Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
2 грудень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


Про хід виконання розпорядження міського голови від 06.03.2019 р. № 56-р «Про проведення весняної толоки 2019року»
 На головну

УКРАЇНА

БОЛЕХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Івано-Франківської області

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

пл. І.Франка, 12, м. Болехів, Івано-Франківської обл., 77202, тел. 3- 44-38,  тел./факс (03437), 3- 42-52

E-mail: mvk@bolekhiv – rada.gov. ua код ЄДРПОУ41337190

 

 


 ________________№______________            На №

 

Про хід виконання розпорядження

міського головивід 06.03.2019 р. 56-р

«Про проведення  весняної толоки 2019року»

 

Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів» на виконання розпорядження міського голови від 06.03.2019 р. №56-р   «Про проведення весняної толоки 2019року» та рішення міської ради від 29.11.2011р № 32-12/11 «Про затвердження Правил благоустрою територій міста Болехова, забезпечення в ньому чистоти та належного санітарного стану», на підставі ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Болехівської міської ради

В И Р І Ш И В:

 

1. Інформацію про хід виконання розпорядження міського голови від 06.03.2019р. «Про проведення весняної толоки 2019року» взяти до відома.

2. Розпорядження міського голови від 06.03.2019 року № 56-р «Про проведення весняної толоки 2018 року» зняти з контролю, як таке, що виконано.

 

 

Міський  голова                                                                          Богдан Мельник

 

 

 

Довідка

про хід виконання розпорядження міського голови

від 06.03.2019 №56-р  «Про проведення весняної толоки 2019 року»

 

З року в рік, кожної весни, з метою підготовки до відзначення Великодніх свят,Дня довкілля на території Болехівської міської ради проводиться весняна толока. Цього року вона розпочалася з березня місяця і тривала до кінця травня ( розпорядження міського голови від 06.03.2019р.  №56-р «Про проведення весняної толоки 2019року).

Під час проведення весняної толоки учні Болехівської загальноосвітніх шкіл ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 та № 2 прибирали територію міського парку, парку колишнього БЛК.  Проводились роботи з прибирання територій шкіл, спортивних майданчиків. Впорядковано клумби.

 В  Підберезької ЗОШІ-ІІ ст.. прибрано територію школи та приведено в належний санітарний стан беріг річки Млинівка. Підрізано живопліт, упорядковано клумби та газони.

У Гузіівській ЗОШ І-ІІІ ст. впорядковано території біля пам’ятника Загиблих воїнів ІІ світової війни.. Оформлено клумби, підрізано живопліт. Прибрано територію біля основного навчального корпусу та територію початкових класів. Очищено канави на території закладу. Засаджено квіти клумби однорічними та багаторічними рослинами.

В Тисівській ЗОШ І-ІІІ ст. прибрано територію школи та територію  на які розміщено обеліск Слави. могила Січових Стрільців. Погруддя Соломії Крушельницької, могила О. Гребенюка. Проведено прибирання території сіьського стадіону, побілку дерев.

Учні Козаківської ЗОШ І-ІІІ ст. провели роботи з озеленення території біля пам’ятника воїнам Другої світової війни, пам’ятника Ю. Мушака. Відновлено квітники, клумби .Проведено ремонт спортивних споруд, прибрано територію біля каплички.

На території Поляницької та Міжрічанської ЗОШ І-ІІІ ст.. прибрано території шкіл, проведено озеленення та оформлення клумб.

УчнямиМНВКприбрано прилеглу власну та прилеглу територію біля адмінбудинку. Посаджено молоді саджанці. Проведено побілку дерев, розчищено канави.

На територіях ДНЗ «Веселка», «Зірочка», «Дзвіночок», «Пролісок»прибрано територію посаджено квіти. Відремонтовано та пофарбовано обладнання на майданчиках.

ДЮСШ організувала прибирання території стадіону та площадки зі синтетичним покриттям.

ПрацівникиБДЮТ відчищено від землі та трави близько 2 000 м.кв  тротуарної плитки, прибрано близько 4 000 м.кв. парку, упорядковано клумби.

Студенти  Прикарпатського лісогосподарського коледжу прибрали  території коледжу. Прибрали ліс,  ліквідували три  стихійні сміттєзвалища, упорядковано 10 тис.м.кв. газонів, квітників. У весняній толоці взяли участь 400 сдудентів.

Відповідно до санітарної схеми очистки міста працівники  Болехівського комбінату комунальних підприємств щоденно проводить прибирання територій центральних вулиць, узбіч, зупинок міського транспорту, тротуарів, проводиться вивіз сміття з контейнерів.

 Проведено прибирання територій кладовищ.( міського, на «Руському Болехові» по вул. Довжанській), проведено ліквідацію 6 стихійних сміттєзвалищ.

Проводиться озеленення та впорядкування клумб на території міста.

Працівники установ культури та викладачі Болехівської дитячої школи мистецтв прибрали території біля пам’ятників Н. Кобринської. К. Мандрик- Куйбіди, загиблим У ВВВ. Біля пам’ятника ОУН- УПА.  Власними силами встановлено нову огорожу біля навчального корпусу дитячої школи мистецтв.

З 21 березня до 21 квітня до Дня довкілля стартувала щорічна акція

 «За чисте довкілля»

Головною метою акції є не тільки глобальне прибирання території від сміття, а й збільшення відповідальності кожного українця за навколишнє природне середовище. 24 квітня акцію проводили на території комплексної пам’ятки природи загальнодержавного значення «Скелі Довбуша». Організатор цієї акції ДП «Болехівське лісове господарство». Учасниками – лісівники Поляницького лісництва ДП «Болехівське лісове господарство» та учні Поляницької ЗОШ. До акції також приєдналась сільський голова села Поляниця Андрій Стельмах.

Учасники акції прибрали узбіччя дороги завдовшки 4 км та саму територію біля скель Довбуша.

В рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» на території урочища «Гирява» лісівники Поляницького лісництва, інженери відділу лісового господарства ДП «Болехівське лісове господарство» та учні шкільного лісництва Тисівської школи з їхнім керівником  та водночас головою Тисівської сільської ради СавчукВ.Б. висадили сіянці основних лісоутворюючих порід.

Учні ознайомились  з проектом створення лісових культур, зокрема зі складом, розміщенням, кількістю садивних місць, схемою змішування порід, з способом змішування, глибиною обробітку та посадки, з розмірами та розміщенням площадок   під саджанці, які будуть висаджуватися на даній лісокультурній площі. Лісовідновлення проведено на площі 1,3 га. Висадили всього 8 125 посадкового матеріалу, з них  4 063 –смереки, 2 4137-  ялички, 1495 бука, 130- модрини. Виконавчий комітет Болехівської міської ради долучився до акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» та  до Дня довкілля.

 

      Пропоную дане розпорядження зняти з контролю таке, що виконано.

 

 

Еколог міськвиконкому                                                   Юзьків У. Ф.
Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

чергова 45 сесія

міської ради відбудеться

в серпні 2019 року

Початок роботи о 10:00 год.

в кабінеті міського голови

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна - НАТО

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області