20 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Місцеві ради / Долинська об'єднана територіальна громада

ДОЛИНСЬКА ОБ'ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

 

До складу ОТГ  входять: місто Долина, село Мала Тур'я, село Солуків, село Якубів, село Діброва, село Грабів, село Крива, село Лоп'янка.

 

Центр ОТГ - місто Долина.

 

Голова ОТГ:

-  Гаразд Володимир Степанович

-  17 січня 1966 року

- освіта вища, в 1989 році закінчив Львівський лісотехнічний інститут за фахом інженер лісового господарства, у 1998 році - Тернопільську академію народного господарства, економіст

- на посаді з 16 травня 2006 року

- одружений, 2 дітей

 

Місто Долина

Характеритстика населеного пункту

 

Сьогодні Долина – це місто районного значення, центр однойменного району в Івано-Франківській області, розташоване за 58 км від обласного центру.

Мальовниче прикарпатське містечко із великим промисловим і туристичним потенціалом, затишними та зеленими вуличками, привітними мешканцями – колиска Бойківського краю.

Умовно Долину ділять на декілька частин: Стара Долина, Брочків, Городок.

Головною вулицею старої Долини є вулиця Шептицького. Саме на ній знаходяться найстаріші історичні будівлі міста. На центральній площі старої частини Долини знаходиться меморіал загиблих у роки другої світової війни.

У старовинних будинках функціонують сучасні установи, зокрема:  найстарший навчальний заклад – гімназія №1, відділення РАЦСу, військкомат, дитяча лікарня та Народний дім.

Багатою є духовна спадщина старої Долини, адже тут розташовані найстаріші храми міста: римо-католицький Костел Різдва Діви Марії (1835 р.) та греко-католицька церква Різдва Пресвятої Богородиці (1896-1904), яку освячував митрополит Андрей Шептицький. Історичною пам’яткою є також і будівля колишньої синагоги (тепер – дому молитви) на вул. Шептицького.

Перлиною старої Долини колись був сільзавод, який сьогодні знаходиться в напівзруйнованому стані. Але згодом стародавня Саліна наповниться новим життя, адже тут планується реалізація масштабного інвестиційного проекту з будівництва історико-оздоровчого бальнеологічного комплексу. Протягом тисячоліть долинська сіль була місцевим білим золотом – основним джерелом доходів місцевого населення, тепер ж її призначення бачать у використанні в оздоровчих цілях.

Окрасою Долини є міський став, паралельно якому проходить дорога державного значення, яка є транспортною артерією між новою і старою Долиною. Ця частина міста потопає у зелені садів. Якраз навпроти височіє будівля районної лікарні, а на пагорбі – Собор Успення Пресвятої Богородиці. В західній частині ставу знаходиться міський парк, який активно розвивається як відпочинковий центр для мешканців міста та його гостей.

Брочків – нова частина Долини, збудована переважно після 1950-х років – в період активної розбудови нафтогазового комплексу на її околицях. Зараз це найбільша частина міста, його діловий, соціально-економічний і культурний центр.

Всіх, хто в’їжджає у нову Долину, зустрічає ангел-охоронець міста – величний монумент «Борцям за Українську державу 988-1991», збудований за кошти відомих меценатів Тетяни і Омеляна Антоновичів. Кільцева розв’язка в цій частині міста є перетином стратегічних автошляхів, які з’єднують Львів, Івано-Франківськ та Закарпаття.

