Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
9 грудень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


Новини
 На головну
15.07.2019 | До 5-річчя від початку збройної агресії Росії проти України Інститут національної пам’яті підготував інформкампанію «Вертаємо своє»

news-imageВідповідно до Постанови Верховної Ради України «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2019 році» цьогоріч в Україні відзначається 5 років з часу звільнення міст Східної України від російської окупації: Лимана (04.06.2014), Маріуполя (13.06.2014), Слов’янська, Краматорська, Дружківки, Костянтинівки (05.07.2014), Бахмута (06.07.2014), Торецька (21.07.2014), Авдіївки (30.07.2014), Красногорівки (01.08.2014), Мар’їнки (05.08.2014).

За ініціативою Українського інституту національної пам’яті з нагоди цієї дати в Україні триває інформаційна кампанія під гаслом «Вертаємо своє». Кампанія має сприяти вшануванню наших воїнів, добровольців, волонтерів – кожного, хто щодня допомагає армії і в тилу працює для перемоги.

«Вертаємо своє» – це про повернення територій, людей і свободи на наші землі. Український прапор має майоріти над кожним українським населеним пунктом. 

Наше завдання – визволення всіх населених пунктів, які під тимчасовим контролем агресора. Наша мета – відновлення територіальної цілісності України. Її мають забезпечити боєздатне військо, добровольці, волонтери, кожен, хто щодня допомагає армії і в тилу працює для перемоги. Наша сила – у внутрішній консолідації на основі спільних національних цінностей, передусім поваги до...


15.07.2019 | Вихователі дитсадків отримали таку ж відпустку, як і вчителі – її подовжили до 56 календарних днів

news-imageКабмін подовжив відпустку вихователів дошкільних закладів з 42 календарних днів на рік до 56. Відповідну постанову затвердив КМУ 10 липня цього року.

«На сьогодні тривалість щорічної основної відпустки вихователів дитсадків – 42 календарні дні. Це значно менше, ніж у їхніх колег, наприклад, вчителів. Хоча, насправді, робота з маленькими дітьми не легша та передбачає вищу міру відповідальності дорослого за життя і здоров’я дитини. Таким чином, прийнята сьогодні постанова передбачає, що нарешті вихователі також отримають відпустку 56 календарних днів», – відзначила міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Постанова набуває чинності з 1 січня 2020 року.


12.07.2019 | Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік

УКРАЇНА

МІЖРІЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БОЛЕХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьомого скликання

(тридцята  сесія)

 Р І Ш Е Н Н Я

 

                26.06. 2019 року              №  1-36/2019                          с.Міжріччя

 

Про встановлення місцевих

 податків і зборів на 2020 рік

Керуючися статтею 266 Податкового кодексу України, пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та Постановою Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 року № 483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», сесія сільської ради

ВИРІШИЛА:

 

1. Установити на території  Міжрічанської сільської ради:

1) ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, згідно з додатком 1;

       2) перелік пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  згідно здодатком...


11.07.2019 | Чисельність мешканців Прикарпаття скорочується

news-imageСьогодні в усьому світі відзначають Всесвітній день народонаселення, встановлений ООН у 1989 році. За даними ООН, зараз на Землі проживає 7,7 мільярдів осіб. Головне управління статистики в області до цієї дати підготувало відомості про чисельність мешканців Івано-Франківщини.

На початок 2019 року чисельність наявного населення в області становила 1373,3 тис. осіб, із них у міських поселеннях – 607 тис., у сільській місцевості – 766,3 тис. Упродовж 2018 року чисельність населення зменшилась на 4,2 тис. осіб, у тому числі у сільській місцевості – на 5 тис., водночас у міських поселеннях – збільшилась на 0,8 тис. Зменшення чисельності населення зафіксовано в усіх містах обласного значення та районах, крім міст Івано-Франківська, Калуша та Коломиї. Загалом за останні три роки чисельність населення Івано-Франківщини зменшилась на 9,1 тис. осіб, в основному, за рахунок природного скорочення, рівень якого у 2018 році склав 3,5 особи на 1000 наявного населення проти 1,5 особи у 2015 році.

У територіальному розрізі серед міст обласного значення найбільше мешканців проживає у Івано-Франківську (260,6 тис. осіб), найменше – у Бурштині (15,5 тис.), серед районів найбільш чисельними є Надвірнянський (115 тис. осіб), Коломийський (97,4 тис.) та Косівський (87,2 тис.) райони, найменшими за чисельністю – Верховинський (30,6 тис.) та Галицький (42,5 тис. осіб) райони.

