Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
17 лютий 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


 Новини
15.02.2019 | Відбулося засідання постійної комісії міської ради

Сьогодні, 15 лютого 2019 року, у Болехівській міській раді відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань праці, соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, культури, національного та духовного відродження, молодіжної політики, фізичної культури та спорту, діяльності ЗМІ та свободи слова. Участь у її роботі взяли голова постійної комісії Ольга Соболь, заступник голови комісії Нестор Латик, член комісії Іван Турків, секретар Болехівської міської ради Ігор Герецький, заступник міського голови Тетяна Лугова, начальник відділу культури міськвиконкому Галина Іванишин, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Олександра Торко, начальник управління праці та соціального захисту населення міськвиконкому Мирослава Печененко, начальник організаційного відділу міськвиконкому Наталія Шульга.

На порядку денному комісія розглянула питання про припинення випуску газети «Ратуша», припинення діяльності редакції газети міської ради «Ратуша» шляхом ліквідації; про затвердження Положення про управління праці та соціального...

15.02.2019 | Чергове засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства

Сьогодні, 15 лютого 2019 року, у Болехівській міській раді відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності та власності територіальних громад, екології та благоустрою. Участь у роботі комісії взяли голова постійної комісії Олександр Пічкур, заступник голови комісії Олег Дьякунович, секретар комісії Надія Заляско, секретар міської ради Ігор Герецький, начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту, екології та благоустрою міськвиконкому Богдан Чех, начальник Болехівського ККП Геннадій Микитин та начальник відділу правового забезпечення та питань майна комунальної власності міськвиконкому Ярослав Голубка.

На порядку денному комісія розглянула питання про внесення змін до рішення міської ради «Про міську Програму охорони навколишнього природного середовища на 2017-2021 роки», про Міську програму будівництва, реконструкції, ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності міста Болехова на 2019 рік та про звернення міської ради...

15.02.2019 | Знову запрацювала єдина в області лабораторія експертизи умов праці

news-imageІ, як повідомила її завідувач Алла Колодій, з часу внесення лабораторії до реєстру Держпраці України, як такої, що має право на проведення гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу, вже укладено 39 угод на проведення робіт та проатестовано 84 робочих місця на восьми підприємствах області.

Як результат проведеної роботи – 68-и працівникам цих підприємств відновлено право на доплату до тарифної ставки, 48-и працівникам – на додаткову відпустку, трьом працівникам на безкоштовне отримання молока.

Нагадаємо, що єдина в області санітарна лабораторія експертизи умов праці управління праці департаменту соціальної політики облдержадміністрації кілька місяців (з 23 квітня до 29 грудня 2018 року) не виконувала роботи з проведення гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу, які необхідні для атестації робочих місць. Причиною зупинки такої діяльності було закінчення терміну дозвільних документів, а саме – свідоцтва на право проведення робіт і відсутністю законодавчо врегульованого Порядку атестації лабораторій.

На жаль в цей період робітникам підприємств, у яких закінчився термін атестації робочих місць за умовами праці, не надавалися пільги і компенсації за роботу в шкідливих умовах праці, не враховувався пільговий стаж роботи за Списками № 1 і № 2,  на підприємства накладались штрафи за не проведення атестації робочих місць.

На численні вимоги до законотворців та владних інституцій якнайшвидше врегулювати ці проблемні питання, врешті Порядок атестації лабораторій...

15.02.2019 | Вітання

15.02.2019 | СБУ закликає мешканців та гостей Івано-Франківщини бути пильними

Перед проведенням майбутніх виборів Президента України СБУ закликає мешканців та гостей Івано-Франківської області бути уважними та обережними.

Для недопущення спроб дестабілізації громадського порядку та протидії розвідувально-підривній діяльності з боку ворожих спецслужб просимо громадян інформувати правоохоронців у випадках наявності інформації:

- про підготовку до скоєння терористичних актів, посягання на життя державного чи громадського діяча, а також суб’єктів виборчого процесу;

- про факти посягань на суб’єктів виборчого процесу, виборчі штаби, окружні чи дільничні виборчі комісії;

- про злочини проти виборчих прав і свобод громадянина, передбачені статтями 157-160 Кримінального кодексу України.

У разі надходження такої інформації просимо громадян звертатися за телефонами «гарячої лінії» Управління СБУ в Івано-Франківській області (0342) 52-22-95, (0342) 59-03-03 або скористатися електронною скринькою usbu_ivf@ssu.gov.ua.

Уся отримана інформація буде ретельно перевірена. Конфіденційність гарантується.

15.02.2019 | Відбулася селекторна нарада щодо виплати субсидій у грошовій формі

news-imageВчора під головуванням міністра соціальної політики України Андрія Реви відбулася селекторна нарада з питання запровадження житлових субсидій у грошовій формі відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 06.02.2019 року № 62 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету міністрів України».

У нараді взяли участь перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка, представники департаменту соціальної політики облдержадміністрації,структурних підрозділів з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення, головного управління Пенсійного фонду України в області, АТ «Ощадбанк» та АТ«Укрпошта».

Вже у березні цього року стартує ще одна модель монетизації субсидій – «живі» гроші для розрахунків за комунальні послуги виплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії.

