Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
1 Червень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


Про затвердження норм витрат на проведення спортивних та інших масових заходів міського рівня, підготовку та участь спортсменів м. Болехова в обласних та всеукраїнських змаганнях
 На головну

УКРАЇНА

БОЛЕХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ   

пл. І. Франка, 12, м. Болехів, Івано-Франківської обл., 77202, тел. 3-44-38,  тел./факс (03437) 3-42-52

 E-mail: ВLrada@ukr.net

  код  ЄДРПОУ 0405270


 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 29.12.2015 року                             № 172                           м.Болехів                                       

 

 

Про затвердження норм витрат

на проведення спортивних та інших

масових заходів міського рівня, підготовку

та участь спортсменів м. Болехова

в обласних та всеукраїнських змаганнях

 

 

Відповідно до міської цільової соціальної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2013-2016 роки, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 18 вересня 2013 року №689 «Про затвердження норм витрат на проведення спортивних заходів державного та міжнародного рівня», відповідно до листа Міністерства молоді та спорту України від 28 листопада 2013р. №7.4/4288 «Щодо норм витрат на проведення спортивних заходів місцевого рівня», з метою подальшого розвитку спортивного руху на Болехівщині, масового залучення населення регіону до систематичних занять фізичною культурою і спортом, виконавчий комітет Болехівської міської ради:           

ВИРІШИВ:

1. Затвердити норми витрат на проведення спортивних та інших масових заходів міського рівня, підготовку та участь спортсменів м. Болехова в обласних та всеукраїнських змаганнях:

1.1. Порядок забезпечення харчуванням за рахунок коштів міського бюджету учасників спортивних заходів (додаток 1).

1.2. Порядок забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення спортсменів-учасників спортивних заходів (додаток2).

1.3. Граничні норми витрат на харчування учасників спортивних заходів (додаток 3).

1.4. Граничну грошову норму витрат на забезпечення спортсменів – учасників спортивних заходів лікарськими засобами та виробами медичного призначення (додаток 4).

1.5.  Граничні грошові норми витрат для нагородження переможців і призерів спортивних змагань, турнірів та інших масових заходів в командному і особистому заліку (додаток 5).

2. Рішення набуває чинності з 01.01.2016 року.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови В. Жарського.

 

Міський голова                                             Богдан Мельник

 

 

Додаток 1

до рішення міськвиконкому

від  29.12.2015 року № 172.

 

 

ПОРЯДОК

забезпечення харчуванням за рахунок коштів міського бюджету

учасників спортивних заходів

 

1. Цей Порядок визначає механізм забезпечення харчуванням за рахунок коштів міського бюджету (далі - бюджетні кошти) учасників спортивних заходів.

2. До спортивних заходів, учасники яких забезпечуються харчуванням за рахунок бюджетних коштів, належать:

2.1. Спортивні заходи та навчально-тренувальні збори, включені до календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів               м. Болехова на відповідний рік, затвердженого відділом молоді та спорту Болехівської міської ради.

2.2. Спортивні заходи та навчально-тренувальні збори, що проводяться Болехівською дитячо-юнацькою спортивною школою.

2.3. Участь спортсменів міста в обласних та національних змаганнях.

3. За рахунок бюджетних коштів під час проведення спортивних заходів забезпечуються харчуванням такі їх учасники (крім тих, які забезпечують організацію на проведення обласних та всеукраїнських змагань):

·                 спортивних заходів - спортсмени, тренери, спортивні судді та інші фахівці, які забезпечують організацію та проведення таких заходів (члени комплексної наукової групи, керівники заходів, допоміжні та обслуговуючі працівники, що забезпечують їх проведення), які відповідно до положень (регламентів) про проведення зазначених заходів включені до списку їх учасників згідно з розпорядчим актом організатора, що проводить спортивний захід;

·                 навчально-тренувальних зборів членів збірних команд міста з видів спорту: спортсмени та тренери збірних команд міста (старший тренер з виду спорту, тренер з виду спорту, особистий тренер, лікар, масажист, тренер-психолог, тренер-хореограф), які включені до списку учасників зборів згідно з розпорядчим актом організатора, що проводить такі збори;