Для статевої структури населення Прикарпаття, як і в цілому по державі, залишається характерною перевага жінок. На початок 2019 року в області їх було на 73,7 тис. (на 11,6 %) більше, ніж чоловіків. На кожну тисячу жінок в середньому припадає 898 чоловіків (у середньому по Україні – 864), у тому числі...


11.07.2019 | Всесвітній день народонаселення

У 2050 році на землі будуть проживати від 7,9 до 10,9 млрд. людей

Згідно з останніми оцінками ООН, зробленими в 2015-му році, до кінця нинішнього століття, населення Землі цілком в змозі досягти позначки в 17 мільярдів.

У своєму зверненні Сорайя Обейд, виконавчий директор Фонду ООН у галузі народонаселення (ЮНФПА), сказала: «По всьому світу, молоді люди хочуть бути почутими і брати участь. У них є ідеї, прагнення і енергія щоб прискорити ефективні дії для зменшення бідності і нерівності ... Ясно, що Цілі розвитку тисячоліття не будуть виконані, якщо молодь не буде активно задіяна у створенні й плануванні програм, якщо її голос не буде почутий, її потреби не будуть зустрінуті з розумінням і їх людські права не будуть поважатися ».

Швидке зростання населення світу стало у 60-х роках предметом серйозного занепокоєння Організації Об’єднаних Націй. Населення світу з 1960 по 1999 р. збільшилося більш ніж вдвічі; перейшовши в жовтні 1999 року відмітку в 6 мільярдів.

Хоча темпи росту пішли на спад, - з 2 відсотків до 1,3 відсотка в період між 1969 і 1999 роками, - абсолютний приріст становить у цей час майже 77 млн людей на рік, причому 95 відсотків цього зростання припадає на частку країн...


11.07.2019 | Три кроки, які треба зробити для легалізації приватних і дачних будинків збудованих без дозволу

news-imageУзаконення за спрощеною процедурою збудованих без дозволу приватних і дачних будинків відбувається у три кроки. Про це зазначив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

«Є ситуація: Ви маєте оформлену земельну ділянку, але будівлю на ній побудували самочинно, тобто без дозволу. На практиці таких випадків безліч. Що робити? Необхідно отримати право власності та ввести самочинно збудовану будівлю в експлуатацію. Для цього Мінрегіоном спільно з Державною архітектурно-будівельною інспекцією було запроваджено спрощену процедуру прийняття в експлуатацію будівель, збудованих без дозволу. Наразі зазначена процедура здійснюється згідно з Наказом Мінрегіону №158 і працює з 31 серпня 2018 року. Її ще називають «будівельною амністією», – сказав він.

Спрощеній легалізації підлягають індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки загальною площею до 300 кв. м, а також господарські (присадибні) будівлі і споруди загальною площею до 100 кв. м, збудовані з 5 серпня 1992 до 9 квітня 2015 року.

За словами Парцхаладзе, для легалізації таких будинків необхідно:

Перший крок – отримати техпаспорт на будинок шляхом звернення...


11.07.2019 | Особливості цьогорічної вступної кампанії у військових вишах

news-imageЗбільшено вік вступників до військових навчальних закладів тактичного рівня всіх категорій до 30 років.

Надано право випускникам ліцеїв із посиленою військово-фізичною підготовкою обирати варіант вступу до вишу як за результатами ЗНО, так і за вступними випробуваннями.

За погодженням з Міністерством освіти і науки збільшено третій конкурсний предмет ЗНО для військових навчальних закладів з 1 до 3-5 предметів на вибір вишу.

На рівних правах із представниками чоловічої статі відтепер приймають на навчання жінок за переліком спеціальностей, за якими вони в подальшому можуть проходити військову службу на посадах осіб офіцерського складу.

Вступна кампанія до 12 вищих навчальних закладів Збройних сил України розпочинається 9 липня. За традицією найвищий інтерес у абітурієнтів до факультетів ДШВ, ССО та військової розвідки. А найбільшою популярністю у прекрасної статі користується Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Пільги під час вступу до вищих військових закладів, запроваджені в минулих роках, збережено і в нинішній вступній кампанії. Зокрема, означені пільги щодо першочергового зарахування мають...


10.07.2019 | На Урядовій селекторній нараді йшлося про підготовку до нового навчального року в контексті матеріального забезпечення шкіл

news-imageСьогодні під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та за участі міністра освіти і науки Лілії Гриневич відбулося засідання Координаційної ради у форматі селекторної нараді з питань реформування освіти в Україні.

