9 Квітень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація

КОРИСНІ ЛІНКИ

Долинська районна рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/v_maks.jpg 

Долинська міська рада

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/dolyna.jpg 

Долинська центральна районна бібліотека  

LibLOGO 

Долинська центральна районна лікарня

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/101.jpg

 

Долинський будинок дитячої та юнацької творчості

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/dolynska/ua/active_poll/f2.jpg

 

 

 

 

Державна підтримка енергозбереження

  

 

 

 

 

 

 

Створюйте ОСББ та долучайтеся до державної програми з енергоефективності! (відеоролик)

 

 

 

 

 

 

Допомога внутрішньо переміщеним особам та постраждалим, які опинились у складних життєвих обставинах


.


Усе про тепло, якщо нема світла
 На головну / Цивільний захист населення і територій / Долинський РВ У ДСНС інформує

Змоменту запровадження в області Графіків аварійних вимкнень, все частіше з‘являються запитання від споживачів про правильну експлуатацію котлів опалення різного виду при вимкненні світла. Пропонуємо вашій увазі практичні рекомендації з експлуатації систем опалення за умов раптового припинення електропостачання.

Системи опалення з твердопаливними котлами

Загальні рекомендації

Діяти у відповідності з інструкцією з експлуатації котла.

Відкритасистема:

Відкриті системи опалення – не обладнуються мережевими насосами, тож припинення подачі електричної енергії не впливає на роботу системи;

Закритасистема або така, що обладнана мережевим насосом (або кілька насосів на магістралях).

Рекомендації: система обов’язково повинна бути обладнана запобіжним клапаном, який повинен спрацьовувати при 3,5 Атм. Після припинення подачі електричної енергії рекомендується локалізувати активне горіння палива, по можливості, видалити з топки;

Закритасистема, обладнана мережевими насосами та автоматичним управлінням підтримання заданої температури теплоносія в системі опалення, турбіною подачею кисню та примусовим відведенням відпрацьованих газів.

Рекомендації: перед котлом (пусковим автоматом) установити ПЗІП (*пристрій захисту від імпульсних перенапруг) в залежності від потужності, яка подається на котел. Пристрій убезпечить автоматику котла від можливого імпульсного зростання напруги при відновленні подачі електричної енергії споживачам. Власникам таких котелень потрібно мати незалежний генератор електричної енергії для забезпечення роботи котла у випадку припинення подачі електричної енергії;

Системи опалення, обладнані електричними котлами

Загальні рекомендації

1)Діяти у відповідності з інструкцією з експлуатації котла.

2)Виконати рекомендації, передбачені інструкцією з монтажу котла, про установку запобіжних пристроїв необхідних для роботи котла. Такі рекомендації зазвичай надають виробники котлів при їх адаптації до місцевих умов.

Відкритасистема

Рекомендації: після припинення подачі електричної енергії  вимикачі та інші комутаційні пристрої (автоматичні вимикачі, пускові реле) привести в неактивний стан для повторного включення після поновлення подачі електричної енергії. При наявності виконавчої автоматики на котлі - електрична система живлення повинна мати ПЗІП (пристрій захисту від імпульсної перенапруги).

Закритасистема при припиненні подачі електричної енергії відбувається охолодження ТЕНів або припиняється виробіток тепла. У випадку електродного котла, перегрів системи опалення чи котла – НЕМОЖЛИВИЙ. Після припинення подачі електричної енергії  вимикачі та інші комутаційні пристрої (автоматичні вимикачі, пускові реле) привести в неактивний стан для повторного включення після поновлення подачі електричної енергії. При наявності виконавчої автоматики на котлі  - електрична система живлення повинна мати ПЗІП (пристрій захисту від імпульсної перенапруги).

Системи опалення, обладнані газовими котлами

1)Діяти у відповідності з інструкцією по експлуатації котла.

2)Виконати рекомендації передбачені інструкцією з монтажу котла: встановити запобіжні пристрої необхідних для роботи котла,  такі рекомендації, зазвичай, надають виробники котлів при їх адаптації до місцевих умов.

3)Перегрів котла після припинення подачі електроенергії неможливий, оскільки припиняється згоряння газу на пальнику котла.

1)Обов’язково обладнати котел ПЗІП. Це унеможливить вихід з ладу плати управління котлом (слід звернути на це увагу, тому що ці плати досить дорого коштують і зазвичай не підпадають під гарантійну заміну – сервісні підприємства при укладанні договору передбачають пункт  нерозповсюдження гарантії на вихід плати управління від перенапруги).

Котли що перебувають на гарантійному або сервісному обслуговуванні обв’язково мають бути оснащены ПЗІП. Обслуговуючі сервісні організації майже завжди рекомендують або вимагають, які конкретно ПЗІП встановлювати.

2)Перекрити подачу газу на котел, вимкнути котел на пульті управління, вийняти вилку живлення з розетки.

Загальні рекомендації для всіх котлів, які працюють з використанням електричної енергії:

Після відновлення електропостачання повторно підключити котел до мережі та запустити його в роботу.

Увага! Не використовуйте електрообладнання, котре не сертифіковане до використання в електричних мережах України, це збережу Вашу побутову техніку, та передбачить відсутність непорозумінь з енергопередавальною організацію.
Важлива інформація!

До уваги громадян! Контакти сімейних лікарів!
Важливо!
Акутально!
 
Інтерв`ю голови РДА
Захистимо Україну разом!

 

ГЕРОЇ  НЕ  ВМИРАЮТЬ!

 

 

До відома громадськості!

 Інформаційно-навчальні ролики «Знай своє право на землю»

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/public_embed/dolynska/ua/2814/pravo-na-zemlyu.jpg

 

 

 

Долинщина запрошує!
"Гаряча лінія"

w256h2561387214964phone2_1_orig.png(03477)2-70-68 - "Гаряча лінія" голови районної державної адміністрації

 

(03477)-2-53-07, та 2-53-06 - телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення районної державної адміністрації діє з питань надання житлових субсидій.

 

2-53-05 - Робоча група з питання реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати

 

Повідомлення про корупцію

Информация-по-остойчивости.jpgВідомості про прояви та вчинення корупційних дії уповноваженими особами на виконання функцій держави у Долинській районній державній адміністрації надсилати на електронну адресу: ZPKRDA@i.ua або повідомляти за номером телефону (03477)27064

Уповноважена особа: Біда Ірина Олегівна.

Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

ОФІЦІЙНІ САЙТИ

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області