Головними вулицями нової частини міста є проспект Незалежності та вулиця Грушевського, центральною площею – майдан біля пам’ятника першому Президенту Михайлові Грушевському. Позаду монументу знаходиться затишна алея – одне з улюблених місць відпочинку долинян, на якому проводяться фестивальні та розважальні заходи. Алея та пам’ятник Грушевському зазнали комплексної реставрації  у 2016 році, в рамках якої було збудовано сучасний пішохідний фонтан, покращено доступність площі для усіх категорій користувачів, влаштовано нове декоративне озеленення. Поруч знаходиться Будинок техніки – найбільша в районі установа культури. Ця частина міста відрізняється високим рівнем благоустрою та озеленення. В новій частині міста розташовані також: вокзал і автостанція, районний суд, природничо-математичний ліцей, спеціалізована школа-інтернат, школа естетичного виховання ім. Мирослава Антоновича, художня школа, 4 загальноосвітні школи, 4 дошкільні заклади, міжшкільний навчально-виробничий комбінат, дитячо-юнацька спортивна школа, стадіон, центральна районна та дитяча бібліотеки, інші установи та організації.

Поруч із адмінбудинком, на вулиці Чорновола, розташовується унікальний краєзнавчий музей “Бойківщина” Тетяни і Омеляна Антоновичів – перший музей, присвячений самобутньому культурному надбанню Бойківського краю. Серед матеріалів експозиції — цікаві археологічні знахідки, знаряддя праці та побуту минулих часів, бойківський одяг і вишивка. У музеї є документи, що висвітлюють різні події з історії краю, стародруки, видані в Україні, твори образотворчого українського і народного мистецтва, а також твори сакрального мистецтва.

Долина завжди була містом працьовитих людей. Із прадавніх часів тут добували сіль, займались різними народними промислами. На сьогодні основним сектором промисловості міста є нафтогазовий комплекс, що складається із виробничих потужностей НГВУ “Долинанафтогаз”, газопереробного заводу та Прикарпатського управління бурових робіт. Крім того, в місті діють декілька підприємств легкої та харчової промисловості, добре розвинуте приватне підприємництво. Стратегічним пріоритетом міста є розбудова нової промислової зони, яка повинна в майбутньому стати місцем розташування нових високотехнологічних та екологічно безпечних виробничих потужностей.

Багаторічними є традиції у сфері культурно-мистецького життя міста. На сьогодні у місті творять багато висококласних професійних та аматорських колективів і виконавців.

Всесвітньо відомим є виходець із нашого міста, його почесний громадянин – віртуозний цимбаліст Михайло Захарія. Юні дарування – вихованці школи естетичного виховання ім. Мирослава Антоновича демонструють свою високу майстерність на високих сценах України і світу. Відомими далеко за межами міста є ряд танцювальних колективів, діє дитяча балетна школа (студія) Вадима Писарєва. Неповторним колоритом відзначаються місцеві музичні колективи, такі як “Контраст”, “Карпатські музики”, та багато інших. В місті відроджено функціонування народного театру – одного із найстарших в Україні. В 2009 році було створено Долинський муніципальний духовий оркестр, який за короткий час існування своєю віртуозною грою завоював серця долинян, а також і кілька високих нагород міжнародних конкурсів.

В серпні 2014 року в рамках святкування Дня міста Долина та з нагоди 100-річного ювілею урочисто відкрито пам’ятники Омеляну і Тетяні Антоновичам та  Кардиналу Мирославу Івану Любачівському. Варто зазначити, що пам’ятники ювілярам –  перші, які збудовані в Україні та світі. Обидва виготовлені з бронзи. На їх спорудження залучено внески громади, благодійників та меценатів. Авторами і виконавцями обох пам’ятників є уродженці нашого краю Василь Заляско та Руслан Романишин.

До 150-річного ювілею  Митрополита Андрея Шептицького відкрито алею, названу його іменем. Розташована  вона на вулиці Пачовського. Протяжність алеї 100 метрів, площа замощення – понад 500 метрів квадратних. Відкриття алеї відбулось 28 липня 2015 року напередодні дня народження Митрополита. 

      День незалежності України у 2015 році місто відзначило ще однією важливою подією: урочистим відкриттям Алеї пам’яті Героїв Небесної Сотні та Героїв Майдану і освяченням наріжного каменя, де згодом буде встановлено пам’ятний знак Небесній Сотні і Героям Майдану.

