Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
26 Червень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


 Новини
25.06.2019 | УВАГА! КОНКУРС!

           Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Болехівської міської ради оголошує конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади головного спеціаліста сектору призначення відділу державних соціальних виплат (на період відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку до дня фактичного виходу її з відпустки).

     Основні кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

-      повна  вища  освіта (магістр, спеціаліст);

-      досконале володіння ПК та офісною технікою на рівні професійного користувача;

-      стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді головного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років: 

    -     досконале володіння державною мовою.

   Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи:

-      заяву про участь у конкурсі, в якій зазначають, що заявник ознайомлений із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття та проходження державної служби;

-      заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

-       дві фотокартки розміром 4х6 см;

-      копії документів про освіту, засвідчені у встановленому законодавством порядку;

-      декларацію особи, уповноваженої на виконання...

25.06.2019 | ВІДБУВСЯ МАТЧ КАРПАТИ (БОЛЕХІВ) - НАЦІОНАЛЬНА ЗБІРНА УКРАЇНИ СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ

   Глядачі, представники місцевої влади на чолі з міським головою Богданом Мельником, стали свідками яскравого матчу Карпат (Болехів) та Національної збірни України серед ветеранів - легенд футболу, який відбувся22 червня, у  суботу в м.Болехові на стадіоні«Карпати».

Перед початком матчу зустрічали легенд футболу на ігровому полі хлібом - сіллю. Відтак міський голова Богдан Мельникурочисто привітав футболістів, побажав обом командам цікавої незабутньої гри, фізичної витримки та хороших результатів. А команді Національної збірни України серед ветеранів подарував ікону, яка придбана за сприянням Василя Чудика члена виконавчого комітету, приватного підприємця.

Розпочалося змагання з традиційного гімну та привітання між командами.

На футбольному полі зустрілися дві команди, які пройшли через шалений вир випробувань. Гостра боротьба точилася у першому таймі впродовж 45 хвилин ігрового часу та закінчилася з рахунком 2:2. Після перерви гравці розпочали другий тайм, який був не менш запеклий та закінчився з рахунком 2:5...

24.06.2019 | Оголошення

24.06.2019 | Уряд оприлюднив проект змін до Конституції в частині децентралізації

Уряд оприлюднив проект змін до Конституції в частині децентралізації

23.06.2019 | Вітання

21.06.2019 | Триває підготовка до чергового пленарного засідання Болехівської міської ради

Сьогодні, 21 червня 2019 року, у Болехівській міській раді відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету, регуляторної політики, місцевих податків і зборів. Участь у її роботі взяли голова постійної комісії Марія Стельмах, заступник голови постійної комісії Артур Павлик, секретар постійної комісії Василь Юрочко, секретар міської ради Ігор Герецький, заступник міського голови Тетяна Лугова, керуючий справами міськвиконкому Іван Ганчар, начальник управління освіти міськвиконкому Ігор Сайко, директор КНП «Центр первинної медичної допомоги» Болехівської міської ради Івано-Франківської області Ольга Соболь, начальник бюджетного відділу фінансового управління міськвиконкому Тетяна Дрешер, головний спеціаліст відділу правового забезпечення та питань майна комунальної власності міськвиконкому Віталій Романишин.

На порядку денному комісія розглянула питання про внесення змін до міського бюджету на 2019 рік, з яким присутніх ознайомила начальник бюджетного відділу фінансового управління міськвиконкому Тетяна Дрешер. Проект рішення передбачає врахування у міському бюджеті субвенції з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська...

21.06.2019 | Співчуття

Міський голова Богдан Мельник, депутатський корпус та члени виконавчого комітету висловлюють щирі співчуття депутату Болехівської міської ради Дьякуновичу Олегові Івановичу  з приводу передчасної смерті дочки.

Шановний Олеже Івановичу!

Страшна трагедія забрала з життя найдорожчу та найріднішу для Вас людину. Розуміємо, як важко змиритися з цим непоправним горем. Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душі. Сумуємо та підтримуємо Вас та Ваших рідних у важку годину скорботи. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати найдорожчої для Вас людини, а наші молитви та щирі співчуття полегшать родинне горе. 

