22 січень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


.


Долинська районна державна адміністрація

 ДОЛИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ


новини
22.01.2020 | Цифрова освіта поруч!

 

Долинська центральна районна бібліотека долучилася до реалізації проєкту «Дія. Цифрова освіта» на Національній онлайн-платформі з цифрової грамотності.

22.01.2020 | Долинська центральна районна бібліотека запрошує пізнати витоки українських імен

 

Ім’я – це унікальний за своїм звучанням і значенням інформаційний код, який належить людині. Воно надається при народженні й супроводжує її все життя. Кажуть, що ім’я навіть визначає долю людини. Тому цікавість людини до свого власного імені, до імен інших людей, до імен взагалі – очевидний.

Як виникли українські імена? Які джерела живили і живлять їх склад? Про все це йтиме мова під час години народознавства «У світі українських імен» на засіданні клубу «Золота осінь» 26 січня о 14:00  год.

22.01.2020 | ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ РДА ВІКТОРА ЛАВРИКА З НАГОДИ ДНЯ СОБОРНОСТІ!

 

Дорогі краяни!

Акт Злуки 22 січня 1919 року став важливою подією, що мала велике історичне значення, підсумком багатовікової боротьби, який дав змогу заявити перед усім світом про неподільність українських земель, єдність і солідарність українського народу, став дороговказом для сучасних українців. Це не була одномоментна подія, це був результат великої роботи.

Цьогороку ми відзначаємо 101 –річницю Акту Злуки.

Але боротьба за Україну, за її соборність триває досі. Наші сучасники, наші герої-співвітчизники, не вагаючись ні хвилини, стали на захист Української держави під час Революції Гідності та на фронтах з російським окупантом і надто висока ціна – життя, не зупинила їх. В великій пошані і вдячності низько вклонімось кожному Герою, кожній родині за мужність, за стійкість, за велику любов до рідної землі.

Тому сьогодні, щоб виправдати очікування наших захисників, ми всі разом, кожен на своєму місці, маємо самовіддано працювати задля миру та благополуччя в кожній домівці та у всій Україні.

Щиро вітаю усіх жителів краю, учасників АТО і Революції Гідності, волонтерів з днем Соборності України!

Безмежно вдячний всім, хто власною мудрістю, відвагою та любов’ю наповнював силою і незламністю український народ. Хто в різний час стояв біля витоків нашої державності, заклавши у генах нації велич і свободу духу. Усім, хто своєю працею та життям дав нам найцінніші поради та настанови!

Миру, злагоди, успіхів та добра кожному з нас!

І завжди пам’ятаймо, що тільки в єдності – наша сила!

21.01.2020 | З 2021 року Євросоюз вносить зміни в правила поїздок в рамках безвізу

 

З 2021 року починає працювати Європейська інформаційна система авторизації подорожей (ETIAS). Ця система діятиме для громадян усіх країн, що користуються правом безвізового в’їзду на територію Євросоюзу і в жодному разі не є аналогом візової системи. З 2021 року ці зміни стосуватимуться не тільки України, але й, наприклад, громадян Австралії, Бразилії, Великої Британії, Канади, США та Японії.

21.01.2020 | Кабінет міністрів затвердив перелік опорних лікарень у всіх регіонах країни

 

15 січня Кабінет міністрів України прийняв розпорядження «Про затвердження переліку опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах на період до 2023 року». Це дозволить покращити доступність медичної допомоги, сконцентрувати інвестиційні ресурси та розбудувати мережу надання медичних послуг в Україні.

21.01.2020 | Доходи громадян від продажу одного легкового автомобіля не оподатковуються податком на доходи фізичних осіб

 

Порядок оподаткування податком на доходи фізичних осіб операцій з продажу або обміну фізичними особами об’єктів рухомого майна визначений ст. 173 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями. Про це нагадують в Долинському управлінні Головного управління ДПС в Івано-Франківській області.

21.01.2020 | Соціальний захист

Заступник голови районної державної адміністрації Михайло Дидяк спільно з начальником управління соціального захисту населення Лілією Ружицькою обговорили діяльність комісій з питань соціального захисту, що діють при районній державній адміністрації.

21.01.2020 | Долинський РВ ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє

 

З метою недопущення порушень вимог законодавства про рекламу та захисту інтересів споживачів реклами, управлінням захистом споживачів ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, 22 січня 2020 року о 10:00 год. проводитиметься семінар-навчання для рекламодавців, виробників та розповсюджувачів реклами на тему: «Основні вимоги діючого законодавства у сфері контролю за рекламою».

21.01.2020 | Головне управління ДПС в Івано-Франківській області проводить семінар

 

11 лютого 2020 року Головне управління ДПС в Івано-Франківській області проводить безкоштовний семінар для платників податків на тему: «Новації щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій».

Семінар відбудеться за адресою: м. Долина, вул. Грушевського, 16, зал засідань Долинської ДПІ.

Початок об 11 год. 00 хв.

З питань участі у семінарі звертайтеся до Долинської ДПІ за номером телефону: (03477) 2-52-93.

20.01.2020 | 22 січня Долинщина запрошує на урочистості з нагоди Дня Соборності України та Розколяду

 

22 січня у НД «Просвіта» відбудуться урочистості, приурочені до 101-річниці  проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки під гаслом «Нам берегти Тебе, соборну і єдину».

В рамках заходу аматорські колективи підготують різдвяне дійство «Розколяду».

Запрошуємо усіх охочих!

Початок о 14:00 год.

 

 

 


Важлива інформація!

22 січня - День Соборності
Військкомат інформує!
Інтерв`ю голови РДА
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

 

Долинщина запрошує!
"Гаряча лінія"

w256h2561387214964phone2_1_orig.png(03477)2-70-68 - "Гаряча лінія" голови районної державної адміністрації

 

(03477)-2-53-07, та 2-53-06 - телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення районної державної адміністрації діє з питань надання житлових субсидій.

 

2-53-05 - Робоча група з питання реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

 

Повідомлення про корупцію

Информация-по-остойчивости.jpgВідомості про прояви та вчинення корупційних дії уповноваженими особами на виконання функцій держави у Долинській районній державній адміністрації надсилати на електронну адресу: ZPKRDA@i.ua або повідомляти за номером телефону (03477)27005

Уповноважена особа: Пенгрин С.В.

Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування
День молоді та День Конституції 2016

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області