Долинщина – надзвичайно привабливий край для туристів. Неподалік від міста розташовуються ряд популярних серед туристів місць для відвідування. Одна із найбільших святинь Західної України – греко-католицький монастир на Ясній горі в Гошеві знаходиться всього в кількох хвилинах їзди від Долини. Рухаючись в цьому ж напрямку можна потрапити до старовинного міста Болехова, а ще далі – до унікальної історико-культурної пам’ятки Скелі Довбуша в урочищі Бубнище. Неподалік від Долини в селищі Вигода знаходиться відправна точка всім відомої туристичної принади «Карпатський трамвай». На околицях Долини можна також знайти безліч місць для активного та традиційного відпочинку, багато затишних готелів та закладів харчування.

 

Міське населення -         20995 тис. осіб (станом на 01.01.2018 року)

 

Демографічна ситуація станом на 01.01.2018 року

народилося –    204

померло –                 193

прибуло-           463

вибуло -           557

пенсіонерів -             6020

 

Школи:

       Долинська гімназія №1

-   Директор: Макосій Віктор Богданович

-   06 жовтня 1957 року

-   З 23.06.2011 року

-   237 учнів

-   приміщення пристосоване для використання

-   діє спортзал, їдальня та актовий зал

-   індивідуальне опалення

-   проблеми: немає

 

Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

-   Директор: Воробець Василь Васильович

-   29 листопада 1951 року

-   з 23 січня 1996 року

-   595 учнів

-   приміщення типове; стан школи задовільний

-   діє спортзал, їдальня та актовий зал

-   індивідуальне опалення

-   проблеми: ремонт внутрішньої системи опалення, електромережі, ремонт спортивного залу, утеплення фасаду школи, заміна шатрового даху

 

Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5

-   Директор: Юрків Андрій Зіновійович

-   04 грудня 1978 року

-   з 15 січня 2013 року

-   210 учнів

-   приміщення типове; стан школи задовільний

-   діє спортзал, їдальня та актовий зал

-   опалення індивідуальне (спільно з спеціалізованою школою-інтернат І-ІІІ ступенів)

-   проблеми: ремонт даху (перекриття), огорожі, завершення заміни вікон, вхідних дверей (центральних)

 

 

Долинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 6

-   Директор: Петренко Юрій Олександрович

-   03 липня 1972 року

-   з 27 лютого 2015 року

-   783 учні

-   приміщення типове; стан школи задовільний

-   діє спортзал, їдальня, актовий зал знаходиться в холі

-   опалення індивідуальне

-   проблеми: завершення капітального ремонту системи опалення, провести заміну перекриття даху

 

         Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7

-   Директор: Олійник Катерина Йосифівна

-   29 березня 1961 року

-   12 вересня 2014 року

-   500 учнів

-   приміщення типове; стан школи потребує капітального ремонту

-   діє спортзал, їдальня, актовий зал, зал хореографії, конференцзал

-   опалення індивідуальне (пільно з ДНЗ «Золота рибка» та центральною районною бібліотекою)

-   проблеми: капітальний ремонт санвузлів, гідроізоляція фундаменту та встановлення обмотки по периметру закладу, придбання меблів і комплектів парт, стільців, комплект комп’ютерного обладнання (10+1) для кабінету інформатики і обладнання для лінгафонного кабінету

 

Долинська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів

-   Директор: Шевченко Алла Вікторівна

-   28 квітня 1977 року

-   З 07.10.2016 року

-   608 учнів

-    приміщення типове; стан школи задовільний

-   діє спортзал, їдальня, актовий та гімнастичний зали

-   опалення індивідуальне (спільно з ЗОШ №5)

-   проблеми: капітальний ремонт школи, забезпечення меблями (оновлення)

 

        Долинський природничо-математичний ліцей

-   Директор: Чміль Михайло Васильович

-   29 грудня 1955 року

-   З 19.08.1992 року

-   288 учнів

-    приміщення пристосоване; стан школи задовільний

-   діє їдальня;

