Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
26 жовтень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


Новини
 На головну
11.04.2019 | Реформа децентралізації дозволила громадам не просити ресурси у Києва, а розвивати і змінювати якість життя самим, – Прем’єр- міністр

Реформа децентралізації дозволила громадам не просити ресурси у Києва, а розвивати і змінювати якість життя самим, – Прем’єр-міністр

Запроваджена п’ять років тому реформа децентралізації влади дала поштовх розвитку місцевого самоврядування та надала ресурси, які тепер не треба просити в Києві, а вкладати у нову якість життя безпосередньо на місцях. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду.

«Я мав свого часу велику честь представляти Концепцію реформи децентралізації влади – у квітні 2014 року. Ми почали непростий, але необхідний шлях для проведення децентралізації і формування сильного місцевого самоврядування. І ми маємо позитивний результат. У старій системі все вирішували центральні органи влади, а сьогодні рішення приймають місцеві громади. До 2014 року громадяни були виключені з прийняття рішень. А сьогодні ми сконцентрували ресурси на місцевому рівні, і кожна громада має можливості, які дозволяють не просити у Києва, а відбудовувати власні міста та селища», – сказав Володимир Гройсман.

Він зазначив, що інвестиції в якість життя – цене тільки про економіку, а й про культуру та розвиток креативних індустрій. Так, Глава Уряду нагадав, що в Україні реалізується проект «Малі міста – великі враження». Минулого року він проходив у пілотному режимі. Цього року ця практика буде поширена й посилена. Деталі цієї роботи представив Міністр культури України Євген Нищук.

«Чим ми сильні? Серед іншого – креативними індустріями. Українці надзвичайно креативні, і нам потрібно створити середовище, в якому ці індустрії могли б розвиватися – не тільки у великих містах, а й у маленьких, – сказав...


11.04.2019 | Триває робота у комісіях

Сьогодні, 11 квітня 2019 року, свою роботу провела комісія міської ради з питань планування територій, містобудування, архітектури та регулювання земельних відносин. Участь у ній взяли голова постійної комісії Валерій Гутак, заступник голови комісії Микола Кушина, секретар комісії Володимир Бомажний, депутат міської ради Артур Павлик, секретар ради Ігор Герецький, начальник відділу містобудування та архітектури і землеустрою міськвиконкому Володимир Нідермаєр, головний спеціаліст з питань землеустрою відділу містобудування та архітектури міськвиконкому Олександра Петрів, головний спеціаліст з питань землеустрою відділу містобудування та архітектури міськвиконкому Володимир Гулевич, головний спеціаліст відділу правового забезпечення та питань майна комунальної власності міськвиконкому Віталій Романишин.
Постійна депутатська комісія опрацювала проекти рішень, що відносяться до її компетенції, а це надання дозволів на виготовлення та затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, затвердження проектів та технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі земельних ділянок у власність, вилучення земельних ділянок за згодою землекористувачів, включення в перелік земельної ділянки для передачі у власність шляхом викупу та надання дозволу...


11.04.2019 | Відбулося засідання постійної комісії міської ради

23 квітня 2019 року відбудеться чергове пленарне засідання XLI сесії Болехівської міської ради VІІ демократичного скликання. Попередньо на засіданнях постійних комісій депутати Болехівської міської ради обговорюють питання, які виносять на розгляд чергового пленарного засідання Болехівської міської ради.

Відтак сьогодні, 10 квітня 2019 року, у Болехівській міській раді відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань праці, соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, культури, національного та духовного відродження, молодіжної політики, фізичної культури та спорту, діяльності ЗМІ та свободи слова. Участь у її роботі взяли голова постійної комісії Ольга Соболь, секретар комісії Анна Березан, член комісії Іван Турків, секретар Болехівської міської ради Ігор Герецький, керуючий справами міськвиконкому Іван Ганчар, начальник організаційного відділу міськвиконкому Наталія Шульга, головний лікар Болехівської ЦМЛ Любомир Парахоняк та завідувач відділення територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Юлія Михайловська.