Світла пам’ять та земля пухом Вашій дорогій донечці, нехай спить спокійно, а Господь дарує її душі Царство Небесне. 

21.06.2019 | В області обговорено новий етап реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

news-imageВ Україні триває реформа місцевого самоврядування та децентралізація влади. Новий етап реформи передбачає закріплення вже набутих успіхів і завершення формування спроможних громад, зміну територіального устрою, чітке розмежування повноважень та функцій контролю різних рівнів управління, а також розвиток форм місцевої демократії, коли жителі можуть висловити свою думку з різних питань.

З метою обговорення реалізації реформи в області від сьогоднішнього стану до перспектив та завдань на 2019-2020 роки облдержадміністрацією спільно з Центром розвитку місцевого самоврядування проведено інформаційний семінар «Новий етап реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні» за участю експертів Програми «U-LEAD з Європою» Юрія Ганущака та Івана Лукері.

У ньому взяли участь члени міжвідомчої регіональної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів області, представники сільських, селищних, міських рад, ОТГ, асоціацій органів місцевого самоврядування, районних державних адміністрацій.

Заступник голови облдержадміністрації Богдан Кобилянський привітав присутніх та наголосив на викликах реформування і поточній ситуації із впровадженням реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади на Прикарпатті.

Директор Івано-Франківського ЦРМС Руслан Панасюк акцентував увагу на необхідності реалізації наступного рівня реформування та його особливості в нашій...

21.06.2019 | В облдержадміністрації відбувся семінар «Механізм стимулювання населення та ОСББ до впровадження енергоощадних та енергоефективних заходів»

news-imageСьогодні за участю заступника голови обласної державної адміністрації Ігоря Пасічняка відбувся семінар на тему «Механізм стимулювання населення та ОСББ до впровадження енергоощадних та енергоефективних заходів», учасниками якого були представники районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад, міст обласного значення, структурних підрозділів ОДА, голови ОСББ та науковці.

Приводом для зустрічі стало обговорення важливих та актуальних питань в сфері енергоефективності.

Зокрема, обговорювалися питання збереження природного середовища, існування людини та запобігання кліматичним змінам на планеті.

Зазначалося, що на державному рівні приймаються законодавчі акти, які покликані зосередити увагу бізнесу та населення на необхідності бережливого ставлення до енергоресурсів, зменшення споживання викопних видів палива, важливості приватних інвестицій у енергозбереження та поширення прогресивних технологій як в масштабах великих промислових підприємств, так і у побуті.

Під час обговорення  Ігор Пасічняк наголосив на тому, що для нас усіх є важливим впровадження ефективних інструментів, які вплинуть на відсотки зменшення енергоспоживання, і одним з таких інструментів, має стати фонд...

21.06.2019 | Стан виконавської дисципліни у роботі з документами та зверненнями обговорили на нараді в ОДА

news-imageСьогодні під головуванням керівника апарату обласної державної адміністрації Романа Маланія відбулася нарада з керівниками апаратів райдержадміністрацій та керуючими справами виконавчих комітетів рад міст обласного значення. Темами для обговорення стали стан виконавської дисципліни у роботі з документами та зверненнями громадян, внутрішній контроль та аудит у системі управління, дотримання вимог щодо підготовки та оформлення службових документів, а також робота служб управління персоналом.

Зазначалося, що упродовж першого півріччя поточного року до обласної державної адміністрації надійшло 1104 звернення від жителів Прикарпаття. На особистому прийомі свої звернення керівництву ОДА адресували 54 особи. 264 надіслали заяви поштою, у тому числі, 69 – на електронну адресу. Особисто подали звернення 409 прикарпатців.

Слід додати, що найбільше заяв та клопотань адресували мешканці міста Івано-Франківська, Надвірнянського, Тисменицького та Городенківського районів. Найменше звернень було від жителів міст Яремче та Болехова.

За словами начальника відділу роботи зі зверненнями громадян апарату ОДА Людмили Балкової, в основному заявників хвилювали питання соціального захисту населення (543 звернення), екології довкілля, транспорту, стану дорожнього...


Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

Чергове засідання 43 сесії

міської ради відбудеться

25 червня 2019 року

Початок роботи о 10:00 год.

в Народному домі м.Болехова

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна - НАТО

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області