-   опалення індивідуальне

-   проблеми: добудова класів, спортивного, актового залів, утеплення корпусу,  завершення заміни даху

 

        Долинська вечірня школа

-   Директор: Сверида Любомир Йосипович

-   11 серпня 1952 року

-   З 29.03.2001 року

-   91 учень

-   приміщення пристосоване; стан школи задовільний; забезпечення шкільними меблями задовільне

-   немає актового залу, їдальні

-   газове, пічне опалення

-   проблеми: ремонт даху

 

Навчально-виховний комплекс № 2

-   Директор: Слюсарчук Оксана Денисівна

-   10 серпня 1965 року

-   з 14 грудня 2010 року

-   144 учні та 40 дітей дошкільного віку

-   стан закладу задовільний; забезпечення шкільними меблями задовільне

-   діє музичний та спортивний зали, кімната для приймання їжі

-   індивідуальне опалення

-   проблеми: добудова приміщень, асфальтування доріжок, придбання комп’ютерів, капітальний ремонт даху, ремонт спортивної кімнати, системи вентиляції, заміна підлоги в класах

      

       Долинська школа естетичного виховання ім. Мирослава Антоновича

-   Директор: Павлишин Ольга Володимирівна

-   30 серпня 1970 року

-   з 01.09.2006 року

-   340 учнів

-   стан закладу задовільний; забезпечення шкільними меблями задовільне

-   опалення автономне

-   проблеми: необхідність придбання музичних інструментів

 

Долинська художня школа

-   Директор: Лаврів Олег Іванович

-   09.04.1957 року

-   з 01.09.2007 року

-   95 учнів

-   стан закладу задовільний, учнівським інвентарем забезпечений частково

-   опалення спільне з школою естетичного виховання та станцією юних техніків

-   проблеми: доукомплектування учнівським інвентарем, потребує поточного ремонту

 

       Районний народний дім

-   Директор: Кондрин Іван Михайлович

-   06 лютого 1963 року

-   з 22 січня 1985 року

-   районний Народний дім нараховує 11 гуртків художньої самодіяльності, з них 9 мають звання «Народний аматорський», у даному закладі працює 24 особи; Народний дім є центром культури та пам’яткою архітектури, відомими колективами світового рівня є колективи: нардний аматорський танцювальний колектив «Веселка» та народна хорова капела «Верховина»

-   опалення автономне

-   проблеми: заміна опалювальної системи

 

Центр культури і дозвілля

-   Директор: Парахоняк Ярослав Омелянович

-   29 серпня 1958 року

-   з 20.04.2005 року

-   діє 6 аматорських колективів, з них 3 мають звання «народний аматорський» та «Зразковий аматорський»

-   Опалення відсутнє  (є автономна котельня, але не підключена)

-   Проблеми: підключення опалення, внутрішній ремонт установи

Народний дім «Просвіта»

-   Директор: Тусик Катерина Ярославівна

-   28 травня 1976 року

-   З 16.07.2013 року

-   діє 4 аматорські колективи

-   діє музей-криївка повстанської звитяги

-   опалення автономне

-   проблеми: потребує ремонту покрівлі

 

Бібліотеки:

Центральна районна бібліотека

–        Директор: Фреїв Людмила Іванівна

–        26 грудня 1950 року

–        з 1976 року

–        обслуговує 3985 користувачів

–        приміщення знаходиться на правах оперативного управління

–        діє Інтернет-центр, ІРЦ «Вікно у світ», ІРЦ «СВІТОВИД»

–        опалення від котельні ЗОШ №7

–        проблеми: встановлення автономного опалення, ремонт фасаду, встановлення енергозберігаючих вікон

 

Районна бібліотека для дітей

–        Завідувач бібліотеки: Бабінчук Ірина Ігорівна

–        25 липня 1994 року

–        з 2016 року

–        обслуговує 2455 користувачів

–        приміщення знаходиться на правах оперативного управління

–        діє Інтернет-центр

–        індивідуальне опалення

–        проблеми: капітальний ремонт, встановлення енергозберігаючих дверей

 

