4 березень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Цивільний захист населення і територій / Пожежна безпека

Про пожежну безпеку на виборчих дільницях

26 жовтня 2014 року громадяни держави будуть приймати участь у позачергових виборах  до Верховної Ради України. Останні в переважній більшості будуть розміщуватися на об’єктах соціально-культурного призначення (будинки культури, школи та інші громадські будівлі). Враховуючи це, до вище вказаних об’єктів  особливе ставлення, адже йдеться про безпеку громадян. Такий крок був обумовлений часом, адже якщо про пожежну безпеку подбати завчасно, то в період виборів буде все гаразд, а керівники виборчих дільниць зможуть привести у нормальний протипожежний стан об’єкти, або ж у випадку неможливого усунення недоліків зможуть перенести виборчу дільницю у більш безпечне в пожежному розумінні слова місце.

Не зайвим буде ще раз нагадати вимоги пожежної безпеки на виборчих дільницях, які включають у себе вжиття комплексу заходів, необхідних до виконання. По-перше, виборчі дільниці мають бути забезпечені не менше ніж двома евакуаційними виходами, в яких двері повинні відкриватися у напрямку виходу людей з приміщення. У разі наявності людей у приміщенні, двері евакуаційних виходів повинні замикатися лише на внутрішні запори, які легко відмикаються. Під час проведення виборів забороняється знімати пристрої для самозачинення дверей сходових кліток, коридорів, холів, а також фіксувати самозакривні двері у відчиненому положенні. На шляхах евакуації ні в якому разі не можна складувати ніякі предмети, а килимові доріжки необхідно надійно прикріпити до підлоги. Відповідної уваги до себе потребує й освітлення приміщень. На більшості дільниць окреме освітлення кабін для голосувань здійснюватися не буде. А там, де буде таке освітлення, необхідно дотримуватися вимог правил влаштування електрообладнання. Ні в якому разі не можна підвішувати світильники на струмоведучі проводи та експлуатувати їх зі знятими ковпаками (розсіювачами). Опалювальні системи й прилади повинні бути у справному стані й відповідати вимогам правил пожежної безпеки. Особливу увагу слід звернути (стосується це в більшій мірі сільських населених пунктів) на справність пічного опалення й димарів. Дуже велике значення для протипожежного захисту виборчих дільниць має їхнє забезпечення у повному обсязі первинними засобами пожежегасіння, наявності й справності джерел зовнішнього водопостачання. До речі первинні засоби пожежегасіння ні в якому разі не можна використовувати не за призначенням. І на закінчення, усі особи, які беруть участь у проведенні виборчої кампанії, члени виборчих комісій – повинні бути ознайомлені з вимогами пожежної безпеки і вміти користуватися первинними засобами пожежегасіння. Уміння правильно ними користуватися у випадку виникнення пожежі дасть змогу ліквідувати її на початковій стадії горіння.

 

Провідний інспектор Долинського РВ УДСНС

Віктор Чуревич
Важлива інформація!

Служба Судової охорони в Івано-Франківській області

Sluzhba-Sudovoyi-Ohorony.jpg 

Детальна інформація за посиланням

http://www.if.gov.ua/news/47820

Пам'ятка громадянам України, які перетинають кордон з Російською Федерацією або Республікою Білорусь

pamjatka.pdf

На підтримку українських лікарів!
Держпродспоживслужба інформує!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!

Важливо!
Актуально!
 
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

Долинщина запрошує!

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області