На порядку денному комісія розглянула питання про затвердження ліквідаційного балансу юридичної особи «Редакція газети міської ради «Ратуша», про...


11.04.2019 | ТРИВАЄ ГОЛОСУВАННЯ ЗА КРАЩУ КОНКУРСНУ РОБОТУ – ОФІЦІЙНИЙ ПРАПОР МІСТА! Голосуйте, коментуйте та беріть участь у обговореннях!

Відповідно до розпорядженням міського голови Богдана Мельника від 26 лютого 2019 року «Про оголошення конкурсу на створення офіційної символіки - прапора м. Болехова», на території Болехівської міської ради тривав конкурс на створення офіційного прапора міста. Конкурс був оголошений з метою збереження історичної та культурної спадщини міста Болехова, утвердження звичаїв і традицій народу, сприяння розвитку туризму на території Болехівської міської ради.
Протягом місяця, з 1 березня до 2 квітня 2019 року, тривала подача заявок на конкурс. У конкурсі міг взяти участь кожен охочий, подавши разом із заявою про участь, кольорове зображення прапора, короткий опис із зазначенням його кольорової гамми та зображення на ньому елементів символіки. Учасники могли подати як одну, так і декілька конкурсних робіт .
4 квітня 2019 року, відбулося засідання комісії з визначення переможців конкурсу, на якому були розглянуті усі конкурсні роботи. Загалом на конкурс подали свої пропозиції 9 конкурсантів, з яких один запропонував два варіанти ескізів, інший - чотири, решта учасників - по одному ескізу. Конкурсна комісія переглянула та одноголосно обрала дві найкращі роботи, які візьмуть участь у наступному етапі конкурсу - визначення переможця шляхом громадського обговорення конкурсних робіт та голосування. Цей етап триватиме з 5 квітня до 2 травня 2019 року. Підбиття підсумків громадського голосування відбудеться 3 травня 2019 року. Конкурсна робота, яка набере найбільшу кількість голосів, буде визнана переможцем міського конкурсу. Наступним кроком буде затвердження Болехівською міською радою офіційної символіки - прапора міста Болехова на черговій сесії Болехівської міської ради. Завершальний етап конкурсу - нагородження переможця грошовою винагородою.

Нижче подаємо посилання, за яким ви можете проголосувати за конкурсні роботи. https://www.facebook.com/bolekhivrada/posts/1027775204097524?__tn__=K-R

Просимо активно підтримати проекти та віддати свій голос за найкращу роботу, щоб спільно створити офіційний прапор міста!

 

 


11.04.2019 | У Болехові ремонтують пішохідний місток

Сьогодні, 10 квітня 2019 року, працівники Департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської обласної державної адміністрації розпочали ремонт пішохідного містка через потічок на вул.Д.Галицького у Болехові. Нагадаємо, що дорога Гериня-Болехів (С 091505) є дорогою місцевого обласного значення, але на даний час експлуатується як автомобільна дорога загального користування державного значення, тому її обслуговування та ремонт належить до відання обласної державної адміністрації.

 Уже проведені роботи з демонтажу старого містка та розпочато будівництво нового. Міський голова Богдан Мельник особисто оглянув хід роботи та поспілкувався з виконавцями робіт.


11.04.2019 | Посади своє дерево

Традиційно щовесни випускники шкіл проходять підсумкову атестацію, здають зовнішнє незалежне оцінювання та отримують атестати про закінчення навчання. Це пора радісна й сумна водночас. Радісна, бо в учнів  розпочинається новий етап у житті, де вони зможуть застосувати на практиці знання, які вони отримали під час навчання; для вчителів радісна пора, бо вони бачать в своїх випускниках результат своєї багаторічної викладацької праці. А сум на душі, як у випускників так і у викладачів, від неминучого розставання – відтепер у кожного своя дорога у житті.

Цього року 5 квітня випускники Болехівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 вирішили залишити згадку про себе для учнів молодших класів і  провели акцію «Посади своє дерево» - подарували навчальному закладу символічну згадку про свій випуск – «Алею випускників»! Тепер око перехожих милуватимуть двадцять каштанів, які цьогорічні випускники висадили в рядперед входом на шкільне подвір’я.