Всі, кому призначено субсидію з 2018 року, отримають у березні готівкудля оплати комунальних платіжок за лютий 2019 року. Відповідно, у квітні прийдуть кошти для розрахунку за спожиті у березні послуги, у травні – за квітень.

Вся субсидія «старим» субсидіантам буде перерахована...

15.02.2019 | Від розмитнення авто на Івано-Франківській митниці до бюджету надійшло більше півмільярда гривень митних платежів

news-imageЗа результатами митного оформлення легкових транспортних засобів, які ввозяться громадянами на митну територію України, до державного бюджету вже надійшло більше 524,6 млн грн митних платежів.

З них  221,7 млн грн сплачено за автомобілі,  що були ввезені на митну територію України у період з 1 січня 2015 року та поміщені в митні режими «транзит» або «тимчасове ввезення».  Про це повідомили в Івано-Франківській митниці ДФС.

З початку вступу в дію змін у податкове та митне законодавство щодо розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації у митному режимі «імпорт» в Івано-Франківській митниці ДФС оформлено 8 492 транспортних засоби, з них – 3 528 так званих «євроблях». За словами митників, 12.02.2019 року став рекордним днем в оформленні автомобілів на іноземній реєстрації.  Кількість розмитнених авто цього дня склала 413 автомобілів, з яких 206 – «євроблях».

З метою забезпечення максимальної кількості митного оформлення транспортних засобів громадян прикарпатські митники працюють в посиленому режимі. Зокрема, встановлено позмінний робочий графік підрозділів митного оформлення з 8 до 17 год. та з 13 до 22 год., робочий тиждень продовжено з понеділка по суботу та додатково залучено 12 працівників митниці...

15.02.2019 | Розпочався онлайн-курс із заповнення декларацій – «Декларуй доброчесно!»

news-image12 лютого Національне агентство з питань запобігання корупції розпочало безкоштовний навчальний онлайн-курс «Декларуй доброчесно!». Курс створений за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та спільно з громадським проектом масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus».

Якщо ви суб’єкт декларування та у вас виникали складнощі під час заповнення і подання електронної декларації або ви заповнюєте декларацію вперше, долучайтеся до онлайн-курсу.

Зареєстровані слухачі отримають покрокову інструкцію із заповнення декларації та практичні поради, які зроблять процес декларування простішим, а також зможуть задати запитання на форумі та отримати відповіді від автора курсу.

Учасники отримають практичні навички для відображення об'єктів декларування у декларації. Слухачі, які повністю пройдуть курс, отримають сертифікат.

Програма курсу та реєстрація за посиланням: https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:NAZK+FD101+2018_T3/about

14.02.2019 | Минулого року в області проведено понад 80 культурно-мистецьких заходів

news-imageПро це повідомив під час засідання колегії управління культури національностей та релігій облдержадміністрації його керівник Володимир Федорак.

У числі найбільших мистецьких заходів – обласне свято народної творчості «Розколяда», Різдвяний фестиваль «Коляда на Майзлях», обласний відкритий фольклорний фестиваль «Писанка», Міжнародний етнокультурний фестиваль країн Карпатського Єврорегіону «Карпатський простір», Міжнародний фестиваль карильйонного та дзвонарського мистецтва «Дзвони Ясної гори єднають усіх», ХХV Міжнародний гуцульський фестиваль, Х обласна Галицька хорова академія, присвячена 1030-річчю хрещення України-Руси, І Міжнародний форум Центральної та Східної Європи «VIA CARPATIA», обласне свято «Полонинське літо», Обласний відкритий фестиваль аматорського мистецтва «Покутські джерела», Х обласний фестиваль стрілецької і повстанської пісні імені Софії Галечко, ХХХІІ Всеукраїнський фестиваль музичного мистецтва імені Кос-Анатольського та ін.

Проводилися й фестивалі за участю колективів з-за кордону. До прикладу, третій Міжнародний мистецький фестиваль країн Карпатського регіону «Карпатський простір» зібрав представників з Польщі, Угорщини, Румунії, Словаччини...

14.02.2019 | Підбито підсумки роботи у сфері цивільного захисту та визначено основні завдання на 2019 рік

news-imageСьогодні під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки відбулася нарада керівного складу та органів управління Івано-Франківської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту і засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У заході взяли участь начальники управління з питань цивільного захисту ОДА Володимир Стебницький, управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області Володимир Чернецький, члени регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, керівники територіальних спеціалізованих служб цивільного захисту регіонального рівня, структурних підрозділів облдержадміністрації,  районів, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад області.

«Сьогодні ми проаналізуємо стан справ на цій важливій ділянці роботи та визначимо основні завдання на 2019 рік. Важливо дати принципову оцінку стану цивільного захисту та вжити заходів щодо усунення недоліків. Досить серйозним викликом для оцінки роботи наших служб було літнє підняття води. Разом із службами цивільного захисту нам вдалося врегульовувати ці питання, зокрема, у Тисменицькому, Калуському районах, Снятині та Косові. Сконцентрувавши кошти резервного фонду, спільними зусиллями ми ліквідовували наслідки минулорічних надзвичайних ситуацій. Завдяки злагодженій роботі та професійним діям усіх відповідних...


Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

Засідання чергової 40 сесії

міської ради відбудеться

26 лютого 2019 року

Початок роботи о 10:00 год.

кабінет міського голови

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна - НАТО

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області