Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
9 грудень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


Новини
 На головну
9.07.2019 | У Болехові відсвяткували День молоді

6 липня в честь святкування Дня молоді на Співочому полі м.Болехова відбувся святковий концерт.

Зі словами привітання до болехівчан від імені міського голови Богдана Мельника звернулася заступник міського голови Тетяна Лугова: «Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху. Від імені міського голови я щиро вітаю з цим святом усіх вас! З нагоди свята бажаю усім здоров'я, завзяття, енергії, світлого та мирного неба».

Першими привітали усіх присутніх з Днем молоді та запросили у чарівний світ танцю вихованці дошкільного навчально-виховного закладу «Зірочка».

Продовжилося свято музичними привітаннями у виконанні Христини та Андрія Войцешко, Ані Прокіпчин. Приємнимсюрпризом стали виступи запрошених гостей-прикарпатців фіналіста 9 сезону Х-фактора Петра Гарасиміва, лауреатів Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів Вікторії Ватащук, Володимира Михайловича, переможницінизки всеукраїнських вокальних конкурсів, учасниці шоу-конкурсу «Голос Країни» Оксани Романюк.


8.07.2019 | Про що говорили на засіданні виконавчого комітету

5 липня 2019 року, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Болехівської міської ради. На засідання прибуло 10 членів виконкому, серед запрошених були керівники управлінь, відділів міськвиконкому.

Під час засідання члени виконкому розглянули 13 питань порядку денного. Перш за все присутні заслухали інформацію головного спеціаліста, еколога відділу ЖКГ БТЕБ міськвиконкому Уляни Юзьків про хід виконання розпорядження міського голови від 06.03.2019 № 56-р «Про проведення весняної толоки». Членів виконавчого комітету цікавили питання щодо впровадження роздільного збору сміття на території міста Болехова та проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед громадян щодо дбайливого ставлення до довкілля, облаштування місць для відпочинку на березі річки Сукіль тощо. Після активних обговорень, члени виконавчого комітету одноголосно проголосували за відповідний проект рішення.

Відтак керуючий справами міськвиконкому Іван Ганчар ознайомив присутніх з проектом рішення «Про виконання Плану роботи міськвиконкому за IIквартал 2019 року та План роботи міськвиконкому на IIIквартал 2019 року». Одноголосно проголосувавши за вищезазначений проект рішення, члени виконкому взяли до відома виконання плану роботи міськвиконкому за II квартал 2019 року та відповідно затвердили План роботи на IIIквартал 2019 року. За цей період члени виконавчого комітету заслуховуватимуть питання, які стосуються розгляду звернень громадян в управліннях та відділах міськвиконкому у Iпівріччі 2019 року, ходу виконання рішення виконавчого комітету про уповноважених посадових осіб для складання протоколу про адміністративне правопорушення, виконання міського бюджету за IIквартал 2019 року, підсумки виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Болехова за Iпівріччя 2019 року, затвердження фактичної та планової мереж, а також погодження щомісячної плати за навчання дітей у Болехівських дитячій школі мистецтв та художній школі; проведення обліку дітей шкільного віку та учнів...


4.07.2019 | Прикарпатські правоохоронці закликають усіх велосипедистів дотримуватися Правил дорожнього руху

news-imageСлід пам’ятати, що пересування дорогами загального користування дозволяється особам від 14 років, молодшому поколінню велолюбителів можна пересуватися тільки у дворах, житлових зонах, дачних ділянках.

Перед тим як виїжджати на проїжджу частину, слід упевнитися, що ваш транспортний засіб до цього готовий: велосипед повинен бути справний, обладнаний світловідбивачами (ззаду – червоного кольору, спереду – білого, а по боках – оранжевого), звуковим сигналом і фарою (в тому випадку, коли планується поїздка в темний час доби).

Також слід пам’ятати, що якщо ви виїхали  на велосипедну доріжку, то пересуватися можете тільки по ній, виїзд на проїжджу частину буде вважатися порушенням. До речі, їздити по пішохідних доріжках і тротуарах також заборонено. Велосипедисти повинні поступатися дорогою іншим транспортним засобам, якщо велодоріжка перетинається з дорогою не на перехресті.

 Велосипедистам забороняється:

триматися під час руху за інші засоби пересування;

знімати ноги з педалей;

прибирати обидві руки від керма;

перевозити дорослих пасажирів (дозволяється перевезення дітей до 7 років в спеціально обладнаному кріслі);

буксирувати велосипеди, а також причепи.

Правила поведінки велосипедиста на міських дорогах...


4.07.2019 | Про пільги та компенсації за шкідливі умови праці

news-imageЯк виявити шкідливі та небезпечні фактори виробничого середовища, що дозволяють працівникам претендувати на пільги та компенсації? Відповідь очевидна ― провести атестацію робочих місць за умовами праці.

З’ясовувати наявність шкідливих факторів виробництва роботодавця зобов’язує законодавство. Передусім мова, йде про такі нормативні акти як:

Закон України «Про охорону праці» від 14.10.1992 № 2694-XII, постанова Кабінету міністрів України «Про Порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці» від 01.08.1992 № 442 і Методичні рекомендації для проведення атестації робочих місць за умовами праці, затверджені постановою Міністерства праці України від 01.09.1992 № 41.

З метою забезпечення соціальної захищеності працюючих шляхом встановлення пільг та компенсацій передбачених законодавством санітарною лабораторією експертизи умов праці управління праці департаменту соціальної політики ОДА з початку 2019 року проведено лабораторні дослідження стану шкідливих і небезпечних виробничих факторів у 77 суб’єктів господарювання на 1119 робочих місцях.

