Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
12 грудень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


 Новини
10.12.2018 | Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора, головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги Болехівської міської ради» Івано-Франківської області
ПІДСТАВА: постанова Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р.  № 1094 «Про затвердження проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», рішення Болехівської міської ради № 07-34/18 від 27.09.2018 «Про проведення конкурсу», рішення Болехівської міської ради              № 01-35/18 від 03.10.2018 року «Про створення комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги Болехівської міської ради Івано-Франківської області», розпорядження міського голови «Про призначення виконуючого обов’язки директора КНП «Центр первинної медичної допомоги Болехівської міської ради Івано-Франківської області» № 179-р від 04.10.2018 р., розпорядження міського голови №173 від 26.09.2018 р. «Про затвердження штатного розпису комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги Болехівської міської ради», розпорядження міського голови №178-р від 04.10.2018 «Про внесення змін до розпорядження міського голови №173 від 26.09.2018 р. «Про затвердження штатного розпису комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної...
10.12.2018 | Засідання конкурсної комісії

 

Відповідно до розпорядження міського голови від 07.12.2018 №227-р «Про утворення конкусної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора, головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги Болехівської міської ради Івано-Франківської області», 10 грудня 2018 року в приміщенні Болехівської міської ради відбулося засідання конкурсної комісії щодо Порядку проведення конкурсу на зайняття посади директора (головного лікаря) комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги Болехівської міської ради Івано-Франківської області».

 

Протокол конкурсної комісії.

10.12.2018 | Івано-Франківська область має запас вакцин проти кору щонайменше на 4 місяці

news-imageІвано-Франківська область повністю забезпечена вакцинами КПК, які захищають від трьох інфекційних захворювань – кору, паротиту і краснухи. На 1 листопада 2018 року залишок вакцин КПК в області становив 13 328 доз. Найближчими днями область отримає ще 13 426 доз. Середній рівень споживання вакцин в регіоні – 2 957 одиниць на місяць, тож запасу вакцин вистачить щонайменше на 4 місяці, а з новою поставкою – на 9. Про це повідомили фахівці Центру громадського здоров’я МОЗ України.

Ситуація з нестачею вакцин в медичних закладах, що виникла в Івано-Франківську через відсутність внутрішньої комунікації керівництва міста та області, є неприпустимою, адже це є питання національної безпеки країни. Міністерство забезпечило область необхідним запасом доз КПК. Подальшу функцію управління запасами, в тому числі їх перерозподіл в межах області, здійснюють департаменти охорони здоров’я ОДА. МОЗ закликає департаменти охорони здоров’я посилити відповідне звітування та завчасно здійснювати запити на перерозподіл вакцин в межах свого регіону.

При суттєвому зменшенні вакцин в якомусь конкретному медичному закладі міста чи області необхідно оперативно здійснювати перерозподіл в межах області та отримати необхідну кількість доз в закладах, де є достатні залишки. Про...

10.12.2018 | Міський голова Богдан Мельник взяв участь в урочистостях з нагоди 150-річчя заснування ВУт "Просвіта" ім. Тараса Шевченка

news-imageУ неділю, 9 грудня, в обласній філармонії імені Іри Маланюк урочисто відзначили 150-річчя заснування ВУТ «Просвіта» імені Тараса Шевченка.

Цей захід відбувся за участі першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки, першого заступника голови обласної ради Василя Гладія, голови ВУТ «Просвіта» ім. Тараса Шевченка Павла Мовчана, голови обласного об’єднання «Проствіти» Степана Волковецького, начальника управління культури, національностей та релігій ОДА Володимира Федорака, відомих громадських, культурних діячів та ЗМІ.

Урочистий захід розпочався із звучання Гімну України, також були покладені квіти до пам’ятників Тарасу Шевченку та першому голові Станіславської «Просвіти» Євгену Желехівському.

Марія Савка від імені голови облдержадміністрації Олега Гончарука привітала високоповажну просвітянську громаду з 150-ю річницею від дня заснування Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка: «Шановні друзі, країна не може бути успішною, якщо вона не використовує фундаменту просвіти. Слово «просвіта» не перекладається на інші мови, воно таке близьке, українське і має надзвичайно велике значення. На мою думку – це ті найвищі цінності, які ми вкладаємо в людину, освіту, серце й душу. Напевно жодна техніка, сучасні технології не дали б очікуваного ефекту, якщо б ми не інвестували в людину...