Міська публічна бібліотека-філія

–        Завідувач бібліотеки: Швець Зеновія Іванівна

–        21 липня 1953 року

–        з 1990 року

–        обслуговує 3005 користувачів

–        приміщення орендоване

–        опалення пічне газове

–        проблеми: виготовлення меблів та бібліотечного обладнання для нового приміщення бібліотеки

 

Міська дитяча бібліотека-філія

–        Завідувач бібліотеки: Шпаченко Любов Федорівна

–        18 вересня 1959 року

–        з 1977 року

–        обслуговує 2445 користувачів

–        приміщення орендоване

–        індивідуальне опалення

-  проблеми: поточний ремонт

 

 

Позашкільні заклади:

Долинська дитячо-юнацька спортивна школа

- Директор: Яцків Віктор Стефанович

- 16.10.1981 рок

- з 22.12.2010 року

- 832 учні

- приміщення типове; стан задовільний

- 2 спортивні зали, 2 басейни

- опалення спільне з Долинською ЗОШ №6 та Долинським МНВК

- проблеми: ремонт вентиляційної системи, капітальний ремонт великого басейну, ремонт санвузлів

 

Долинська станція юних техніків

- Директор: Кепша Ярослав Семенович

- 24.01.1957 року

- з 05.09.1983 року

-  969 учнів

- приміщення пристосоване, знаходиться у спільному приміщенні із школою естетичного виховання та художньою школою

- опалення спільне з школою естетичного виховання та художньою школою

- проблеми: заміна підлоги, санвузлів, капітальний ремонт вхідних сходів

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

- Директор: Королюк Василь Васильович

- 02.01.1960 року

- з  20.07.1984 року

- 780 учнів

- приміщення орендоване у Долинському ЖКГ; стан задовільний

- актовий зал

- опалення: електроконвектори

- проблеми: відсутність власного приміщення, фінансування матеріалів для занять гуртків

 

Долинський міжшкільний навчально-виробничий комбінат

- Директор: Левицький Ігор Святославович

- 24.11. 1958

- з 14.12.2010

- 385 учнів

- приміщення типове, стан задовільний

- актовий зал, їдальня

- опалення спільне з Долинською ЗОШ №6 та Долинською ДЮСШ

- проблеми: заміна даху, вікна

 

Підлітковий клуб «Прометей»

- Завідувач: Савка Олена Іванівна

- 19 лютого 1960 року

- з 01 квітня 1994 року

- 300 учнів

- діє танцювальний зал

- індивідуальне опалення

- проблеми: матеріально-технічне забезпечення та фінансування (капітальний ремонт закладу), заміна вікон, ремонт паркету, заміна даху, комп’ютеризація клубу

      

Дошкільні навчальні заклади:

 

Дошкільний навчальний заклад «Росинка»

Завідувач: Коропецька Мирослава Іванівна

21 грудня 1955 року

з 25.08.1987 року

204 дітей

стан закладу задовільний

діє актовий, спортивний зали та кухня

індивідуальне опалення

проблеми: перекриття даху

 

Дошкільний навчальний заклад  «Зірочка»

-   Завідувач: Гуменюк Галина Михайлівна

-   21 травня 1962 року

-   з 26 серпня 2003 року

-   129 дітей

-   стан закладу задовільний

-   діє актовий зал та кухня

-   індивідуальне опалення

-   проблеми: упорядкування території, обладнання дитячих майданчиків, часткове оновлення фасаду закладу, ремонт спортивного залу, капітальний ремонт групи «Ромашка», капітальний ремонт підсобного господарства

 

Дошкільний навчальний заклад «Сонечко»