·                 фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів з видів спорту осіб з інвалідністю, зборів з фізкультурно-спортивної реабілітації спортсменів з інвалідністю, тренери з видів спорту спортсменів з інвалідністю, тренери-реабілітологи, спортсмени з інвалідністю, які проходять реабілітацію, супроводжуючі та обслуговуючі працівники, інструктори, інші залучені до проведення заходів фахівці, які відповідно до положень про проведення зазначених заходів включені до списку їх учасників згідно з розпорядчим актом організатора, що проводить спортивні заходи;

·                 спортивних заходів, що проводяться на території шкіл міста - постійний та змінний склад (за умови залучення до навчально-тренувального процесу постійного складу) спортсменів та тренери.

3.1. За рахунок коштів міського бюджету для участі в обласних та національних змаганнях забезпечуються харчуванням такі їх учасники:

·                 спортсмени, тренери, представники та інші фахівці, які забезпечують участь спортсменів міста в обласних та національних змаганнях (лікар, масажист, механік, хореограф, інші спеціалісти), які включені до складу команд міста згідно з розпорядчим актом організатора, що проводить відрядження для участі у змагання.

4. Видатки на забезпечення харчуванням здійснюються в межах та за рахунок коштів міського бюджету, відповідно до затверджених граничних норм витрат на харчування учасників спортивних заходів.

5. Під час проведення спортивних заходів організатор, що проводить такі заходи та/або відряджуюча організація забезпечує харчуванням їх учасників відповідно до положення про проведення зазначених заходів та норм витрат на харчування учасників спортивних заходів. Організатор, що проводить спортивні заходи та/або відряджуюча організація, може укладати договори про надання послуг із забезпечення харчуванням учасників таких заходів за безготівковим розрахунком з закладом громадського харчування з урахуванням їх місцезнаходження. У разі відсутності з об’єктивних причин можливості та доцільності організації  повноцінного  харчування  учасників  спортивних  заходів, забезпечення їх харчуванням може здійснюватися шляхом перерахування в установленому порядку бюджетних коштів на їх власні платіжні картки згідно з поданими заявами або виплати таких коштів готівкою.

6. Забезпечення харчуванням учасників спортивних заходів, здійснюється відповідно до норм витрат шляхом:

·                 укладення з закладом громадського харчування договору про надання послуг із забезпечення харчуванням учасників спортивних заходів за безготівковим розрахунком;

·                 надання закладом громадського харчування сухого пайка учасникам спортивних заходів (у разі неможливості забезпечення їх харчуванням шляхом надання відповідних послуг);

·                 перерахування бюджетних коштів на власні платіжні картки або виплати таких коштів готівкою учасникам спортивних заходів, які забезпечують себе харчуванням самостійно, з дотриманням встановленого режиму та раціону харчування. Тренер - лікар збірної команди, лікар або головний (старший) тренер збірної команди з виду спорту на навчально-тренувальному зборі відповідно до добових норм і коефіцієнтів визначає раціон харчування в межах визначених калорій, складає меню, в тому числі щодо харчування спортсменів-вегетаріанців, спортсменів-юніорів.

7. Забезпечення харчуванням спортсменів, інших фахівців шкіл у разі наявності харчоблоку здійснюється шляхом закупівлі продуктів харчування відповідно до добових норм і коефіцієнтів виходячи з меню, яке складає тренер-лікар, лікар. У разі відсутності в школах харчоблоку та проведення навчально-тренувальних зборів за їх межами забезпечення харчуванням учасників спортивних заходів здійснюється шляхом укладання договору про надання послуг із забезпечення харчуванням учасників таких заходів за безготівковим розрахунком з закладом громадського харчування, в разі відсутності з об’єктивних причин можливості та доцільності організації повноцінного харчування учасників спортивних заходів шляхом  перерахування в установленому порядку бюджетних коштів на їх власні платіжні картки або виплати таких коштів готівкою.

8. Відповідальність за безпеку і якість продуктів харчування та готової продукції несе заклад, який забезпечує харчуванням учасників спортивних заходів.

