20 Квітень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


.


Управління соціального захисту населення інформує
 На головну / Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації / Інформація про соціальні допомоги / Інформація для внутрішньо переміщених осіб

            Майже рік Україна переживає складну соціально-політичну ситуацію. Продовжуються  бойові дії в Донецькій  і Луганській областях, не зменшується потік біженців з окупованої території. Десятки тисяч людей змушені покинути свої домівки і тимчасово переміститися в інші регіони нашої держави.

            Розпорядженнями  районної державної адміністрації  від 10.07.2014 №167 «Про забезпечення тимчасового проживання на  території району громадян України, які переміщуються  з тимчасово окупованої території та районів  проведення антитерористичної операції»   та від 14.07.2014 №170 «Про внесення змін до розпорядження районної державної адміністрації від 10.07.2014 №167»   створено робочу групу щодо забезпечення тимчасового проживання на  території району громадян України, які переміщуються  з тимчасово окупованої території та районів  проведення антитерористичної операції.

            18.08.2014 року робочою групою в районі затверджено Програму дій щодо забезпечення проживання на території району громадян України, які переміщуються з  тимчасово окупованої території  та районів проведення антитерористичної операції.

            Розпорядженням  районної державної адміністрації від 15.09.2014 № 224 “Про створення моніторингової групи” створено тимчасово діючу моніторингову групу по збору інформації щодо потреб вимушених переселенців.

            Укладено 41 трьохсторонній договір щодо надання житлового приміщення в тимчасове безоплатне користування.  Станом на 15.10.2014 в районі тимчасово проживає 90 осіб, які переселилися  з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

            Надається  щоденна інформація в регіональний штаб  про прибуття на тимчасове проживання в районі громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

            Станом на 15.10.2014 у Пенсійний фонд України в Долинському районі звернулись за виплатою пенсій  30 осіб із зони АТО  та 4 особи із тимчасово окупованої території АР Крим. За місцем тимчасового проживання проведено 20 особам виплату пенсій.

            Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації продовжено виплату  державної соціальної допомоги 8 особам по місцю тимчасового проживання та призначено 1 державну соціальну допомогу при народжені дитини.

            Долинською центральною районною    та дитячою лікарнями   надається медичний супровід особам, які переселилися із тимчасово окупованої території та районів проведення АТО. Взято на медичний облік 88 осіб із них 44 дитини. Проведено лікарями медичний огляд 51 особі, які тимчасово проживають в районі. На обліку в жіночій консультації районної центральної лікарні перебуває вагітна жінка, яка прибула з Луганської області.

На обліку перебуває 42 дітей, з них 30 дітей - шкільного віку, 2-  дошкільного.

В управління      освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації звернулись громадяни щодо влаштування дітей  на навчання, а саме:

- Лужківська загальноосвітня школа І ступеня - 1 дитина, індивідуальне навчання;

- Слобідсько- Болехівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - 3 дітей;

- Вигодська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - 4 дитини;

- Долинська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів - 7 дітей;

- Яворівська загальноосвітня школ - 1 дитина;

- Княжолуцька загальноосвітня школа - 1 дитину.

У таборі “Лімниця” (с.Вістова Калуського р-ну) оздоровилося 2 дітей.     

            Районним центром соціальних служб для сім'ї та молоді проведено інспектування 15 сімей переселенців, вивчено потреби сімей та надано психологічну підтримку. Сприяли в отриманні допомоги від благодійного фонду “Ти ангел”.

            Благодійними фондами “ Ти ангел” і “Карітас Івано-Франківськ УГКЦ” надається гуманітарна допомога особам, які перемістились з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

            Благодійним фондом “Ти ангел” надано гуманітарну допомогу багатодітним сім'ям та з маленькими дітьми  одягом , шкільним приладдям, засобами гігієни, продукти харчування  на суму 5000 грн.

Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Долинського району надано гуманітарну допомогу (одягом).

Долинським районним центром зайнятості працевлаштовано 3 особи, які  переселилась із району проведення антитерористичної операції.

З метою соціального захисту осіб, що переселяються із Донецької, Луганської областей України та АР Крим, щовівторка у департамент соціальної політики обласної державної адміністрації надається інформація щодо потреб зазначених осіб у гуманітарній допомозі.        

 
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області