Посадковий матеріал безкоштовно надало керівництво ДП «Болехівське лісове господарсто», за що адміністрація та випускники Болехівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 їм щиро вдячні.

Уляна Юзьків, еколог відділу ЖКГ БТЕБ міськвиконкому


11.04.2019 | Майбутнє лісу у твоїх руках

У рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» на території Поляницького лісництва в кварталі 4/21 урочища «Погир» лісівники Поляницького лісництва, інженери відділу лісового господарства ДП «Болехівське лісове господарство» та учні 11 класу Тисівської школи з їхнім керівником та водночас з головою Тисівської сільської ради Володимиром Савчуком висадили 2 800 молодих саджанців, а саме: сосни та модрини європейської.

Учні  мали змогу ознайомитися  з проектом створення лісових культур, зокрема зі складом, розміщенням, кількістю садивних місць, схемою змішування порід, зі способом змішування, глибиною обробітку та посадки, з розмірами та розміщенням площадок під саджанці, які будуть висаджуватися на даній...


11.04.2019 | Семінар-навчання з питань діловодства

Сьогодні, 09 квітня 2019 року, у Болехівській міській філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбувся семінар-навчання з питань діловодства, який провела начальник архівного відділу виконавчого комітету Болехівської міської ради Марта Калапунь. У ньому взяли участь керівники та відповідальні працівники загальноосвітніх шкіл, дошкільних навчальних закладів, позашкільних закладів та інклюзивно-ресурсного центру Болехівщини.

Розпочавроботу семінару секретар Болехівської міської ради Ігор Герецький, який наголосив на важливості правильної організації та ведення діловодства в закладах освіти.

У ході навчань розглядалися питання організації діловодства та архівного зберігання документів...


11.04.2019 | Міський голова Богдан Мельник взяв участь у засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

imageСьогодні, 9 квітня 2019 року, відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке провела перший заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації Марія Савка.

Участь у засіданні взяли також начальник управління Державної служби надзвичайних ситуацій в області Володимир Чернецький, начальник управління з питань цивільного захисту ОДА Володимир Стебницький, керівники районів, представники органів місцевого самоврядування.

Присутні обговорили заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ і сільськогосподарських угідь у літній період поточного року, підбили підсумки проходження опалювального періоду та визначили завдання з підготовки до осінньо-зимового періоду 2019-2020 років. Також йшлося про стан санітарно-епідеміологічного благополуччя населення і підготовку місць масового відпочинку на водних об’єктах області для проведення дозвілля. Мовилося і про стан полігонів твердих побутових відходів, розташованих на Прикарпатті.

Як зазначив Володимир Чернецький, станом на 7 квітня на території області трапилося 1659 пожеж. 1079 з них – у природних екосистемах. І це втричі більше у порівнянні з минулим роком. Головною причиною таких загорянь є необережне поводження з вогнем і спалювання сухої трави.

Найбільша кількість пожеж зафіксована на території Івано-Франківської міської ради – у селах Хриплин, Вовчинець. Також загоряння мали місце у Тисменицькому, Долинському, Калуському, Коломийському та Надвірнянському районах...


11.04.2019 | МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК “МОЄ ЗНО”

 

Для учасників зовнішнього незалежного оцінювання розроблено мобільний додаток «Моє ЗНО», що дає змогу отримати розклад обраних тестувань, адреси пунктів для проходження зовнішнього оцінювання, а також результати тестування на власний мобільний пристрій. Серед основних функцій додатку:

  • інформування про місце та час проведення тестувань ЗНО з обраних предметів,
  • запис тестувань ЗНО до системного календаря мобільного пристрою,
  • завчасні нагадування про наближення тестування,
  • повідомлення про новини та зміни в проведенні ЗНО,
  • повідомлення про наявність і відображення результатів тестування...


Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

чергова 45 сесія

міської ради відбудеться

в серпні 2019 року

Початок роботи о 10:00 год.

в кабінеті міського голови

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна - НАТО

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області