-   Завідувач: Рибак Лариса Михайлівна

-   08 травня 1962 року

-   з 01 вересня 1989 року

-   104 дитини

-   стан закладу задовільний

-   діє актовий зал та кухня

-   індивідуальне опалення

-   проблеми: придбання спортивного інвентаря, ремонт коридору, упорядкування території, обладнання дитячих майданчиків, утеплення горища, заміна ринв, теплотраси, каналізації, капітальний ремонт кімнат вікових груп, музичної зали, кабінетів

 

Дошкільний навчальний заклад «Золота рибка»

-   Завідувач: Коваленко Оксана Йосипівна

-   12 жовтня 1957 року

-   з 04 вересня 2008 року

-   298 дітей

-   стан закладу задовільний; забезпечення меблями задовільне

-   діє кухня,  1 спортивна та 2 музичні кімнати

-   автономне опалення (спільно із ЗОШ №7)

-   проблеми: часткова заміна внутрішньої системи опалення (підвальне приміщення), обладнання кухні та пральні, часткове упорядкування території, заміна ливневої системи, капітальний ремонт басейну,  потреба в шатровому даху або ремонт м’якої покрівлі даху

 

Дошкільний навчальний заклад «Теремок»

-   Завідувач: Криницька Тетяна Орестівна

-   08 травня 1975 року

-   з 01 жовтня 2013 року

-   129 дітей

-   стан закладу задовільний; забезпечення меблями задовільне

-   діє спортивна, музична зали, харчоблок

-   автономне опалення

-   проблеми: капітальний ремонт басейну

 

Лікарні

 

       Центральна районна лікарня

-   Головний лікар: Вакалюк Мирослав Мирославович

-   14 вересня 1958 року

-   З 18 серпня 2016 року

-   діють такі відділення: поліклінічне, терапевтичне, хірургічне, травматологічне, неврологічне, інфекційне, акушерсько-гінекологічне, анестезіології та інтенсивної терапії, сателітне відділення нефрології та діалізу; стаціонар розрахований на 245 ліжок. Потужність поліклінічного відділення 400 відвідувань в зміну

-   у рік відвідування до лікарів поліклінічного відділення складає 280471,  відвідування лікарями хворих вдома - 16674 , стаціонарно проліковано 8559 хворих;

-   опалення централізоване

-   проблеми: недостатнє забезпечення транспортом, придбання реанімобіля класу «С», комп’ютерного томографа, магнітнорезонансного томографа, колоноскопа, електроенцефалографа, капітальний ремонт поліклінічного корпусу, заміна покрівлі лікувального корпусу, комп’ютеризація робочих місць лікарів, впровадження електронного реєстру пацієнтів, впровадження електронних програм «Поліклініка», «Стаціонар»

 

Дитяча міська лікарня

-   Головний лікар: Височанська Наталія Мар’янівна

-   05 грудня 1963 року

-   З 23 жовтня 1998 року

-   лікарня діє з жовтня 1977 року, розрахована на 60 ліжок, в стаціонарі такі відділення: педіатричне, інфекційно-боксованане, анестезіології та інтенсивної терапії для дітей, обслуговуються діти до 18 років, надається амбулаторно-консультативна допомога та стаціонарна; потужність поліклінічного відділення 150 відвідувань в зміну;

-   у рік відвідування до лікарів поліклініки складає 120993,  відвідування лікарями хворих дітей вдома складає 12006, стаціонарно проліковано 2365 хворих дітей;

-   опалення централізоване;

-   проблеми: придбання ультразвукового сканера, фібро гастроскопа, оновлення слідкуючої апаратури для відділення анестезіології та інтенсивної терапії, оновлення фізіотерапевтичної апаратури, придбання мякого і твердого інвентаря (столи, крісла), оновлення кухонного обладнання та придбання холодильників, посуду.