За результатами досліджень здійснено оцінку факторів виробничого середовища та трудового процесу на 76 підприємствах, надано гігієнічну оцінку умов та характеру праці на 703 робочих місцях, що дало можливість забезпечити...


4.07.2019 | Вітання


4.07.2019 | З 1 липня в містах України можна будувати автоматизовані паркінги

news-image1 липня вступили в дію нові зміни у державні будівельні норми щодо проектування автостоянок і гаражів, якими унормовано можливість будувати автоматизовані паркінги в містах України.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

«Ще одна ініціатива для вирішення проблеми з нестачею парковок, яка тепер може запроваджуватися в Україні – автоматизовані паркінги. На відміну від звичайних чи механізованих гаражів, які сьогодні проектуються, автоматизовані парковки передбачають повну автоматизацію усіх процесів. Приїхав на парковку, залишив авто і все – інше за тебе зробить автоматизована система. Такі надсучасні паркінги користуються значним попитом у Японії, Америці і багатьох країнах Європи. Це може бути реальним і в Україні. З 1 липня можливість проектування таких парковок передбачена у державних будівельних нормах», – сказав він.

Згідно з новими змінами у ДБН, склад і площа приміщень, несучих конструкцій, кількість ярусів у автоматизованих гаражах визначається відповідно до завдання на проектування та залежить від особливостей і технічних можливостей застосовувати такі механізми. При цьому, керування пристроєм для переміщення авто і контроль його роботи передбачається з приміщення диспетчерської, яка розташовується на посадковому поверсі.

Лев Парцхаладзе відзначив, що будівництво таких...


4.07.2019 | З 1 липня нові розміри прожиткового мінімуму

news-imageЗ 1 липня діють нові розміри прожиткового мінімуму (Закон України від 23.11.2018 № 2629-VIII «Про державний бюджет України на 2019 рік»).

Так, з 01.07.2019 прожитковий мінімум на одну особу збільшився і становить 1 936 гривень.

Для основних соціальних і демографічних груп населення прожитковий мінімум став таким:

- дітям до 6 років - 1 699 грн;

- дітям віком від 6 до 18 років - 2 118 грн;

- працездатним особам - 2 007 грн;

- особам, які втратили працездатність - 1 564 грн.

Це вплине, зокрема, на розміри соціальних виплат, мінімальних пенсій, індексації грошових доходів.

Так, зарплата працівників підлягає індексації в межах прожиткового мінімуму, встановленого для працездатної особи. Тобто з 1 липня 2019 року індексація заробітної плати проводиться в межах доходу 2 007 гривень.

Наступне підвищення прожиткового мінімуму заплановано з 1 грудня 2019 року.


4.07.2019 | Право голосу та порядок його реалізації

news-imageПро це йшлося сьогодні в облдержадміністрації під час «круглого столу» за ініціативою Регіонального представництва Уповноваженого Верховної Ради України в Івано-Франківській області.

Зазначимо, що співорганізаторами даного заходу є представники регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в області та громадський омбудсмен ВГО «Громадянська мережа «Опора».

У засіданні  «круглого столу» взяли участь представники облдержадміністрації, обласної та міської ради, відділу ведення Реєстру виборців, Національної поліції і Головного управління юстиції в області.

Під час заходу були обговорені актуальні питання, зокрема, розповсюджені правопорушення під час виборчого процесу, особливості реалізації виборчого права під час виборів народних депутатів України, взаємодія і співпраця у сфері виборчих прав Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги та інші питання, які можуть виникнути під час виборчого процесу.

На завершення заходу учасники обмінялися думками з приводу озвученої інформації та висловили побажання щодо необхідності в подальшому організації подібних засідань.

У продовження теми актуальних питань виборчого процесу хочемо нагадати виборцям основні положення, що закріплені нормами законодавства, котрі слід знати та застосовувати в процесі реалізації свого виборчого права.

Слід зазначити, що громадяни України, які мають право...


2.07.2019 | КЕРУЮЧИЙ СПРАВАМИ МІСЬКВИКОНКОМУ ПРОВІВ УСНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН З ОСОБИСТИХ ПИТАНЬ

Вчора, 1 липня 2019 року, керуючий справами міськвиконкому Іван Ганчар провів усний прийом громадян з особистих питань. Участь у прийомі громадян взяли представники структурних підрозділів міськвиконкому, зокрема начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту, екології та благоустрою міськвиконкому Богдан Чех, начальник відділу культури міськвиконкому Галина Іванишин та головний спеціаліст відділу правового забезпечення та питань майна комунальної власності міськвиконкому Віталій Романишин.

Під час прийому розглянули 5 усних звернень громадян – 4 індивідуальні та 1 колективне. 

Звернення стосувалися нарахування боргу та відключення електроенергії у житловому будинку, роботи дитячої школи мистецтв, повернення земельної ділянки, розчищення канави на вул.Шевченка, відведення поверхневих вод з вулиці, заміни лампи вуличного освітлення та зруйнованої будівлі кінотеатру...


2.07.2019 | Інформація для учасників АТО та членів їх сімей

Центр допомоги  учасникам АТО впродовж  літа  організовує відпочинок для учасників АТО та членів їх сімей.

Учасники АТО  мають можливість спільно  із сім’єю провести чудовий відпочинок у державній резиденції «Синьогора» (с.Гута Богородчанського району). Проживання, харчування, спортивний зал, сауна – безкоштовно на три дні.

Для оформлення заявки вам необхідно звернутись  в управління праці та соціального захисту населення міськвиконкому за адресою: м.Болехів, вул.С.Стрільців,22.Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

чергова 45 сесія

міської ради відбудеться

в серпні 2019 року

Початок роботи о 10:00 год.

в кабінеті міського голови

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна - НАТО

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області