Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
9 грудень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


Новини
 На головну
2.07.2019 | Про встановлення місцевих податків і зборів на території Поляницької сільської ради

 

    

УКРАЇНА

ПОЛЯНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БОЛЕХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Двадцять п’ята сесія  сільської ради сьомого демократичного  скликання

РІШЕННЯ

 

від  27.06.2019р.                                                                          01-25 /19

 

Про встановлення місцевих податків

 і зборів  на території Поляницької сільської ради                                                                

Керуючись пунктом 24 частини 1 статті 26, частини 11 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до абзаців другого і третього пункту 284.1 статті 284, статті 266 Податкового кодексу України (№ 2755-VI від 02.12.2010), та Постанови Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 № 483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», Поляницька  сільська рада:

ВИРІШИЛА:

Установити на території Поляницької  сільської ради:

1) ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, згідно з додатком 1;

2) пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 2.

3) ставки земельного податку згідно з додатком 3;

4) пільги для фізичних та юридичних осіб, надані відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, за переліком згідно з додатком 4.

5) ставки транспортного податоку в новій редакції згідно...


1.07.2019 | Випускний вечір у ритмі останнього вальсу.

Випускний вечір – надзвичайне свято: радісне, урочисте, веселе, але водночас і сумне. Доводиться прощатися з рідною школою, такими затишними, рідними класами, дорогими наставниками, які впродовж багатьох років готували учнів до самостійного життя.

Кожного року свято випускного вечора в м. Болехові було особливим, не тільки для самих випускників, а й для всього міста. Не став винятком і 2019 рік.

29 червня випускники Болехівського ліцею №1 «Академічного» та Болехівської школи №2 разом з вчителями, батьками, друзями і знайомими, пройшовши вулицями міста святковою ходою, зібралися на Співочому полі, де відбулись урочистості та нагородження кращих з кращих.

Урочистий захід відкрив Гімн України. Відтак у пам'ять про бойові дії, які відбуваються на окупованих територіях України оголосили хвилину мовчання. Кращі випускники шкіл підняли Державний Прапор України та поклали квіти до пам’ятників міста.

На Співочому полі міста цього дня панувала радість і святковий настрій, різноманітність вечірнього вбрання – вишукані сукні і високі підбори, шикарні зачіски і макіяж, строгі костюми і краватки. Всі юнаки й дівчата були щасливими, їх переповнювали емоції.

Розділив радість свята із випускниками і міський голова Богдан...


1.07.2019 | День архітектури України

День архітектуриСвято День архітектури України відзначається на початку липня. Засновано у відповідності до Указу Президента в 1995 році. Святкування включають заходи, присвячені історії національної архітектури, її розвитку та гармонізації.

Тільки за офіційними даними, в Україні налічується близько 14 тисяч пам’яток архітектури, 46 великих історичних культурних заповідників і більше 1000 об’єктів паркового мистецтва. Наприклад, якщо вам доведеться побувати в столиці, то зверніть увагу на Андріївську церкву, християнський православний храм, побудований в 1754 році в стилі бароко в честь апостола Андрія Первозванного. Він був побудований за проектом архітектора Бартоломео Растреллі на Андріївській горі. Будинок з шоколаду (неофіційна назва особняка С. С. Могильовцева), Будинок з химерами, Будинок удови, що плаче по вул. Лютеранська 23, Маріїнський палац, Собор Святого Пантелеймона і Південний міст - найвищий міст України.

Загальні тенденціі європейської архітектури завжди знаходили тут благодатний грунт. У період з 16 по 17 століття архітектурні течії країни активно...


1.07.2019 | Вітання


1.07.2019 | Міський голова Богдан Мельник взяв участь у круглому столі, приуроченому Дню Конституції України

26 червня 2019 року, у Болехівському міському суді Івано-Франківської області відбувся круглий стіл, приурочений Дню Конституції України. Серед запрошених були міський голова Богдан Мельник, заступник керівника Калуської місцевої прокуратури Івано-Франківської області Андрій Носович, депутат Івано-Франківської обласної ради, голова постійної комісії обласної ради з питань гуманітарної політики та свободи слова, директор Прикарпатського лісогосподарського коледжу Юрій Черневий, начальник Болехівського міського відділу ДВС ГТУЮ в Івано-Франківській області Віталій Соловій, начальник відділу «Болехівське бюро правової допомоги» Калуського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Мар’яна Гошовська, начальник Болехівського міського відділу Державної реєстрації актів цивільного стану Алла Єфіменко, а також адвокати, приватні нотаріуси та присяжні Болехівського міського суду.

