Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
9 грудень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


Новини
 На головну
24.06.2019 | Оголошення


24.06.2019 | Уряд оприлюднив проект змін до Конституції в частині децентралізації

Уряд оприлюднив проект змін до Конституції в частині децентралізації


23.06.2019 | Вітання


21.06.2019 | Триває підготовка до чергового пленарного засідання Болехівської міської ради

Сьогодні, 21 червня 2019 року, у Болехівській міській раді відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету, регуляторної політики, місцевих податків і зборів. Участь у її роботі взяли голова постійної комісії Марія Стельмах, заступник голови постійної комісії Артур Павлик, секретар постійної комісії Василь Юрочко, секретар міської ради Ігор Герецький, заступник міського голови Тетяна Лугова, керуючий справами міськвиконкому Іван Ганчар, начальник управління освіти міськвиконкому Ігор Сайко, директор КНП «Центр первинної медичної допомоги» Болехівської міської ради Івано-Франківської області Ольга Соболь, начальник бюджетного відділу фінансового управління міськвиконкому Тетяна Дрешер, головний спеціаліст відділу правового забезпечення та питань майна комунальної власності міськвиконкому Віталій Романишин.

На порядку денному комісія розглянула питання про внесення змін до міського бюджету на 2019 рік, з яким присутніх ознайомила начальник бюджетного відділу фінансового управління міськвиконкому Тетяна Дрешер. Проект рішення передбачає врахування у міському бюджеті субвенції з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська...


21.06.2019 | Співчуття

Міський голова Богдан Мельник, депутатський корпус та члени виконавчого комітету висловлюють щирі співчуття депутату Болехівської міської ради Дьякуновичу Олегові Івановичу  з приводу передчасної смерті дочки.

Шановний Олеже Івановичу!

Страшна трагедія забрала з життя найдорожчу та найріднішу для Вас людину. Розуміємо, як важко змиритися з цим непоправним горем. Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душі. Сумуємо та підтримуємо Вас та Ваших рідних у важку годину скорботи. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати найдорожчої для Вас людини, а наші молитви та щирі співчуття полегшать родинне горе. 

Світла пам’ять та земля пухом Вашій дорогій донечці, нехай спить спокійно, а Господь дарує її душі Царство Небесне. 


21.06.2019 | В області обговорено новий етап реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

news-imageВ Україні триває реформа місцевого самоврядування та децентралізація влади. Новий етап реформи передбачає закріплення вже набутих успіхів і завершення формування спроможних громад, зміну територіального устрою, чітке розмежування повноважень та функцій контролю різних рівнів управління, а також розвиток форм місцевої демократії, коли жителі можуть висловити свою думку з різних питань.

З метою обговорення реалізації реформи в області від сьогоднішнього стану до перспектив та завдань на 2019-2020 роки облдержадміністрацією спільно з Центром розвитку місцевого самоврядування проведено інформаційний семінар «Новий етап реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні» за участю експертів Програми «U-LEAD з Європою» Юрія Ганущака та Івана Лукері.

У ньому взяли участь члени міжвідомчої регіональної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів області, представники сільських, селищних, міських рад, ОТГ, асоціацій органів місцевого самоврядування, районних державних адміністрацій.

Заступник голови облдержадміністрації Богдан Кобилянський привітав присутніх та наголосив на викликах реформування і поточній ситуації із впровадженням реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади на Прикарпатті.

Директор Івано-Франківського ЦРМС Руслан Панасюк акцентував увагу на необхідності реалізації наступного рівня реформування та його особливості в нашій...


21.06.2019 | В облдержадміністрації відбувся семінар «Механізм стимулювання населення та ОСББ до впровадження енергоощадних та енергоефективних заходів»

news-imageСьогодні за участю заступника голови обласної державної адміністрації Ігоря Пасічняка відбувся семінар на тему «Механізм стимулювання населення та ОСББ до впровадження енергоощадних та енергоефективних заходів», учасниками якого були представники районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад, міст обласного значення, структурних підрозділів ОДА, голови ОСББ та науковці.

Приводом для зустрічі стало обговорення важливих та актуальних питань в сфері енергоефективності.

