додержання письмової форми є обов'язковим у випадках:

·     при організованому наборі працівників;

·     при укладенні трудового договору про роботу в районах...


15.04.2019 | УВАГА! 15 квітня розпочнеться прийом заявок на участь у конкурсі «Малі міста – великі враження»

Міністр культури України Євген Нищук на засіданні уряду презентував новий етап реалізації конкурсу проектів «Малі міста – великі враження», започаткований Мінкультури в 2018 році. Проект має на меті сприяти подальшому культурно – економічному розвитку територій та буде реалізовуватися спільно з місцевою адміністрацією у 2019 році.

Міністр культури зазначив, що говорячи про децентралізацію в культурі, важливо звертати увагу на забезпечення рівного доступу до культурного життя  як у великих містах, так і у маленьких містечках. Тому реалізуючи культурну політику в громадах, необхідно заохотити власників культурної спадщини та надбань на місцях для її ревіталізації та сталого використання в економічному житті громад.

Як повідомив Євген Нищук, пілотна версія конкурсу проектів «Малі міста – великі враження» була запущена в 2018 році для стимулювання регіонального розвитку та промоції культурної спадщини та знайшла надзвичайний відгук в громадах, які подали до участі 153 заявки.

«Це була перша спроба внести до порядку денного питання культурного розвитку малих міст і територій. В 2019 році – за ініціативи Прем’єр-Міністра України на конкурс в державному бюджеті виділено 50 млн. грн., які буде спрямовано на підтримку культурних ініціатив в населених пунктах до 50 тисяч жителів. Завданням Мінкультури було розробити абсолютно зрозумілі, прості у використанні та прозорі умови проведення, для чого нами було затверджено Порядок проведення конкурсу проектів...


12.04.2019 | Про що говорили на засіданні комісії з питань житлово-комунального господарства?

Сьогодні, 12 квітня 2019 року, у Болехівській міській раді відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності та власності територіальних громад, екології та благоустрою. Участь у роботі комісії взяли голова постійної комісії Олександр Пічкур, заступник голови комісії Олег Дьякунович, секретар постійної комісії Надія Заляско, секретар міської ради Ігор Герецький, головний спеціаліст відділу правового забезпечення та питань майна комунальної власності міськвиконкому Віталій Романишин, начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту, екології та благоустрою міськвиконкому Богдан Чех, головний спеціаліст з питань економіки, зовнішньоекономічної діяльності та туризму відділу житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту, екології та благоустрою міськвиконкому Галина Васильків.

Під час засідання комісія розглянула два питання порядку денного. Віталій Романишин ознайомив присутніх з проектом рішення міської ради «Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 30. 04. 2004 № 52-12/04 «Про затвердження Реєстру об’єктів нерухомого майна комунальної власності територіальних...


12.04.2019 | Оголошення


12.04.2019 | В Івано-Франківську відбувся семінар для працівників музейних установ

news-imageЗа ініціативи Міністерства культури України, обласної державної адміністрації, управління культури, національностей та релігій ОДА 9 квітня в приміщенні обласної філармонії імені Іри Маланюк відбувся семінар для працівників музейних установ на тему «Стан, проблеми та перспективи розвитку музейної справи на Прикарпатті».

Участь у заході взяли фахівці Міністерства культури України, заступник голови облдержадміністрації Віталій Федорів та начальник управління культури, національностей та релігій ОДА Володимир Федорак. 

Начальник відділу з питань музейної справи Міністерства культури України Володимир Чорногор наголосив про дотримання працівниками нормативно-правової  бази музейної справи в Україні. Про особливості фондово-облікової роботи доповідала  головний спеціаліст відділу з питань музейної справи Мінкульту Леся Клименко.

Також, говорили про особливості обліку музейних фондів та системи фондової документації ( на прикладі роботи Національногомузею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені й. Кобринського у м. Коломиї), про роль музеїв у національно-патріотичному вихованні молоді, про спілки та асоціації, як форми об’єднання музеїв в умовах децентралізації та участь у грантах культурного фонду України...


12.04.2019 | День скаута в Україні

День скаута

Цей міжнародний неполітичний молодіжний рух ставить своєю метою підтримку фізичного, розумового і духовного розвитку молоді. Вперше про відзначення 100-ліття українського скаутського руху на державному рівні було згадано в Указі Президента України від 28 березня 2008 року № 279/2008 "Про заходи щодо сприяння розвитку пластового (скаутського) руху в Україні".

"Ураховуючи внесок пластових (скаутських) організацій України у виховання підростаючого покоління на засадах моралі, здорового способу життя і любові до рідного краю ... розробити за участю молодіжної організації "ПЛАСТ - Національна Скаутська Організація України" (ukrscout.org), інших скаутських організацій та затвердити плани заходів з відзначення у 2009 році 20-ї річниці відновлення діяльності ПЛАСТу в Україні та у 2012 році 100-річчя пластового (скаутського) руху в Україні", - йшлося в документі.

Відомо, що сучасна «Національна Організаця Скаутів України» була зарєєстрована 26 жовтня 2007 року - День народження цієї организації.