Необхідні капітальні ремонти:

- для стаціонару лікарні: перекриття даху центральної частини корпусу, закінчити утеплення стін фасаду, ремонт зовнішніх сходових, заміна у віділеннях паркету, придбання душових піддонів та змішувачів, заміна в корпусах електропроводки, заміна зовнішніх та внутрішніх світильників на енергозберігаючі, придбання кухонного обладнання, капітальний ремонт приміщення харчоблоку, придбання протипожежного інвентаря, придбання додаткового котла, капітальний ремонт приміщення котельні, відновлення асфальтного покриття на території лікарні, реконструкція очисних споруд;

- для поліклінічного відділення: перекриття даху приміщення поліклініки, утеплення стін фасаду, заміна труб внутрішнього водопостачання та сантехнічного обладнання, заміна електропроводки, заміна зовнішніх та внутрішніх світильників на енергозберігаючі, заміна всіх зовнішніх дверей, ремонт зовнішніх сходових, облаштування пандусу, придбання протипожежного інвентарю.

 

Стоматологічна поліклініка

- Головний лікар: Когут Лліана Володимирівна

- 09.01.1963 року 

- з 06.11.2017 року

- кількість відвідувань до стоматологів - 29910

- опалення автономне

- проблеми: оновлення обладнання, заміна покрівлі, утеплення горища, установлення зливних труб та встановлення огорожі

 

Протитуберкульозний диспансер

- Головний лікар: Яворська Марія Богданівна

- 03.01.1956 року

- з 03.12.1992 року

- кількість відвідувань до лікарів тубдиспансеру - 12197 на рік, проліковано в стаціонарному відділенні 120 хворих, в денному стаціонарі 71 хворих.

- в склад Долинського протитуберкульозного диспансеру входить диспансерне відділення в місті Долина, вул. Антоновича, 44, стаціонарне відділення  в с.Гошів, ліжковий фонд якого становить 40 ліжок та відділення денного стаціонару на 10 ліжок.

- опалення:         - стаціонарне відділення: автономне та пічне газове

                         - диспансерне відділення: пічне газове

- проблемні питання: придбання обладнання: фібробронхоскоп, спірограф, фотоелектрокалориметр, апарат УЗД, бінокулярний мікроскоп, центрифуга лабораторна клінічна, автоклав, стерилізатор повітряний, комп’ютери, пральна машина, перекриття даху адміністративно-господарського корпусу в стаціонарному відділенні, заміна пічного опалення в диспансерному відділенні м.Долина, вул. Міцкевича,44 (будівництво паливної), приведення у відповідність до чинного законодавства проектно-кошторисну документацію на існуюче газове обладнання в стаціонарному відділенні с.Гошів, вул. Шевченка,30, перенесення паливної в інше приміщення або будівництво нової паливної, переведення паливної на альтернативні джерела палива (тверде паливо), встановлення автоматичної пожежної сигналізації, придбання мякого і твердого інвентаря (ліжка, столи, крісла, постільна білизна), оновлення кухонного обладнання та придбання посуду, придбання транспорту (санітарного автомобіля), встановлення огорожі та ремонт дороги (асфальтне покриття) на території стаціонарного відділення

 

МСЧ «Долинанафтогаз»

- Головний лікар: Данилик Микола Миколайович

- 27.10.1972 року

- з 23.04.2008 року

- заклад обслуговує працівників нафтогазовидобувної та переробної промисловості

- надає послуги ЛОР, окуліст, хірург, невропатолог, травматолог, терапевт, акушер-гінеколог

- опалення централізоване газове

 

 

Церкви

 

4 - УГКЦ (о.Зореслав-Іван Котович, о.Ігор Ліпчанський, о.Вітольд Левицький, о.Василь Керницький, о.Ігор Яблонь, о.Богдан Тисяк, о.Василь Витвицький, о.Олег Мацьків)

      2 – УАПЦ (о.Роман Винник)

      2 – УПЦ КП (о.Йосиф Жовнірович, о.Ярослав Лашків)

      1 – РКЦ (к.Кшиштоф Панасовец)

 

       Основними пріоритетами м. Долини є:

- реалізація  проектів з енергозбереження, зокрема  продовження втілення проекту утеплення багатоквартирних будинків за фінансового сприяння Європейського Союзу; 