10.12.2018 | В Україні узаконено нові правила інформування споживачів щодо харчових продуктів

news-image6 грудня Верховна Рада України прийняла Закон «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів» (реєстраційний номер законопроекту 8450).

Закон було розроблено за участю фахівців Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та експертів Проекту Європейського Союзу «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні».

Він встановлює правові норми щодо забезпечення належного рівня захисту здоров’я та інтересів споживачів, їх поінформованості, встановлення засобів гарантування права споживачів на інформацію та процедури надання інформації про харчові продукти.

Закон «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів» приводить у відповідність українське законодавство до норм ЄС, а також підвищує рівень поваги до споживача. Містить вимоги щодо виділення алергенів, передбачає збільшення шрифту на етикетці, зазначення країни чи місця походження харчового продукту, інформуванню про замороження чи розмороження продукту, перелік усіх інгредієнтів, надання інформації про поживну цінність. Тепер, купуючи харчові продукти, український споживач зможе робити свідомий вибір на користь того чи іншого продукту.

Згідно з новим законом відповідальний за надання інформації той оператор ринку, під найменуванням якого продається харчовий продукт.

Даний закон встановлює:

1) правові та організаційні засади надання споживачам інформації про харчові продукти та загальні принципи та обов’язки операторів...

10.12.2018 | Відбулося перше пленарне засідання 26-ої сесії обласної ради сьомого демократичного скликання

У п’ятницю, 7 грудня 2018 року, відбулося перше пленарне засідання 26-ої сесії обласної ради. Перед початком роботи голова обласної ради Олександр Сич привітав своїх колег-депутатів та працівників органів місцевого самоврядування з професійним святом – Днем місцевого самоврядування, яке щорічно відзначається 7 грудня. Також Олександр Сич разом з головою облдержадміністрації Олегом Гончаруком вручив прикарпатцям державні та обласні відзнаки і нагороди до Дня місцевого самоврядування.

Згідно з Регламентом обласної ради перед початком розгляду питань порядку денного, до якого президія обласної ради рекомендувала включити 40 проектів рішень, представники фракцій в обласній раді виступили зі своїми заявами.

Розгляд питань порядку денного сесії прикарпатські обранці розпочали з проекту рішення "Про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Івано-Франківської області", який отримав підтримку більшості депутатів облради.

Реагуючи на актуальні суспільно-політичні питання депутатський корпус схвалив три звернення до центральних органів державної влади. Вони стосуються неприпустимості підвищення ціни на газ для населення, захисту інституції сім’ї в Україні, врегулювання термінів для погодження надання спеціальних дозволів на користування надрами.

Опісля розгляду звернень Олександр Сич прозвітував перед...

10.12.2018 | На Івано-Франківщині таки заборонять російськомовний культурний продукт

Результат пошуку зображень за запитом "російськомовний продукт"Як уже писала Правда.іф.таке рішення ініціювали на засіданні постійної комісії обласної ради з питань гуманітарної політики та свободи слова. Тоді депутати вирішили винести це питання на сесію.

Депутати Івано-Франківської обласної ради підтримали це рішення сьогодні, 7 грудня, на засіданні 26-ї сесії обласної ради сьомого демократичного скликання і заборонили російськомовний культурний продукт на території Прикарпаття.

З метою уникнення ескалації напруги в суспільстві та недопущення розпалювання міжнаціональної ворожнечі, задля захисту українського інформаційного простору від гібридних впливів держави-агресора та подолання наслідків тривалої мовної русифікації, беручи до уваги численні звернення патріотичних та ветеранських громадських організацій, керуючись Постановою Верховної Ради України від 27.01.2015. № 129-VIII «Про звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором», відповідно до частини другої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», депутати на сесії будуть пропонувати встановити мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту в будь-яких формах на території Івано-Франківської області до моменту повного припинення окупації території України обласна рада вирішила встановити мораторій на публічне використання російськомовного культурного...