Івано-Франківщину в регіональній студії представляли т.в.о. голови облдержадміністрації Марія Савка, заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА Віктор Кімакович, директор департаменту фінансів облдержадміністрації Ірина Мацькевич та заступник директора департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Наталя Микула.

Під час Координаційної ради з питань реформи освіти Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив прискорити підготовку до нового навчального року, особливо щодо матеріального забезпечення шкіл, закладів профтехсвіти, підключень до мережі Інтернет та комплектації підручниками.

За словами Глави Уряду, інвестиція в освіту, забезпечення доступу кожної дитини до дитячого садочка, якісної середньої освіти, якісної і ефективної професійної і вищої освіти – виключний пріоритет Кабінету Міністрів. Цього року за принципами Нової української школи навчатимуться вже 1 млн дітей. Загальний обсяг державних інвестицій тільки в НУШ вже перевищив 7 млрд грн.

«У нас не так багато часу на підготовку всієї...


9.07.2019 | Громада УГКЦ св.Анни тепер має автостоянку

Завдяки налагодженій співпраці та консолідації коштів бюджетів різних рівнів біля храму УГКЦ св.Анни в Болехові облаштували стоянку для автотранспорту. 7 липня 2019 року, на Різдво Іоанна Хрестителя, відбулося офіційне відкриття та освячення автостоянки.

     Ідея будівництва автомобільної стоянки біля храму належить місцевому депутатові Миколі Кушині. З цією пропозицією та у пошуках фінансової підтримки він звернувся до міського голови Богдана Мельника та депутата Івано-Франківської обласної ради Юрія Черневого, і отримав розуміння та сприяння. Підтримав ініціативу міського депутата й настоятель храму УГКЦ св.Анни отець-декан Дмитро Павлик. Кошторис на капітальний ремонт площі для будівництва стоянки громада зробила своїми силами. Івано-Франківська обласна рада на депутатське звернення Юрія Черневого спрямувала на будівництво автомобільної стоянки кошти з обласного бюджету. У виділенні коштів з державного бюджету посприяв народний депутат Анатолій Дирів. Так, спільними зусиллями та завдяки консолідації коштів бюджетів різних рівнів вдалося реалізувати задумане.

     На урочисту подію з нагоди відкриття та освячення стоянки завітав міський голова Богдан Мельник. Серед гостей були помічники народного депутата Анатолія Диріва Василь Сокирко та Зеновій Коник. Чисельно зібралася на подвір’ї храму громада греко-католицької церкви св.Анни.

     Перерізати символічну стрічку запросили міського голову Богдана Мельника, настоятеля храму отця-декана Дмитра Павлика та депутата Болехівської міської ради Миколу Кушину.

     Відтак за доброю українською традицією отець-декан Дмитро Павлик провів обряд освячення автостоянки. Від імені всієї громади ...


9.07.2019 | Відбулося позачергове засідання Болехівської міської ради: депутатський корпус одноголосно ухвалив рішення про офіційне звернення створити окремий відділ поліції в місті Болехові

Сьогодні, 09 липня 2019 року, за ініціативи депутатів міської ради відбулося позачергове пленарне засідання 44 сесії Болехівської міської ради. Головував на сесії міський голова, для роботи у пленарному засіданні зареєструвалося 16 депутатів міської ради. Участь у роботі 44 сесії взяли також депутати Івано-Франківської обласної ради Юрій Черневий та Андрій Романюк, керівники управлінь, відділів міськвиконкому, громадськість краю.

На порядку денному позачергового пленарного засідання депутати розглянули 2 питання.

Першим народні обранці розглянули та прийняли звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України, Міністра внутрішніх справ України, голови Національної поліції України, т.в.о. голови Івано-Франківської ОДА, начальника Головного управління Національної поліції України в Івано-Франківській області, народних депутатів України від Івано-Франківської області.

Як йдеться у зверненні, впродовж останніх 10-ти років криміногенна ситуація та суспільно-побутові відносини на території міської ради погіршилися. Почастішали  випадки  посягання на приватну власність, а саме крадіжки, шахрайство, пошкодження майна. Чимало повідомлень містять скарги про посягання на життя, здоров’я та честь людини: побої, тілесні ушкодження, зґвалтування...Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

чергова 45 сесія

міської ради відбудеться

в серпні 2019 року

Початок роботи о 10:00 год.

в кабінеті міського голови

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна - НАТО

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області