Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
19 січень 2022
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


Новини
 На головну
27.06.2019 | З початку року на кір захворіли майже 55 тисяч українців. МОЗ України закликає регіони проводити «спецоперації» для подолання спалаху

news-imageЗа оперативними даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, протягом 25-го тижня цього року на кір захворіли 705 людей — 436 дорослих і 531 дитина. Щеплення — єдиний надійний захист від кору, особливо якщо у вашому регіоні зафіксовано спалах захворюваності.

Із 13 до 20 червня найбільше нових випадків кору зареєстровано у Харківській області (72 хворих: 45 дорослих і 27 дітей), м. Київ (64: 30 дорослих і 34 дитини), Львівській (62: 18 дорослих і 44 дитини), Чернівецькій (55: 18 дорослих і 37 дітей), Рівненській областях (46 хворих: 11 дорослих і 32 дитини).

З початку року (з 28 грудня 2018 р. до 20 червня 2019 р.) на кір захворіли 54 758 людини — 25 725 дорослих і 29 033 дитини, а від ускладнень кору померли 18 людей. Протягом спалаху, з літа 2017 року, на кір захворіли більше 110 тис. людей, 39 з яких померли.

Міністерство охорони здоров'я України разом з Центром громадського здоров’я закликають регіони провести спецоперації з подолання спалаху кору. Вже почалася підготовка з координації таких заходів, проведені наради з представниками усіх областей. Вони отримали всі необхідні інструкції з планування та організації спецоперацій.

Успішність додаткових заходів з імунізації вже показав...


27.06.2019 | ХV Український муніципальний форум: результати пропозицій та дискусій

Нагадаємо, 18-20 червня в м.Одесі проходив ХV Український муніципальний форум, який  проводила Асоціація міст України в рамках проекту «Партнерство для розвитку міст (ПРОМІС)», який АМУ впроваджує спільно з Федерацією канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Уряду Канади.

У Форумі взяли участь близько 400 учасників: голови громад-членів АМУ, представники Парламенту, Уряду та профільних міністерств, експертного середовища, закордонні партнери Асоціації міст України.  Прикарпаття представила делегація керівників органів місцевого самоврядування, що належать до Івано-Франківського регіонального відділення АМУ, у складі 25 осіб. У складі делегації із Івано-Франківвської області на форум прибув і міський голова Богдан Мельник.

Впродовж  трьох тематичних днів за окремою програмою пройшов День Діалогу з владою (18 червня), День Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи (19 червня) та День відкритого врядування та економічного розвитку українських міст (20 червня)...


27.06.2019 | Назвали кількість жертв торгівлі людьми в Україні

Понад 500 осіб в Україні офіційно визнані жертвами торгівлі людьми в період із 2012 до 2018 року.

Про це йдеться в звіті Коаліції громадських організацій Мережі правового розвитку та Мережі хабів громадянського суспільства України, пише «Слово і Діло».

 «З 2012 до 2018 року 542 особи (536 громадян України й шість іноземних громадян) офіційно визнані жертвами торгівлі людьми, з яких 221 жінка, 267 чоловіків, 54 дитини», – йдеться в повідомленні.

У звіті уточнюється, що з цієї кількості 300 осіб постраждали від трудової експлуатації, 131 – сексуальної експлуатації, 8 – змішаної експлуатації, у 10 осіб вилучені органи, 50 осіб втягнуті в жебрацтво, 10 дітей продані, одна людина постраждала від сурогатного материнства, 32 людини втягнуті в злочинну діяльність.

«Найбільш імовірними країнами призначення...


27.06.2019 | Коротко про чергове пленарне засідання Болехівської міської ради

Сьогодні, 25 червня 2019 року, в Народному домі м.Болехова відбулося чергове пленарне засідання Болехівської міської ради, на яке прибули 19 депутатів.

Перед початком роботи сесії міський голова Богдан Мельник зазначив, що пленарному засіданню передувала робота у постійних депутатських комісіях, тож усі проекти рішень, заплановані до розгляду, детально проаналізовані та вивчені.

Опісля депутати міської ради затвердили порядок денний засідання, до якого включили 36 проектів рішень і питання “Різне”.

У ході засідання депутати ухвалили рішення фінансового характеру, яке стосувалося внесення низки змін до головного фінансового документа міста на 2019 рік. Зокрема, депутати врахували у міському бюджеті субвенцію з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» у сумі 134400 гривень та субвенцію з обласного бюджету в сумі  220000 гривень. Внесли зміни до бюджетних призначень головних розпорядників коштів міського бюджету: управління праці та соціального захисту населення міськвиконкому, фінансового управління міськвиконкому та міської ради.

Депутати також ухвалили План роботи Болехівської міської...


27.06.2019 | Асоціація ОТГ започаткувала щорічний Форум керуючих справ в об’єднаних громадах

21 червня у Києві відбувся перший в Україні Форум керуючих справами об’єднаних територіальних громадах.


Захід, організований Асоціацією ОТГ, зібрав більше 100 представників об’єднаних територіальних громад, міжнародних програм технічної допомоги та державних інституцій. 

Процеси децентралізації та реформа місцевого самоврядування в Україні обумовлюють необхідність запровадження сучасних та системних підходів, концепцій і технологій муніципального менеджменту...