10.12.2018 | Президент підписав Указ, спрямований на поглиблення структурних реформ із децентралізації влади

news-imageСьогодніПрезидент України Петро Порошенко підписав Указ №412/2018 «Про додаткові заходи щодо забезпечення реформ із децентралізації влади» спрямований, як зазначається в документі, на поглиблення та успішне проведення структурних реформ із децентралізації влади, зміцнення спроможності та ефективності місцевого самоврядування і завершення процесу об’єднання територіальних громад.

Указом доручено Кабінету міністрів України забезпечити розроблення та внесення на розгляд Верховної Ради України законопроекту щодо удосконалення законодавства про місцеві вибори у зв’язку з утворенням об’єднаних територіальних громад, а також вжити заходів щодо надання державної підтримки для завершення до 2020 року формування та утворення спроможних територіальних громад по всій території України, сприяти посиленню спроможності територіальних громад і розвитку сільських територій.

Обласні, Київська міська державні адміністрації повинні забезпечити розроблення та затвердження планів перспективного розвитку відповідних областей, міста Києва на 2019 - 2021 роки з урахуванням інноваційного потенціалу регіонів, конкурентних переваг та стратегічного бачення їх розвитку, результатів...

10.12.2018 | До 2020 року на Прикарпатті залишиться п’ять районів (інфографіка)

Вся Україна до 2020 року має складатися з об’єднаних територіальних громад, при цьому шляхом укрупнення має бути створено близько ста районів.

Результат пошуку зображень за запитом "карта прикарпаття"

Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман у середу, 5 грудня, під час форуму місцевого самоврядування в Києві, передає “Новинарня”.

При цьому уряд представив відповідну інфографіку, з якої видно що на 2020 рік у більшості областей передбачається створити три-чотири райони замість десятків існуючих.

“Нам треба сформувати нові спроможні райони, тому що ми розуміємо проблематику, коли створюються громади, і райони є різні за кількістю, за можливостями. Однозначно, нам потрібно буде робити укрупнення районів, і це абсолютно є нормальний і невідворотній шлях. Ми маємо зробити біля ста районів в країні”, – зазначив прем’єр, виступ якого транслював канал “Еспресо”.

За його словами, укрупнення районів в Україні – це “не питання кількості, а питання якості”.

На думку Гройсмана, краще мати 100 районів з “якісними” повноваженнями, фінансовими ресурсами, із владою, яка буде адекватно сприймати запити громадян і приймати рішення.

Станом на 2007 рік в Україні було 490 районів (без районів у містах). Крім того, на думку Гройсмана, в Україні має бути створено 1600 ОТГ.

“Ми пройшли перший етап реформи децентралізації, – заявив глава уряду. – Зараз ми маємо вийти на новий етап реформи децентралізації, щоб в 2020 році всі необхідні рішення були ухвалені, і ми мали всю територію України, яка буде формуватися з відповідних самодостатніх, спроможних громад”.

До слова, на інфографіці видно, що в Івано-Франківській області передбачають створити п’ять районів (відмежовані жовтою лінією на мапі)...

10.12.2018 | Відбулася ІV звітно-виборна конференція Івано-Франківської обласної організації Національної спілки краєзнавців України

news-imageУ роботі конференції взяли участь та виступили з вітальним словом перший заступник голови Національної спілки краєзнавців України, доктор історичних наук Руслана Маньковська, голова обласної організації Національної спілки письменників України Євген Баран, голова обласної організації Українського товариства охорони пам’яток історії та культури Василь Тимків.

На початку конференції Руслана Маньковська вручила членський квиток Івану Парадовському та  подяки Національної спілки краєзнавців України.

Делегати заслухали звіти голови обласної організації Михайла Косила та голови ревізійної комісії ОО НСКУ Михайла Стульківського.

При обговоренні кандидатури на посаду голови обласної організації НСКУ всі присутні одноголосно запропонували і на наступний термін  - п’ять років -  обрали Михайла Косила, доктора філософії, кандидата педагогічних наук, заслуженого працівника освіти України.


Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

Засідання чергової 39 сесії

міської ради відбудеться

21 грудня 2018 року

Початок роботи о 10:00 год.

кабінет міського голови

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна - НАТО

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області