- реалізація проектів комплексного відновлення дорожньо-тротуарної інфраструктури з влаштування сучасних елементів організації безпеки руху;

- продовження каналізування та відновлення інфраструктури старої частини міста;                                                                          

- капітальний ремонт, будівництво та реконструкція інженерних мереж (газо-, електро-, водопостачання та водовідведення);

- відновлення існуючих та будівництво нових мереж ливневого водовідведення;

- капітальний ремонт житлових будинків (ліфти, дахи, фасади, під’їзди);

- берегоукріплення русел малих рік і струмків в старій частині міста Долина;

- відновлення та збереження пам’ятки архітектури державного значення – будівель колишньої солеварні кінця XIX століття в старій частині.

     

       Генплан міста затверджений рішенням міської ради 10 серпня 2003 року.

     

       Газифікація та вуличне освітлення є.

 

          Бюджет міста:

-   Доходи 2017 рік – 96037,4 тис.грн;

-   Видатки 2017 рік – 94328,0 тис.грн.

 

          Авторитетні люди:

Гаразд Володимир Степанович – міський голова.

Гаразд Мирослав Степанович – вчитель природничо-математичного ліцею.

Федоришин Ольга Семенівна – лауреат обласної краєзнавчої премії імені Івана Вагилевича.

Козій Роман Миколайович – колишній архітектор району, дослідник, краєзнавець.

Янковський Степан Степанович – почесний голова районної організації ВУТ «Просвіта» ім.Т.Шевченка.

о. Левицький Вітольд Августович парох церкви Серця Ісуса і Серця Марії, протоієрей, радник Архієпископа і Митрополита Івано-Франківської Митрополії УГКЦ.

Дудар Олег Степанович – голова Долинської районної ради народних депутатів першого демократичного скликання, інженер виробничо-технічного відділу Прикарпатського УБР ПАТ «Укрнафта».

Захарія Михайло Іванович– лауреат Всеукраїнських та міжнародних конкурсів виконавців на народних інструментах, наймолодший член Світової асоціації цимбалістів, соліст симфонічного оркестру Будапештської опери та Братиславського оркестру, почесний громадянин міста Долина.

Чернецький Олександр Степанович – переможець Всеукраїнських та міжнародних першостей, призер двох чемпіонатів Європи, володар Кубка світу з греко-римської боротьби, почесний громадянин міста Долина.

Любко Роман Володимирович – освітянин, краєзнавець, поет, активіст громадського життя міста та району.

         

      Найбільші підприємці:

Марковський М.М.

Ленігевич Б. В.

Гайдук П.П.

Лисейко В. О.

Дитинко В. О.

Стефанів О.В.

Зарічнюк О.Д.

Мельник І. Б.

Лазар Б. П.

Торохта Л. Р.

 

Почесні громадяни м.Долина:

 

Сава Охрончук, Омелян та Тетяна Антоновичі, Мирослав Любачівський, Михайло Гнип, Василь Стрільців, Юрій Соловій, Петро Січко, Олег Дудар, Михайло Захарія, Олександр Чернецький, Мирослав Антонович, Степан Полюляк, Володимир Горбовий, Нестор Гунька, Степан Бандера, Омелян Коваль, Василь Верховинець, Іван Левинський, Емануїл Чекалюк, Зеновій Красівський, Іван Лаврів, Ярослав Мельник, Степан Фрасуляк, Любов Алиськевич, Володимир Антонович, Василь Стецик, Алла Зібаровська, Михайло Пачовський, о. Тарас Керницький, Антоній Ігнатій Тадеуш Кемпінський, Дмитро Квецко, Василь Січко, Казимир-Ярослав Яворський, Мирослав Тарнавський, Оксана Грицей, о. Теодор Величковський, Антін Стефанишин (Вартовий), Степан Шухевич, Василь Атаманчук, Осип Бойдуник, Василь Романюк.
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області