27.06.2019 | На Прикарпатті у криницях виявили нітрати

З метою попередження негативного впливу нітратів на здоров`я населення та запобігання виникненню отруєнь і захворювань пов`язаних з водонітратною метгемоглобінемією, фахівці Долинської міськрайонної філії ДУ «Івано-Франківський ОЛЦ МОЗ України» з початку року здійснювали моніторинг за вмістом нітратів у воді криниць та каптажів, яка використовується для споживання дітьми віком до 3-х років.

За 2019 рік за санітарно-хімічними показниками дослідили 107 проб води з індивідуальних та 6 проб з громадських криниць населених пунктів Долинського району та Болехівської міської ради, повідомляють у пресслужбі Долинської РДА.

За результатами лабораторних досліджень, у зразках води, відібраної з індивідуальних криниць, концентрація нітратів перевищувала нормативний показник в 10 пробах (9.3%). на територіях сіл Оболоння, Мала Тур’я, Кропивник, Старий Мізунь Долинського району та села Гузіїв Болехівської міської ради. Як наслідок, власникам індивідуальних криниць надали відповідні рекомендації.

Варто зазначити, що негативний вплив нітратів на організм людини полягає у тому, що надходячи до травного каналу з водою, вони під впливом кишкової мікрофлори відновлюються в нітрити. Останні потрапляють у кров і блокують гемоглобін шляхом утворення метгемоглобіну, що не здатний вступати в зворотну реакцію з киснем і переносити його. Отже, що більше гемоглобіну перетворилося на метгемоглобін, то менша киснева ємкість крові...


27.06.2019 | З 1 липня зросте вартість надання адміністративних послуг у сфері міграції, - ДМС

news-image1 липня 2019 року набуває чинності постанова Кабінету Міністрів України від 24.04.2019 №371 «Про внесення змін у додаток до Постанови КМУ від 2 листопада 2016р. №770», відповідно до якої ухвалено нові суми вартості адміністративних послуг у сфері міграції.

Зокрема, відповідно до внесених змін, з 1.07.2019 року вартість оформлення документів з безконтактним електронним носієм зросте не більше як на 30%. Такими документами є паспорт громадянина України (ID-картка), паспорт громадянина України для виїзду за кордон, біометричні посвідки для іноземців – на тимчасове та постійне проживання. Водночас зміниться і вартість бланків документів з безконтактним електронним носієм...


27.06.2019 | Громадяни мають пільги щодо сплати земельного податку

news-imageУ головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області нагадують, що відповідно до статті 269 Податкового кодексу України платниками земельного податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі.

Об’єктами оподаткування є земельні ділянки, земельні частки (паї), які перебувають у власності або користуванні.

Підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру.

Статтею 281 Податкового кодексу визначено пільги зі сплати земельного податку для фізичних осіб. Зокрема, від сплати податку звільняються такі категорії громадян:

інваліди першої і другої групи;

фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;

пенсіонери (за віком);

ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України від 22 жовтня 1993 року № 3551-XII «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Звільнення від сплати податку за земельні ділянки...


25.06.2019 | УВАГА! КОНКУРС!

           Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Болехівської міської ради оголошує конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади головного спеціаліста сектору призначення відділу державних соціальних виплат (на період відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку до дня фактичного виходу її з відпустки).

     Основні кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

-      повна  вища  освіта (магістр, спеціаліст);

-      досконале володіння ПК та офісною технікою на рівні професійного користувача;

-      стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді головного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років: 

    -     досконале володіння державною мовою.

   Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи:

-      заяву про участь у конкурсі, в якій зазначають, що заявник ознайомлений із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття та проходження державної служби;

-      заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

-       дві фотокартки розміром 4х6 см;

-      копії документів про освіту, засвідчені у встановленому законодавством порядку;

-      декларацію особи, уповноваженої на виконання...


25.06.2019 | ВІДБУВСЯ МАТЧ КАРПАТИ (БОЛЕХІВ) - НАЦІОНАЛЬНА ЗБІРНА УКРАЇНИ СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ

   Глядачі, представники місцевої влади на чолі з міським головою Богданом Мельником, стали свідками яскравого матчу Карпат (Болехів) та Національної збірни України серед ветеранів - легенд футболу, який відбувся22 червня, у  суботу в м.Болехові на стадіоні«Карпати».

Перед початком матчу зустрічали легенд футболу на ігровому полі хлібом - сіллю. Відтак міський голова Богдан Мельникурочисто привітав футболістів, побажав обом командам цікавої незабутньої гри, фізичної витримки та хороших результатів. А команді Національної збірни України серед ветеранів подарував ікону, яка придбана за сприянням Василя Чудика члена виконавчого комітету, приватного підприємця.

Розпочалося змагання з традиційного гімну та привітання між командами.

На футбольному полі зустрілися дві команди, які пройшли через шалений вир випробувань. Гостра боротьба точилася у першому таймі впродовж 45 хвилин ігрового часу та закінчилася з рахунком 2:2. Після перерви гравці розпочали другий тайм, який був не менш запеклий та закінчився з рахунком 2:5...Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

чергова 45 сесія

міської ради відбудеться

в серпні 2019 року

Початок роботи о 10:00 год.

в кабінеті міського голови

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна - НАТО

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області