Відкрив захід та привітав учасників круглого столу голова Болехівського міського суду Михайло Поляниця. Він також виступив із доповіддю...


1.07.2019 | КНП "ЦПМД"

КНП «ЦПМД» з 01 липня 2019 року по 31 грудня 2019 року запроваджує функціонування у вихідні та святкові дні чергові кабінети сімейних лікарів в амбулаторіях загальної практики – сімейної медицини м.Болехів, с.Тисів та с.Поляниця з робочим графіком з 8 год 00 хв по 15 год 40 хв.

КНП «Центр первинної медичної допомоги» Болехівської міської ради Івано-Франківської області не є закладом охорони здоров’я з цілодобовим режимом роботи, проте вказані заходи запроваджуються з метою моніторингу кількості звернень пацієнтів у вихідні та святкові дні за первинною медичною допомогою для визначення необхідності функціонування таких кабінетів в майбутньому.


30.06.2019 | Вітання


27.06.2019 | Вітання


27.06.2019 | Національний банк упорядковує номінальний ряд банкнот і монет гривні

news-imageГолова Національного банку України Яків Смолій оголосив про зміни у номінальному ряді банкнот та монет, спрямовані на впорядкування готівкового обігу гривні.

«Наша національна валюта – це те, з чим кожен з нас має справу щодня. Попри те, що безготівкові розрахунки стають дедалі популярнішими в Україні, готівка досі залишається найбільш важливим засобом платежу. Тому для нас особливо важливо, щоб гривня була високоякісною, захищеною і надійною, а розрахунки з нею – комфортними та зручними», – наголосив Яків Смолій під час прес-брифінгу, що відбувся у Національному банку.

Він озвучив такі нові рішучі кроки Національного банку на цьому шляху:

  1. Монети 1, 2 та 5 копійок перестануть бути платіжним засобом в Україні та будуть виведені з обігу з 01 жовтня 2019 року. Також з обігу поступово виводитиметься монета номіналом 25 копійок, яка поки залишиться платіжним засобом;
  2. Національний банк з 25 жовтня 2019 року вводить у обіг банкноту нового найвищого номіналу – 1 000 гривень.

У результаті – після завершення процесу вилучення дрібних монет і введення в обіг банкноти нового номіналу – номінальний ряд гривні скоротиться із 17 до 12 номіналів. 

«Всього в ньому залишиться 6 номіналів монет та 6 номіналів банкнот. Так він стане більш впорядкованим, – уточнив Яків Смолій. – Саме ряд з...


27.06.2019 | Які послуги для молоді надає служба зайнятості

news-imageЗ метою сприяння у працевлаштуванні молодим особам, які шукають роботу, службою зайнятості Івано-Франківської області надаються наступні послуги:

• сприяння у підборі підходящої роботи, працевлаштування відповідно до професійного досвіду, освіти та потреб ринку праці;

• консультування щодо гарантій держави в сфері зайнятості;

• інформаційні та консультаційні послуги, пов’язані із працевлаштуванням; 

• професійна орієнтація;

• професійна підготовка, перепідготовка, підвищення кваліфікації у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, в тому числі в навчальних закладах державної служби зайнятості, на підприємствах, в установах, організаціях;

• участь в роботах тимчасового характеру;

• сприяння у започаткуванні власної справи.

«Для того, щоб допомогти молоді працевлаштуватися, службою зайнятості застосовуються нові форми роботи, а саме: відеорезюме шукачів роботи та відеовакансії, профілювання безробітних, індивідуальний супровід під час та після працевлаштування, підбір роботи на засадах рекрутингу», - зазначає директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк...Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

чергова 45 сесія

міської ради відбудеться

в серпні 2019 року

Початок роботи о 10:00 год.

в кабінеті міського голови

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна - НАТО

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області