28 березень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


. На головну / Цивільний захист населення і територій / Пожежна безпека

ОСНОВНІ ВИМОГИ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ДО ВИБОРЧИХ ДІЛЬНИЦЬ

 

          Невід'ємне право громадянина демократичної держави – вільно обирати владу. Неодмінний обов'язок демократичної держави – забезпечити своїм громадянам можливість реалізувати це право. У зв’язку з цим, керівники тих об’єктів, де розташовуватимуться виборчі дільниці, та голови виборчих комісій повинні вже зараз подбати про виконання заходів техногенної і пожежної безпеки й організувати їх дотримання під час проведення голосування.

      Основні вимоги пожежної безпеки на виборчих дільницях:

      - Відповідальність за забезпечення пожежної безпеки агітпунктів та виборчих дільниць покладається на керівників підприємств, установ та організацій, у приміщеннях  котрих вони розміщені, а також на голів виборчих комісій.

- Відповідальність за дотримання протипожежного режиму покладається на чергового по агітпункту або виборчій дільниці.

- Територія подвір’я, горищні та підвальні приміщення повинні постійно утримуватись у чистоті та систематично очищуватись від горючих матеріалів. Горища та підвальні приміщення повинні бути постійно зачинені на замки, ключі від яких необхідно зберігати у встановленому місці.

- Приміщення, в яких розміщуються виборчі дільниці, повинні мати не менше двох виходів назовні.

- У будівлях, де розміщуються виборчі дільниці, в усіх без винятку приміщеннях повинні бути ретельно перевірені та приведені у справний стан електропроводки та прилади опалювання. Експлуатація опалювальних печей повинна доручатись лише спеціально виділеним особам, які пройшли інструктаж з правил пожежної безпеки.

- Категорично забороняється користуватись у приміщеннях різного виду ел. нагрівальними приладами (кип’ятильниками, електрочайниками, прасками, електроплитками та ін.), а також застосовувати для освітлення свічки, гасові лампи та інші джерела відкритого вогню. Для аварійного освітлення передбачити наявність акумуляторних або ручних електричних ліхтарів.

- Всі двері евакуаційних виходів повинні відчинятись у напрямку виходу з будівлі. Сходові клітки, евакуаційні виходи, проходи, коридори, тамбури повинні утримуватись вільними і нічим не захаращуватись.

- Забороняється влаштовувати під маршами сходів різного роду комірки, зберігати горючі матеріали, а також виконувати опорядження горючими матеріалами стін у коридорах, сходових клітках, вестибюлях.

- Електричне освітлення кабін для голосування повинне бути виконано у повній відповідності з правилами влаштування електроустановок. Для під’єднання світильників у кабінах повинні застосовуватись тільки гнучкі мідні проводи у гумовому або поліхлорвініловому обладунку. Проводи повинні бути захищені від пошкоджень, а по дерев’яних конструкціях вони прокладаються по шару азбесту. Виконання цих робіт повинно бути доручено кваліфікованому електромонтеру.

- Встановлення кабін для голосування забороняється: на шляхах евакуації, поблизу опалювальних приладів, під відкритими світильниками, електрощитками.

- Килими та килимові доріжки у приміщеннях повинні бути жорстко закріплені до підлоги. Застосування килимів та доріжок з синтетичних матеріалів не допускається

-  Демонстрація кінофільмів дозволяється тільки в приміщеннях, які відповідають протипожежним вимогам.

- Куріння дозволяється тільки у спеціально відведених місцях, які обладнані урнами з водою.

- Виборчі дільниці та агітпункти повинні бути забезпечені телефонним зв’язком та первинними засобами пожежогасіння. Біля телефону повинна бути встановлена табличка із вказаними номерами телефонів виклику пожежної частини і добровільної пожежної дружини.

- Всі члени виборчої комісії та чергові по агітпункту повинні бути проінструктовані з правил пожежної безпеки та дій на випадок пожежі.

      - Після закінчення роботи (чергування) необхідно провести пильний огляд приміщень перед їх закриттям з відміткою у спеціальному журналі, відключивши електромережу та всі струмоприймачі

 

Долинський РВ УДСНС України в Івано-Франківській  області

звертається до всіх керівників приміщень та голів виборчих дільниць,

 забезпечити пожежну безпеку на виборчих дільницях.
Важлива інформація!

Потрібна допомога!
До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!
Важливо!
Акутально!
 
Інформація про навчання у військовому інституті!
Інтерв`ю голови РДА
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

 

Долинщина запрошує!
"Гаряча лінія"

w256h2561387214964phone2_1_orig.png(03477)2-70-68 - "Гаряча лінія" голови районної державної адміністрації

 

(03477)-2-53-07, та 2-53-06 - телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення районної державної адміністрації діє з питань надання житлових субсидій.

 

2-53-05 - Робоча група з питання реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

 

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області