Зокрема, обговорювалися питання збереження природного середовища, існування людини та запобігання кліматичним змінам на планеті.

Зазначалося, що на державному рівні приймаються законодавчі акти, які покликані зосередити увагу бізнесу та населення на необхідності бережливого ставлення до енергоресурсів, зменшення споживання викопних видів палива, важливості приватних інвестицій у енергозбереження та поширення прогресивних технологій як в масштабах великих промислових підприємств, так і у побуті.

Під час обговорення  Ігор Пасічняк наголосив на тому, що для нас усіх є важливим впровадження ефективних інструментів, які вплинуть на відсотки зменшення енергоспоживання, і одним з таких інструментів, має стати фонд...


21.06.2019 | Стан виконавської дисципліни у роботі з документами та зверненнями обговорили на нараді в ОДА

news-imageСьогодні під головуванням керівника апарату обласної державної адміністрації Романа Маланія відбулася нарада з керівниками апаратів райдержадміністрацій та керуючими справами виконавчих комітетів рад міст обласного значення. Темами для обговорення стали стан виконавської дисципліни у роботі з документами та зверненнями громадян, внутрішній контроль та аудит у системі управління, дотримання вимог щодо підготовки та оформлення службових документів, а також робота служб управління персоналом.

Зазначалося, що упродовж першого півріччя поточного року до обласної державної адміністрації надійшло 1104 звернення від жителів Прикарпаття. На особистому прийомі свої звернення керівництву ОДА адресували 54 особи. 264 надіслали заяви поштою, у тому числі, 69 – на електронну адресу. Особисто подали звернення 409 прикарпатців.

Слід додати, що найбільше заяв та клопотань адресували мешканці міста Івано-Франківська, Надвірнянського, Тисменицького та Городенківського районів. Найменше звернень було від жителів міст Яремче та Болехова.

За словами начальника відділу роботи зі зверненнями громадян апарату ОДА Людмили Балкової, в основному заявників хвилювали питання соціального захисту населення (543 звернення), екології довкілля, транспорту, стану дорожнього...


21.06.2019 | Пропонуємо законом закріпити статус ОТГ за малими містами, - Володимир Гройсман

Пропонуємо законом закріпити статус ОТГ за малими містами, - Володимир Гройсман

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман ініціює формування проекту закону, який дозволить закріпити за малими містами і містами районного значення статус об’єднаних територіальних громад, а відтак отримати всі можливості розвитку ОТГ, які мають спроможні громади. Йдеться передусім про фінансовий ресурс і адміністративні повноваження. Про це Глава Уряду сказав під час засідання Кабінету Міністрів.

«Є необхідність підтримки малих міст – районних центрів і міст районного значення, що не мають суттєвої підтримки, яка їм потрібна. Ми ініціюємо закон, який дасть можливість невеликим містам дати статус об’єднаних територіальних громад. Це дасть їм незалежність від районів і забезпечить можливість до моменту остаточного об’єднання почати вирішувати проблеми людей»,  – сказав Володимир Гройсман.

Одночасно він дав доручення Міністерству регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ опрацювати механізми цільової підтримки малих міст і міст районного значення.


21.06.2019 | Служба зайнятості пропонує роботодавцям пройти опитування

news-imageДля вивчення потреби в кадрах на 2020 рік служба зайнятості проводить опитування роботодавців у професійному розрізі.

Для прогнозування ситуації на ринку праці важливо знати, які фахівці будуть затребувані, щоб забезпечити кваліфікованими кадрами.

Запрошуємо роботодавців заповнити анкету у персональних кабінетах у розділі «Опитування».

Звертаємо увагу, що сервіс доступний для роботодавців, які зареєстрували в центрах зайнятості логіни та паролі для входу в персональний кабінет. Зареєструватися у персональному кабінеті можна за активним посиланням https://www.dcz.gov.ua/cabinet.

Ваша думка важлива та буде врахована при розробці прогнозу потреби на 2020 рік.

Ми прагнемо щоб наша співпраця з вами була взаємовигідною!Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

чергова 45 сесія

міської ради відбудеться

в серпні 2019 року

Початок роботи о 10:00 год.

в кабінеті міського голови

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна - НАТО

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області