9. У разі участі спортсменів та тренерів міста та інших фахівців у чемпіонатах області, України, розіграшах Кубків України, інших офіційних всеукраїнських та міжнародних змаганнях, включених до календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів міста або області на відповідний рік, на яких спортсмени, тренери та інші фахівці не забезпечуються харчуванням Міністерством молоді та спорту України чи управлінням молоді і спорту Івано-Франківської ОДА, то забезпечення їх харчуванням здійснюється відповідно до цього Порядку та граничних норм витрат на харчування учасників спортивних заходів за рахунок коштів міського бюджету в межах асигнувань на відповідний рік.

 

 

Керуючий справами міськвиконкому                                                          Іван Ганчар

 

 

Додаток 2

до рішення міськвиконкому

від  29.12.2015 року № 172.

 

 

ПОРЯДОК

забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного

призначення спортсменів - учасників спортивних заходів

 

1. Цей Порядок визначає механізм забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення спортсменів - членів збірних команд міста з видів спорту, спортсменів дитячо-юнацької спортивної школи, що фінансується з міського бюджету, спортсменів - учасників фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів з видів спорту спортсменів з інвалідністю, учасників зборів з фізкультурно-спортивної реабілітації спортсменів з інвалідністю (далі - спортсмени), які є учасниками спортивних заходів.

2. Видатки на забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення спортсменів здійснюються в межах та за рахунок коштів, передбачених в міському бюджеті на відповідний рік (далі - бюджетні кошти).

3.  Лікарськими  засобами  та  виробами  медичного  призначення забезпечуються спортсмени згідно з розпорядчим актом організатора, що проводить спортивний захід.

4. Під час забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення спортсменів організатор, що проводить спортивний захід, керується  Законами  України “Про  фізичну  культуру  і  спорт”, “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”, “Про захист населення від інфекційних хвороб”, “Про безпечність та якість харчових продуктів”, “Про реабілітацію інвалідів України” та цим Порядком.

5. Під час проведення спортивного заходу організатор, що його проводить, забезпечує спортсменів лікарськими засобами та виробами медичного призначення відповідно до грошової норми витрат на забезпечення спортсменів - учасників спортивних заходів лікарськими засобами та виробами медичного призначення.

6. До спортивних заходів, під час проведення яких спортсмени забезпечуються лікарськими засобами та виробами медичного призначення за рахунок коштів міського бюджету, належать:

·                 спортивні заходи, включені до календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів м. Болехова на відповідний рік, затвердженого відділом молоді та спорту Болехівської міської ради;

·                 спортивні заходи, що проводяться дитячо-юнацькою спортивною школою, яка фінансується за рахунок коштів міського бюджету. Під час проведення спортивних заходів спортсмени, які не включені до складу збірних команд міста з видів спорту, шкіл, у разі потреби забезпечуються аптечкою екстреної медичної допомоги.

7. Видатки на забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення  спортсменів  здійснюються  організатором,  що  проводить спортивний захід, згідно із затвердженим кошторисом витрат на проведення такого заходу та грошовими нормами витрат на забезпечення спортсменів -учасників спортивних заходів лікарськими засобами та виробами медичного призначення.

8. Призначення лікарських засобів, виробів медичного призначення на період проведення спортивного заходу, визначення графіка їх приймання (застосування) здійснюється тренером – лікарем, лікарем збірної команди або школи кожному спортсменові індивідуально з дотриманням антидопінгових вимог відповідно до Всесвітнього антидопінгового кодексу, таких міжнародних стандартів Всесвітньої антидопінгової агенції, як “Заборонений список” тощо.

9. Заявка на придбання лікарських засобів та виробів медичного призначення, необхідних для забезпечення спортсменів, складається тренером – лікарем, лікарем збірної команди та після погодження з головним (старшим) тренером збірної команди та лікарем, відповідальним за проведення фізкультурно-оздоровчого, спортивного заходу з видів спорту спортсменів з інвалідністю, зборів з фізкультурно-спортивної реабілітації спортсменів з інвалідністю, лікарем школи за погодженням з тренером або старшим тренером відділення надається керівникові організатора, що проводить спортивний захід. Перелік лікарських засобів та виробів медичного призначення, які повинні бути в аптечці екстреної медичної допомоги, затверджується організатором, що проводить спортивний захід, за поданням лікаря окремо у кожному випадку.

