Б О Л Е Х І В С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А
19 березень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інформер

Погода в Болехові 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання 

  Курсы валют на PROext


 Новини
18.03.2019 | 78 громад чекають на перші вибори, а 96 районів усе ще без ОТГ: Мінрегіон оприлюднив оновлений моніторинг децентралізації

Дані Моніторингу децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування станом на 12 березня 2019 року свідчать, що вже 78 об’єднаних громад чекають на перші вибори, включаючи 45 ОТГ, де вибори не відбулися через воєнний стан. Загалом же в країні створено вже 848 об’єднаних громад. При цьому, у 96 районах досі немає жодної ОТГ.

 

...

18.03.2019 | Шановні жителі міста Болехова!

28 квітня 2019 року святкуємо  світле свято Воскресіння Христового. ВУкраїні та інших країнах - це найголовніше церковне свято, яке відзначається і православними, і католиками, тобто усім християнським світом.  День Воскресіння Христового є символом вічного Життя, перемоги над Смертю та очищення від гріхів.

Усі християни заздалегідь готуються до Великодня. Невід’ємним елементом підготовки до цього свята є прибирання кладовищ.   Адже у ці дні  люди поминають своїх померлих рідних і близьких людей, відвідуючи кладовища.

Саме тому виконавчий комітет Болехівської міської ради та адміністрація Болехівського ККП  просить вас  проявити ініціативу  і прибрати могили рідних і близьких та загалом кладовищ до Вербної неділі.

18.03.2019 | Компенсація замість санаторно-курортної путівки та вартості самостійного санаторно-курортного лікування

news-imageОсоби з інвалідністю мають право на виплату компенсації замість санаторно-курортної путівки та вартості самостійного санаторно-курортного лікування.

Механізм розрахунку середньої вартості за путівку чи за самостійне санаторно-курортне лікування для виплати грошової компенсації особам з інвалідністю визначено постановою Кабінету міністрів України від 20.12.2017 року № 1017 «Про внесення змін до постанов Кабінету міністрів України від 17 червня 2004 № 785 і від 7 лютого 2007 № 150».

Середня вартість путівки для виплати грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки та вартості самостійного санаторно-курортного лікування обчислюється з розрахунку 35 відсотків (з округленням до однієї гривні) розміру одного прожиткового мінімуму, щороку встановленого законом на 1 січня відповідного року для осіб, які втратили працездатність.

Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» установлено прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, з 1 січня 2019 року у розмірі 1497 гривень.

Таким чином, середня вартість путівки для виплати особам з інвалідністю грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки та компенсації...

18.03.2019 | Державне агентство з питань електронного урядування розпочинає кампанію «Тримай пораду від сусіда»

news-imageЗі стартом тижня «Відкритого Уряду», який відбувається в межах міжнародної ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд», в Україні розпочато інформаційну кампанію «Тримай пораду від сусіда».

«Мета кампанії – популяризувати електронні послуги, які ми впроваджуємо разом із іншими державними органами, – відзначає Олександр Риженко, голова Державного агентства з питань електронного урядування України. – Протягом минулого року рівень користування електронними послугам зріс утричі. Це свідчить про затребуваність таких сервісів серед громадян і бізнесу».

Кампанія складається з шести відеороликів – міні-серіалу «Тримай пораду від сусіда». Глядач стає свідком того, як двоє – сусіди Василь і Петро – потребують отримання певних адміністративних послуг. Один звертається до держорганів особисто, другий – обирає отримання послуг он-лайн, що зрештою виявляється зручнішим та простішим.

Кожна серія присвячена окремій електронній послузі, а саме – оформленню допомоги при народженні дитини, запису до електронної черги для оформлення закордонного паспорта, відкриттю ФОП, отриманню витягу про земельну ділянку, повідомленню про початок будівництва та Електронному кабінету водія.

Таким чином, сюжетами роликів стали саме ті електронні сервіси, які мають значну потенційну аудиторію користувачів. «Якщо український...

18.03.2019 | Відбулися громадські слухання щодо затвердження Правил благоустрою

Сьогодні, 15 березня 2019 року, у Болехівській міській раді відбулися громадські слухання щодо обговорення проекту регуляторного акта - проекту рішення Болехівської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою території міста Болехова Івано-Франківської області». Участь у громадських слуханнях взяли керуючий справами міськвиконкому Іван Ганчар, керівники і працівники управлінь та відділів міськвиконкому, депутати Болехівської міської ради.

На порядку денному присутні ознайомилися з регуляторним актом - проектом рішення Болехівської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою території міста Болехова Івано-Франківської області» та заслухали аналіз його регуляторного впливу.

Під час обговорення Б.Чех доповів присутнім, що даний проект регуляторного акта розроблено відділом житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту, екології та благоустрою виконавчого комітету Болехівської міської ради з метою дотримання порядку з благоустрою міста Болехова, забезпечення в ньому чистоти та належного санітарного стану; забезпечення епідеміологічного благополуччя населення; збереження об’єктів благоустрою, у тому числі зелених насаджень їх належне утримання та охорони, а також у зв’язку із змінами у чинному законодавстві. Деякі положення діючих Правил не в повній мірі відповідають вимогам чинного законодавства, а тому не можуть об’єктивно, при допомозі сьогоднішніх важелів впливу регулювати відносини, які виникають у сфері благоустрою та забезпечувати охорону прав і законних інтересів жителів міста, фізичних та юридичних осіб.

Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва...

18.03.2019 | Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять

З року в рік ми з нетерпінням чекаємо весни, рахуємо дні, виглядаємо поки пташки на своїх крилах з далекого вирію принесуть нам весну.

Весна зароджує нове життя, відновлює все живе, подає нові сподівання, надії, надихає на творчість. Ми чекаємо, коли весна прожене холод, устелить землю зеленою травичкою та уквітчає квітами.

Але разом із весняною природою прокидаються від зимової сплячки не тільки нові квіти, нові трави, але й наші смітники, наш безлад, наша безгосподарність.

 З метою прибирання територій та підготовки до релігійних та державних свят  міський голова Богдан Мельник видав розпорядження  «Про  проведення весняної толоки».

 Весняне прибирання до Великодня – дуже особливе. Болехівчани,  як справжні ґазди, відзначаючись працьовитістю докладають всіх зусиль, щоб належно підготуватись до цього свята.

 Щодня в місті комунальна служба проводить роботи по благоустрою та прибиранню міста, наводить порядок, чистоту та належний санітарний стан на вулицях, в парках, скверах, відпочинкових зонах, пам’ятниках, могилах, кладовищах.

В Болехівський комбінат комунальних підприємств...

15.03.2019 | Сьогодні Міжнародний день сну: нагадуємо, як уникнути безсоння

news-imageЩорічно у третю п’ятницю березня, починаючи з 2008 року, відзначається Міжнародний день сну. У середньому кожна людина проводить уві сні третину свого життя. На думку вчених, ідеальна тривалість сну дорослої людини становить 7-8 годин на добу. Деякі фахівці вважають, що жінкам потрібно додаткова година сну, тому що вони більш емоційні. Дітям для нормальної роботи організму необхідно спати не менше 10 годин на добу.

Доведено, що тривалі періоди «недосипу» негативно позначаються на якості життя: призводять до зниження продуктивності праці, сповільнюють та ускладнюють процес прийняття рішень, з’являється дратівливість, замкнутість, зацикленість на одних і тих же проблемах. Втрата всього лише 4 годин сну знижує реакцію на 45%. Погіршується пам’ять, можливе загострення різних захворювань. Недостатня кількість сну в дитячому віці може спричинити за собою відставання в рості і уповільнення фізичного розвитку.

За даними медичної статистики в світі від тих чи інших порушень сну страждає вже більше 50% всього населення Найбільш поширені захворювання сну - безсоння, більш коректна і наукова назва інсомнія. Цією хворобою страждають від 11-35% дорослого населення різних країн світу.

Серед основних причин безсоння відзначаються миттєвий або перманентний стрес і неврози, якими наповнені наші будні.

Частіше від безсоння страждають люди після 50 років і жінки. Юристи та працівники сфери освіти, культури і мистецтва - потенційно перебувають...

15.03.2019 | Держслужбовцям нагадали про вчасне подання е-декларацій

news-imageТриває подання щорічних електронних декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій органів державної влади та органів місцевого самоврядування, за 2018 рік.

13 березня у приміщенні Калуського районного Будинку культури відбувся семінар з питань е-декларування, який провели заступник директора з навчально-методичної роботи Івано-Франківського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Любомир Бойчук та експерт із антикорупційного законодавства Мирон Дмитрик.

У заході взяли участь начальники управлінь і відділів, керівники структурних підрозділів Калуської райдержадміністрації, відповідальні особи з питань запобігання та виявлення корупції і працівники апарату РДА.

Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» державні службовці, інші суб’єкти декларування зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Під час семінару-навчання обговорювалися такі питання, як нормативно-правове забезпечення декларування в Україні, організація роботи системи електронного декларування, правила заповнення декларацій та відповідальність за порушення вимог фінансового контролю.  Любомир Бойчук розповів про...

15.03.2019 | Всесвітній день захисту прав споживачів

Відзначається в річницю виступу президента США Джона Ф. Кеннеді в Конгресі в 1961 році. У виступу були сформовані чотири головних права споживача: право на безпеку, право на інформацію, право на вибір і право бути почутим.

Пізніше до них додалися ще чотири: право на відшкодування збитків, право на споживацьку освіту, право на задоволення базових потреб і право на здорове оточуюче середовище. В 1983 році день15 березня був закріплений в міжнародному календарі святкових дат як Всесвітній день захисту прав споживачів.

Україна перша серед республік СРСР ще в травні 1991 року прийняла Закон «Про захист прав споживачів». Була створена Державна інспекція з питань захисту прав споживачів, яка в 1992 році отримала статус Державного комітету України у справах захисту прав споживачів.

15.03.2019 | Оголошення


Анонси

Інформація

"Гаряча" телефонна лінія:

 3-42-52

 

Телефон довіри:

3-44-97

 

СЕСІЯ

Друге пленарне засідання 40 сесії

міської ради відбудеться

19 березня 2019 року

Початок роботи о 10:00 год.

кабінет міського голови

 

Увага!

 

Запрошуємо на контрактну службу

 

Оперативна інформація з

питань цивільного захисту

 

Інформація про захисні споруди

цивільної оборони

 

Містобудівні умови та обмеження

 

 

Болехівське бюро правової допомоги

 

Україна - НАТО

 

Україна це Європа

 

 

 

 

Крим - це Україна

 

ATO

 

Національна академія Державної прикордонної служби України

 

Акції

 

Інфоблоки

Пошук нормативних документів

 

zakon.rada.gov.ua 


 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області