Хоча про початок скаутського руху в Україні відомо не так вже й багато, та за матеріалами wikipedia.org, вже в 1895-1900 роках існувала таємна юнацька організація Кам’янець-Подільської бурси «Запорозька Січ». Вона звертала чималу увагу на фізичне вдосконалення своїх членів. На військовість не налягала, хоча відділи її були різно озброєні. Учасники носили дерев’яну «зброю». Всі члени - запорожці носили імена історичних осіб. Кожний відділ мав свої шатра, їх ставили з гілля, соломи, кукурудзянки. Кожен учасник носив на шапці присвоєну його відділові гілочку дуба, берези, калини, явора. Організатором «Запорозької Січі» був старший учень - Борис Сулковський. Відомо, що в 1909 році український юнак Юрко Гончарів-Гончаренко заснував у Бахмутському повіті на Катеринославщині «Першу дружину скавтів на Україні».

Початком скауцького руху, по даним проекту DilovaMova.com, вважається 1907 рік, коли генерал-лейтенант британської армії Роберт Бейден-Павелл провів перший скаутський табір на острові Браунсі в Англії. Роберт сформував основні принципи скаутингу, згодом (Лондон, 1908) виклав їх у своїй книжці «Скаутинг для хлопців», яка і донині є основоположною працею для скаутської роботи...


12.04.2019 | Тисівська сільська рада

12.04.2019 | До уваги населення щодо використання засобів захисту рослин на присадибних ділянках

     У зв’язку з наближенням сезону обробки садів та городів хімічними засобами захисту рослин Болехівський міський відділ Головного  управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській  області звертається до громадян, які займаються вирощуванням сільськогосподарських культур на власних присадибних ділянках.

     Для правильного та безпечного використання засобів захисту рослин на присадибних та дачних ділянках слід дотримуватись таких правил:

- для обробки індивідуальних садів і городів у межі населеного пункту слід застосовувати препарати, які допущені до роздрібного продажу населенню згідно з «Переліком пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні»;

- купувати засоби захисту рослин необхідно в офіційних дистриб’юторів або у спеціалізованих магазинах. Упаковка повинна бути заводською, мати захисні елементи (голограми, захисні плівки, номер партії тощо);

- перед застосуванням пестициду варто уважно прочитати  все написане на етикетці, навіть якщо раніше користувалися цим препаратом - не покладайтеся на свою пам'ять;

- користуватися  рекомендаціями, поданими на етикетці, які є найкращим помічником для безпечного та економічного використання пестицидів;

- не обробляти  с\г культури пестицидами  перед дощем або, якщо на листі є роса. Кращий час для обприскування – вечірні години та рано-вранці, коли понижена активність живих організмів, у безвітряну суху погоду при температурі не більше  за +25 С. Не проводити обприскування під час цвітіння для запобігання пошкодженню квітів, отруєнню бджіл;

- під час роботи з препаратами забороняється курити, пити або вживати їжу;

- дотримуватись загальних вимог індивідуального захисту...


11.04.2019 | Прикарпатці отримали близько 75 мільйонів гривень монетизованих субсидій

Результат пошуку зображень за запитом "монетизовані ÑубÑидії"

АТ «Укрпошта» у березні виплатила 1,9 млрд грн монетизованих субсидій на оплату комунальних послуг пенсіонерам, які отримують пенсію через поштові відділення. 75,4 млн грн – мешканцям Івано-Франківщини. Про це повідомили в прес-службі компанії.

Середня сума виплачених субсидій становить 1 884 грн. За максимальним середнім розміром субсидій лідирують Чернігівська (3 042 грн), Івано-Франківська (2 801 грн), Волинська (2 130 грн) області, а мінімальний середній розмір субсидій зафіксований у Донецькій (1493 грн), Миколаївській (1445 грн) та Одеській (1258 грн) областях.

Найбільша сума виплачених коштів зафіксована у м. Києві та Київській області – понад 190,7 млн грн для майже 106 тисяч пенсіонерів, Харківській...


11.04.2019 | Прикарпатці продовжують добровільно здавати зброю

Результат пошуку зображень за запитом "Ðа Івано-Франківщині громадÑни продовжують здавати незареєÑтровану зброю"

Минулої доби жителі Калуського, Верховинського, Снятинського, Галицького районів та обласного центру здали до поліції чотири  рушниці,  два мисливський ножі та один газовий пістолет.

Особи, які добровільно здадуть зброю, звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності, а зброя, яка дозволена до реєстрації, а це – мисливська та газова, може бути зареєстрована в установленому порядку, інформує сектор комунікації поліції Івано-Франківщини

Поліцейські Прикарпаття звертаються до громадян і наголошують: незареєстрована зброя – це не тільки порушення закону, а й причина нещасних випадків.

Скористайтеся можливістю і здайте до поліції «незаконну» зброю!Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

чергова 45 сесія

міської ради відбудеться

в серпні 2019 року

Початок роботи о 10:00 год.

в кабінеті міського голови

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна - НАТО

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області