10. Придбання лікарських засобів та виробів медичного призначення здійснюється організатором, що проводить спортивний захід, на підставі відповідних заявок.

11. Організатор, що проводить спортивний захід, видає лікарські засоби та вироби медичного призначення тренерам-лікарям та лікарям.

12. Тренер-лікар або лікар видає лікарські засоби та вироби медичного призначення спортсменам згідно з відомістю про видачу таких засобів та виробів під розписку. Зазначена відомість є підставою для списання в установленому порядку використаних лікарських засобів та виробів медичного призначення.

 

 

Керуючий справами міськвиконкому                                                          Іван Ганчар

 

 

Додаток 3

до рішення міськвиконкому

від  29.12.2015 року № 172.

 

ГРАНИЧНІ ГРОШОВІ ДОБОВІ НОРМИ ВИТРАТ

на забезпечення харчуванням учасників спортивних заходів (у грн.)

         

 

Групи видів спорту

Учасники спортивних заходів

Участь у спортивних заходах та

навчально-тренувальні збори (НТЗ) з підготовки до:

Проведення та участь

міські змагання та навчально-тренувальні збори, фізкультурно-оздоровчі, спортивні заходи спортсменів з інвалідністю, спрямовані на розвиток та популяризацію паралімпійського руху та спорту, збори з фізкультурно-спортивної реабілітації спортсменів з інвалідністю, включені до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, табори (заходи) фізкультурно-спортивної реабілітації спортсменів з інвалідністю

чемпіонатів України, розіграшів Кубків України, інших офіційних всеукраїнських змагань, крім змагань серед спортсменів молодших вікових груп

чемпіонатів України, інших офіційних всеукраїнських змагань серед спортсменів молодших вікових груп

чемпіонати області, розіграші Кубків області, інших офіційні обласні змагання, серед спортсменів усіх вікових груп

1

2

3

4

5

6

7

1.

Види спорту з переваж-ним проявом витрива-лості

спортсмени

Змагання

до 250;

НТЗ – до 250

Змагання

до 230

НТЗ – до 205

Змагання

до 230

НТЗ – до 205

Змагання

до 150

НТЗ – до 120

2.

Швидкісно-силові, складно-координаційні види спорту та спортивні єдино-борства

спортсмени

Змагання

до 230

НТЗ – до 230

Змагання

до 180

НТЗ – до 150

Змагання

до 180

НТЗ – до 150

Змагання

до 150

НТЗ – до 120

3.

Спортивні ігри

спортсмени

Змагання

до 250

НТЗ – до 250

Змагання

до 230

НТЗ – до 205

Змагання

до 230

НТЗ – до 205

Змагання

до 150

НТЗ – до 120

4.

Інші види спорту

спортсмени

Змагання

до 120

НТЗ – до 120

Змагання

до 100

НТЗ – до 100

Змагання

до 100

НТЗ – до 100

Змагання

до 100

НТЗ – до 100

5.

Всі види спорту

тренери

до 100

до 100

до 100

до 100

тренери, які безпо-середньо проводять тренування, майстер-класи, уроки

до 160

до 130

до 130

до 110

 

спортивні судді, інші учасники

 

-

 

-

 

-

 

до 110

6.

Фізкуль-турно-оздоровчі заходи

всі учасники

 

-

 

-

 

до 110

 

до 110

7.

Табори  (заходи) фізкуль-турно-спортивної реабілітації спортсменів з  інвалідністю

всі учасники

-

-

-

до 110

Примітка

Для відновлення енергетичних витрат спортсменів-чоловіків у ваговій категорії понад 90 кілограмів з боксу, боротьби вільної, боротьби греко-римської, важкої атлетики, дзюдо, тхеквондо та спортсменів-жінок у ваговій категорії понад 70 кілограмів з боксу, боротьби вільної, важкої атлетики, дзюдо, тхеквондо до норм витрат на харчування можуть застосовуватися норми групи видів спорту з переважним проявом витривалості.

 

 

Грошова добова норма витрат на забезпечення харчуванням учасників спортивних заходів місцевого рівня розробляється відділом молоді та спорту міськвиконкому відповідно до добової норми готових до вживання продуктів харчування у раціоні учасників спортивних заходів державного та міжнародного рівня та коефіцієнтів застосування норм готових до вживання продуктів харчування у раціоні учасників спортивних заходів державного та міжнародного рівня з урахуванням добового розподілу енергетичних проблем, групи видів спорту, виду спортивного заходу, передбачених додатками 2, 3 до постанови Кабінету Міністрів України від 18 вересня 2013 р. №689, виходячи з рівня середньо ринкових роздрібних цін на відповідні продукти харчування за даними головного управління статистики у Івано-Франківській області, з урахуванням витрат, пов’язаних з приготуванням готових до вживання страв та обслуговуванням, згідно із собівартістю надання відповідних послуг.

Зазначена грошова добова норма витрат може переглядатися щороку до 01 квітня на підставі даних головного управління статистики у Івано-Франківській області щодо рівня середньоринкових роздрібних цін на відповідні продукти харчування станом на 01 січня поточного року.

 

 

Керуючий справами міськвиконкому                                                          Іван Ганчар

 

 

 

Додаток 4

до рішення міськвиконкому

від  29.12.2015 року № 172.

 

 

 

ГРАНИЧНІ ГРОШОВІ ДОБОВІ НОРМИ ВИТРАТ

на забезпечення спортсменів - учасників спортивних заходів лікарськими засобами та виробами медичного призначення (у грн.)

 

 

Примітки:

1. Вартість рекомендованих лікарських засобів та виробів медичного призначення, які повинні бути в аптечці екстреної медичної допомоги, у тому числі тих, що передбачені для обов’язкової та позапланової імунізації, не може перевищувати 10 відсотків обсягу витрат на лікарські засоби та вироби медичного призначення, передбаченого у кошторисі на проведення спортивних заходів.

2. У разі придбання лікарських засобів та виробів медичного призначення для забезпечення спортсменів 1-3 груп видів спорту з видів спорту спортсменів з інвалідністю з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору, слуху та розумового і фізичного розвитку, всіх видів фізкультурно-спортивної реабілітації спортсменів з інвалідністю ці грошові норми збільшуються на 10 відсотків.

3. Перелік лікарських засобів та виробів медичного призначення, які повинні бути в аптечці екстреної медичної допомоги, затверджується за поданням лікаря або особи, відповідальної за проведення спортивних заходів окремо у кожному випадку.

 

 

 

Керуючий справами міськвиконкому                                                          Іван Ганчар

 

 

 

Додаток 5

до рішення міськвиконкому

від  29.12.2015 року № 172.

.

 

 

ГРАНИЧНІ ГРОШОВІ НОРМИ ВИТРАТ

для нагородження переможців і призерів спортивних змагань, турнірів та інших масових заходів в командному і особистому заліку нагородною атрибутикою (у грн., в тому числі ПДВ)

 

 

Групи видів спорту / масових заходів

Учасники спортивних та інших масових заходів

Чемпіонати, турніри, кубки міста, тощо, серед дорослих

Чемпіонати, турніри, кубки міста, тощо, серед старшої вікової групи

Чемпіонати, турніри, кубки міста, тощо, серед молодшої вікової групи

Міські фізкультурно-оздоровчі, спортивні заходи спортсменів з інвалідністю, спартакіади

1

2

3

4

5

6

7

1.

Види спорту / масових заходів всіх груп

команди

до 1 000 

до 800

до 600

до 500

2.

Види спорту / масових заходів всіх груп

учасники

до 400

до 300

до 200

до 150

 

Сума витрат вказана із розрахунку на одну команду та одного учасника.

 

 

 

Керуючий справами міськвиконкому                                                          Іван Ганчар

 

 
Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

чергова 45 сесія

міської ради відбудеться

в серпні 2019 року

Початок роботи о 10:00 год.

в кабінеті міського голови

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна - НАТО

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області